صفحه 2 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 150
Like Tree95تشکر

موضوع: Fuji S200EXR نسل جدید S100FS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: s200 exr fuji راهنمايي

يعني از دوستان و اساتيد كسي اين دوربين رو نداره يا تجربه اي از استفاده اين دوربين نداره كه بقيه هم بتونن استفاده كنن !!!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض مقایسه Fuji S200EXR و sx20 canon

سلام می خواستم لطف کنید مقایسه ای بین این دو دوربین انجام بدید
    من قصد خرید یکی از این دو دوربین رو دارم و می خواستم ببینم شما رای به کدوم میدید
    rostamiani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: مقایسه Fuji S200EXR و sx20 canon

سلام من قصد خرید دوربین s200 exr رو دارم می خواستم نظرتون رو در مورد این دوربین بدونم و مقایسه ای داشته باشین بین این دوربین و sx20 در ضمن من دیروز خیابان جمهوری بودم و از این دوربین خیلی کم دیدم و به من گفتن هرچی هست دسته دوم هست و کلا کیفیت این دوربین خوب نیست و زود خراب میشه و خدمات پس از فروش نداره و لوازم جانبی هم براش به راحتی پیدا نمیشه کلا هیچ کس ازین دوربین تعریف نکرد...
    می خواستم نظر شما رو هم بدونم
    من نقد هایی که ازین دوربین روی نت خوندم عموما رضایت بخش بودن
    hooshmand shokoohi و rostamiani تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan.kh نمایش پست ها
    سلام من قصد خرید دوربین s200 exr رو دارم می خواستم نظرتون رو در مورد این دوربین بدونم و مقایسه ای داشته باشین بین این دوربین و sx20 در ضمن من دیروز خیابان جمهوری بودم و از این دوربین خیلی کم دیدم و به من گفتن هرچی هست دسته دوم هست و کلا کیفیت این دوربین خوب نیست و زود خراب میشه و خدمات پس از فروش نداره و لوازم جانبی هم براش به راحتی پیدا نمیشه کلا هیچ کس ازین دوربین تعریف نکرد...
    می خواستم نظر شما رو هم بدونم
    من نقد هایی که ازین دوربین روی نت خوندم عموما رضایت بخش بودن
    دوست من سلام. من این دوربین رو تازه خریدم یعنی فوجی S200EXR و همینطور هفته گذشته برای یکی از دوستانم کانن SX20 خریدم البته کمی قیمتشان متفاوت است ولی با فرض اینکه در یک رنج قیمت باشند چند تفاوت اصلی وجود دارد که ممکن است برای شما مهم نباشد. یا برعکس تفاوتهای کوچکی هستند که ممکن است برای شما حائز اهمیت باشد. در مورد اینکه نوی آن پیدا نمیشود واقعیت ندارد. اما درمورد خراب شدن زود هنگام آن نظری ندارم. امیدوارم واقعیت نداشته باشد. خدمات پس از فروش هم داره اسم نمیبرم. در مورد پرش زوم موقع فیلم برداری بدلیل دستی بودن زوم بستگی به کاربر دارد. البته زوم دستی عیب نیست بلکه شخصاً به زوم دستی علاقمندم .من بدون لرزش و بی صدا زوم کردم اما 640*480 بودنش درست است. کانن 1280*720 فیلم برداری میکند ولی زوم آن بدلیل موتور دار بودن صدا دار است. وزن دوربین فوجی و توی دست قرار گرفتنش با کانن متفاوت است خیلی بیشتر به SLR شبیه است و سنگین است. کانن با باطری قلمی کارمیکند و فوجی باطری مخصوص خودش را دارد. کانن سیستم حذف رنگ و آپشنهای فراوان کروماکی دارد و فوجی ندارد. البته فوجی هم امکانات جالبی در زمینه حذف نویز و افزایش کیفیت عکس دارد و سنسور مجهز به EXR که عملکرد فوق العاده آن را در فضای کم نور و با مقایسه دو دوربین میتوان دید. کانن صدا برداری استریو دارد و فوجی ندارد. سرعت فوکوس در کانن کمی کمتر از فوجی است اما کمی تشخیص فوکوس بهتری دارد. LCD کانن بدلیل چرخشی بودن کوچکتر از فوجی است حدود 0.3 اینچ. سرعت ذخیره سازی فوجی کمتر از کانن است و البته فوجی حافظه داخلی دارد و کانن ندارد. ایزو در کانن از عدد 80 شروع میشود و در فوجی از 100 ولی بنظر هر دو برابرند ظاهراً ایزوی 80 در SX20 با ایزوی 150 در EOS400D برابر است. و همین عدد با ایزوی 100 در فوجی.
    در ادامه حالت بدنه دوربین برای من مهم است که شاید برای شما اهمیتی نداشته باشد. و فوجی در این مورد بدنه بسیار قابل قبولی را ارائه کرده . البته تفاوتهای دیگری هم وجود دارد . در هر صورت بنظر من اگر با نکات فنی به نتیجه نرسیدید هر دو دوربین را در دست بگیرید. سپس انتخاب کنید.
    ویرایش توسط hooshmand shokoohi : Friday 29 January 2010 در ساعت 21:47
    rostamiani، Aryan.kh و ali_59 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshmand shokoohi نمایش پست ها
    دوست من سلام. من این دوربین رو تازه خریدم یعنی فوجی S200EXR و همینطور هفته گذشته برای یکی از دوستانم کانن SX20 خریدم البته کمی قیمتشان متفاوت است ولی با فرض اینکه در یک رنج قیمت باشند چند تفاوت اصلی وجود دارد که ممکن است برای شما مهم نباشد. یا برعکس تفاوتهای کوچکی هستند که ممکن است برای شما حائز اهمیت باشد. در مورد اینکه نوی آن پیدا نمیشود واقعیت ندارد. اما درمورد خراب شدن زود هنگام آن نظری ندارم. امیدوارم واقعیت نداشته باشد. خدمات پس از فروش هم داره اسم نمیبرم. در مورد پرش زوم موقع فیلم برداری بدلیل دستی بودن زوم بستگی به کاربر دارد. البته زوم دستی عیب نیست بلکه شخصاً به زوم دستی علاقمندم .من بدون لرزش و بی صدا زوم کردم اما 640*480 بودنش درست است. کانن 1280*720 فیلم برداری میکند ولی زوم آن بدلیل موتور دار بودن صدا دار است. وزن دوربین فوجی و توی دست قرار گرفتنش با کانن متفاوت است خیلی بیشتر به SLR شبیه است و سنگین است. کانن با باطری قلمی کارمیکند و فوجی باطری مخصوص خودش را دارد. کانن سیستم حذف رنگ و آپشنهای فراوان کروماکی دارد و فوجی ندارد. البته فوجی هم امکانات جالبی در زمینه حذف نویز و افزایش کیفیت عکس دارد و سنسور مجهز به EXR که عملکرد فوق العاده آن را در فضای کم نور و با مقایسه دو دوربین میتوان دید. کانن صدا برداری استریو دارد و فوجی ندارد. سرعت فوکوس در کانن کمی کمتر از فوجی است اما کمی تشخیص فوکوس بهتری دارد. LCD کانن بدلیل چرخشی بودن کوچکتر از فوجی است حدود 0.3 اینچ. سرعت ذخیره سازی فوجی کمتر از کانن است و البته فوجی حافظه داخلی دارد و کانن ندارد. ایزو در کانن از عدد 80 شروع میشود و در فوجی از 100 ولی بنظر هر دو برابرند ظاهراً ایزوی 80 در SX20 با ایزوی 150 در EOS400D برابر است. و همین عدد با ایزوی 100 در فوجی.
    در ادامه حالت بدنه دوربین برای من مهم است که شاید برای شما اهمیتی نداشته باشد. و فوجی در این مورد بدنه بسیار قابل قبولی را ارائه کرده . البته تفاوتهای دیگری هم وجود دارد . در هر صورت بنظر من اگر با نکات فنی به نتیجه نرسیدید هر دو دوربین را در دست بگیرید. سپس انتخاب کنید.

ازتون ممنونم اگر لطف کنید و یکسری عکس از دو دوربین در شرایط یکسان قرار بدید ممنون میشم
    مخصوصا در نور کم چون در نور خوب هر دو خروجی خوبی خواهند داشت

كاربر آشنا AmirAli.H آواتار ها
    تشکر کرده
    977

Question RAF

سلام به همه دوستان محترم.
    من 1 ماه هست که یک Fujifilm FinePix S200EXR گرفتم. مشکلم اینه که وقتی دوربین رو حالت RAW قرار میدم.و عکس میگیرم ، عکسها با فرمت RAF ذخیره میشه !!
    مییشه بهم بگین جریان چیه؟
    با لایتروم هم باز نمیشن !!
    آیا باید تبدیل بشن؟ آیا با نرم افزار خاصی باز میشن؟

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: RAF

RAF این دوربین همان RAW است. باید آخرین نسخه Adobe Camera RAW و یا آخرین نسخه لایت روم را داشته باشید و یا با نرم‌افزار مخصوص دوربین‌تان که در جعبه دوربین است، باز کنید.
    AmirAli.H تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    977

Question پاسخ: RAF

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    RAF این دوربین همان RAW است. باید آخرین نسخه Adobe Camera RAW و یا آخرین نسخه لایت روم را داشته باشید و یا با نرم‌افزار مخصوص دوربین‌تان که در جعبه دوربین است، باز کنید.
    سلام جناب nmroshan .
    ممنونم از بابت پاسخی که دادین

من با آخرین نسخه لایتروم ( Lightroom 3.0 Build 618187) وبرنامه FinePixViewer هم امتحان کردم ،
    ارور لایتروم : unknown errors occurred 1
    FinePixViewer هم فقط فایل RAf رو نمایش میده و حتی موقع تبدیل unsupported CCD-RAw file رو میده.
    فقط میمونه Adobe Camera RAW که من ندارم نتونستم امتحان کنم. :confused: :confused: :confused:
    میشه یه راهنمایی کنید؟
    خیلی ممنون میشم.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: RAF

با لایت روم 2.6 و adobe camera raw 5.6 امتحان کنید.

غیر از آن Viewer برنامه دیگری در CDهای دوربین نبود؟
    AmirAli.H تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    977

Unhappy پاسخ: RAF

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    با لایت روم 2.6 و adobe camera raw 5.6 امتحان کنید.

غیر از آن Viewer برنامه دیگری در CDهای دوربین نبود؟

با لایتروم 2.6 هم نشد.
    جز برنامه viewer برنامه دیگه ای نیست . داخل خود finepixviewer ابزاری هست که عکس رو به TIFF تبدیل میکنه ، فقط همین.
    ACR6.5 هم هنوز بدستم نرسیده.
    ACR 6.5 عکسهای fuji s200 رو ساپورت میکنه؟
    کلافه شدم:(
    دوستانی که s200 دارن 1 راهنمایی کنن تورو خدا.

ممنون جناب nmroshan

صفحه 2 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین