صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 265
Like Tree443تشکر

موضوع: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

سلام.
    من یه دوست دارم که مغازه عکاسی دارن.تقریبا"نسل اندر نسل اینکاره بودن و بهترین و حرفه ای ترین عکاس شهر هم هست.
    دوربین و یه 2 روزی دادم دستش تست کنه و اما نتیجه.
    اون گفت تنها ایراده این دوربین کیفیت متوسط رنگها تو محیط بسته مخصوصا" زیر نور لامپ فلوروسنت یا کم مصرف.
    نسبت به قیمتش عالیه و عکساش تو محیط باز مخصوصا"از طبیعت در حد slr هست .از فرمت raw خیلی تعریف میکرد و میگفت کمتر دوربینی تو این قیمت این امکانات و داره .
    احتمالا منظورشان این بوده که دوربین در مد Auto White Balance در زیر نور فلورسنت خیلی خوب جواب نمیدهد والا رنگ در محیط بسته و باز تفاوتی ندارد. WB را هم میتوانید با مسلط شدن به دوربین و پیش بینی رفتار ان در محیط های مختلف به سهولت تنظیم کنید و این مسئله چندان نقطه ضعف محسوب نمیشود.
    omid705، farhad44، Anoosh-Em و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر جديد riofarina آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    احتمالا منظورشان این بوده که دوربین در مد Auto White Balance در زیر نور فلورسنت خیلی خوب جواب نمیدهد والا رنگ در محیط بسته و باز تفاوتی ندارد. WB را هم میتوانید با مسلط شدن به دوربین و پیش بینی رفتار ان در محیط های مختلف به سهولت تنظیم کنید و این مسئله چندان نقطه ضعف محسوب نمیشود.

شاید شما درست بگین آحه اون دوربین خودش nikon d3 یا یه همچین چیزی هست;) فکر کنم با اون مقایسه کرده باشه:biggrin:
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

سلام
    چند وقت پیش می هواستم یک عکس ماکرو با FZ35 بگیرم که دیدم این دوربین یکی در میون فوکوس می کنه !!!
    ظاهرا خیلی سریع فوکوس می کرد، ولی سوژه حسابی تار بود !!!

یکم که دقت کردم دیدم یک پرز کوچیک نشسته روی لنز UV و دوربین داره روی اون فوکوس می کنه
    تا اون موقع فکر می کردم این دوربین نمی تونه تو فاصله زیر یک سانتی متر فوکوس کنه

اینم عکس با اندازه اصلی :

Mehdi Rojaie، bsh689 و amiroooo تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

با سلام وتشکر
    من می خواستم دوربین کنون sx210is بگیرم چون برا عکسهای خانگی و فیلمبرداری می خواستم اما این دوربین قیمتش خیلی بیشتر از کنون نیست ولی امکانات عکاسیش فوق العاده است تو عکاسی که از سرم خیلی زیاده ولی چن سوال در مورد فیلمبرداریش داشتم شما یا هر کدوم از اساتید راهنمایی کنن به من و خیلیها که دنبال خرید دوربین عکاسی که بشه باش فیلمبرداری هم کرد کمک کنن
    1- دربهترین حالت فیلمبرداری یعنی Avchd با صدای دالبی روی هر یک گیگا بایت چند دقیقه فیلم میگیره
    2- آیا لرزش گیر لنز در فیلمبرداریش کار میکنه
    3- در حالت HD کیفیت فیلم خوب هست یا شطرنجی وضعیف است من فیلم HD کنون sx210 را دیدم عالی بود روی 8گیگا بایت 42 دقیقه فیلم میگرفت
    4- آیا در ابعاد کوچکتر فیلمبرداری با نسبت 16 به 9 دارد
    بسیار ممنون میشم من را راهنمایی بفرمایید .
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    سلام
    چند وقت پیش می هواستم یک عکس ماکرو با FZ35 بگیرم که دیدم این دوربین یکی در میون فوکوس می کنه !!!
    ظاهرا خیلی سریع فوکوس می کرد، ولی سوژه حسابی تار بود !!!

یکم که دقت کردم دیدم یک پرز کوچیک نشسته روی لنز UV و دوربین داره روی اون فوکوس می کنه
    تا اون موقع فکر می کردم این دوربین نمی تونه تو فاصله زیر یک سانتی متر فوکوس کنه

اینم عکس با اندازه اصلی :

با سلام وتشکر
    من می خواستم دوربین کنون sx210is بگیرم چون برا عکسهای خانگی و فیلمبرداری می خواستم اما این دوربین قیمتش خیلی بیشتر از کنون نیست ولی امکانات عکاسیش فوق العاده است تو عکاسی که از سرم خیلی زیاده ولی چن سوال در مورد فیلمبرداریش داشتم شما یا هر کدوم از اساتید راهنمایی کنن به من و خیلیها که دنبال خرید دوربین عکاسی که بشه باش فیلمبرداری هم کرد کمک کنن
    1- دربهترین حالت فیلمبرداری یعنی Avchd با صدای دالبی روی هر یک گیگا بایت چند دقیقه فیلم میگیره
    3- در حالت HD کیفیت فیلم خوب هست یا شطرنجی وضعیف است من فیلم HD کنون sx210 را دیدم عالی بود روی 8گیگا بایت 42 دقیقه فیلم میگرفت

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط bsh689 نمایش پست ها
    با سلام وتشکر
    سلام

1.با هر گیگابایت میشه حدود 10 دقیقه فیلم گرفت. در ضمن،در اینجا AVCHD = MPEG4 و MOV = MPEG2
    2.بله :)
    3.کیفیت که خیلی حوبه ... ولی گاهی دیدم که یک لحظه کیفیت خراب میشه ! شاید اگه MPEG2 بکنم درست بشه.ولی کم پیش اومده.می تونید کیفیت فیلمشو تو اینترنت ببینید .البته حجمش بالاست
    4.همینجوریش 16 به 9 هست ... ولی نمی دونم چطور رزولوشن رو کم کنم ... شاید فقط HD فیامبرداری می کنه
    5.وقت فیلمبرداری زوم هم می کنه و جوریه که سرعت زوم کم کم زیاد میشه که تو فیلمبرداری خیلی قشنگتر میشه :) (البته تو عکسبرداری می تونید انتخاب کنید سرعت زوم کم کم زیاد بشه یا نه)
    6.تو فیلمبرداری حالت PوAوSوM داره !!! می دونید که چی هست :)یعنی می تونید اندازه دیاف و سرعت شاتر !(البته اینجا شاتر به معنای واقعی نداریم) رو تعیین کنید
    7.دکمه فیلمبرداری سریع داره.یعنی مثلا روی یک سوژه فوکوس کردیو داری عکس می گیری.تله یا ماکرو یا ووو .یهو تصمیم می گیری یه فیلمی هم بگیری.می تونی اون دکمه رو بزنی و فیلمبرداری فورا شروع میشه :)
    farhad44، Mehdi Rojaie، bsh689 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

Thumbs down پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

سلام خدمت دوستان
    میشه آخرین قیمت این دوربین را با گارنتی بانیان و با گارانتی متفرقه اعلام بفرمایید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    983

نقل قول نوشته اصلی توسط bsh689 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    میشه آخرین قیمت این دوربین را با گارنتی بانیان و با گارانتی متفرقه اعلام بفرمایید
    براساس دیجی کالا:497 هزار تومن
    Mehdi Rojaie و bsh689 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا rasoul_cold آواتار ها
    تشکر کرده
    31

فكر ميكنم دوستمون قيمت رو اشتباهي گفتن ....

قيمتش همون ديجي كالا 398.000

چون من خودم اين دوربين و به زودي ميخرم
    milad_iut و bsh689 تشکر می‌کنند.

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

بانیان الکترونیک 482
    دیجی کالا زده ناموجود
    Anoosh-Em و bsh689 تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... آخرینآخرین