صفحه 3 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 265
Like Tree443تشکر

موضوع: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

كاربر جديد AL102030 آواتار ها
    تشکر کرده
    28

Question پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ38

"دوستان عزیز من یه عضو جدید فرام خوب شما هستم .
    قصد داشتم که یه دوربین عکاسی اماتور خوب بگیرم که نیاز عکاسی من رو بر طرف کنه
    و اصلا کارم عکاسی نیست و فقط یه دوربین خوب برای خونه میخواستم.
    میخواستم دوستان و اساتید عزیز راهنماییم کنند که بین این مدلهایی که بعد از کلی
    سرچ و تحقیق بهشون رسیدم کدوم مولفه ی بهتری هستن و نسبت به اونای دیگه بهترن.

canon powershot sx200 is
    canon powershot sx20 is
    nikon coolpix p90
    panasonic dmc-fz38
    sony sybershot hx1

ممنون میشم کمکم کنید.

البته اگر گزینه هام قابل مقایسه نیستن منو ببخشید و بزارید به حساب بی اطلاعی من که اینکاره نیستم.
    و اگر تایپک رو در جای مناسب ایجاد نکردم از مدیران محترم عذر میخوام.

ممنون.

پیروز و موفق باشید.
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

پیش فرض پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ38

سلام دوست عزيز
    نقل قول نوشته اصلی توسط AL102030 نمایش پست ها
    "
    و اصلا کارم عکاسی نیست و فقط یه دوربین خوب برای خونه میخواستم.

پیروز و موفق باشید.
    شما که به اين قصد داريد دوربين مي​خريد چرا انتخابهاي خودتون رو محدود کرديد به گزينه​هاي سوپرزوم که ميشه گفت تمامي اونها در محيط خونه مشکل نويز دارند. به نظر من اگر قصد داريد عمده استفاده​تون در محيط منزل باشه گزينه​هاي ديگري نيز رو بررسي کنيد. بخصوص دوربين​ها با سايز سنسور بزرگ همچون کنونg11 و s90 پاناسونيک lx3، و يا حتي نمونه​هاي فوجي مي​تواند جزء انتخاب​هاي شما باشد. پيشنهاد مي​کنم در مورد اين دوربين​ها هم با توجه به نوع نيازي که داريد تحقيق بفرماييد.
    AL102030، a6l3i و amiroooo تشکر می‌کنند.
    عليرضارضائي
    Nikon D90+18-105+SB600+Panasonic FZ18

تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

شما که به اين قصد داريد دوربين مي​خريد چرا انتخابهاي خودتون رو محدود کرديد به گزينه​هاي سوپرزوم که ميشه گفت تمامي اونها در محيط خونه مشکل نويز دارند. به نظر من اگر قصد داريد عمده استفاده​تون در محيط منزل باشه گزينه​هاي ديگري نيز رو بررسي کنيد. بخصوص دوربين​ها با سايز سنسور بزرگ همچون کنونg11 و s90 پاناسونيک lx3، و يا حتي نمونه​هاي فوجي مي​تواند جزء انتخاب​هاي شما باشد. پيشنهاد مي​کنم در مورد اين دوربين​ها هم با توجه به نوع نيازي که داريد تحقيق بفرماييد.
    ممنون دوست عزیز که به تایپک من توجه کردید.البته منظورم از دوربین برای خونه این بود که یه دوربین خونه داشته باشیم که اگه رفتیم مسافرت یا مهمونی ببریم چند تا عکس بندازیم .من معمولا بیرون و از طبیعت عکس میگیرم و عاشق این کارم ولی گاهی هم مهمونی خانوادگی یا جشن تولدی باشه اونجا هم عکس میگیرم ولی بیشتر مسافرت و از طبیعت.حالا موندم که کدوم یک از این مدلها رو بگیرم خودم شخصا از fz38 خوشم اومده ولی میترسم به پای کیفیت کنن نرسه و اصلی نباشه(یعنی ژاپنی ) یا عکسش مثل کنن نباشه و یا زود از بین بره و... .اما sx20 هم یه سری نقیصه عمده داره -باطری قلمی -حجم و وزن زیادو... . چند روز پیش یکی از دوستانم sx200 خرید منم رفتم دیدم توی نت(گوگل) عکس 3000*4000 xs200 هم از sx20 بهتر به نظر میرسه هم از fz38 .اینطوریه که خودم موندم.
    حالا اگر کسی fz38 رو داشته و راضیه ازش (به نسبت کنن ها) اینو میگیرم.
    ضمنا الان قیمت fz38 چنده دوست عزیز؟؟؟؟ کجا میتونم اورجینالش رو پیدا کنم و کیفیتش چطوره؟؟ کیفش چه قیمتیه؟؟
    عذر میخوام که سرتون رو درد اوردم ولی مدیونتون میشم اگه کمکم کنید.

ممنون
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    42

پیش فرض پاسخ: پاسخ

در مورد کيفيت عکس​ها من نمي​تونم نظر دقيقي بدهم بهترين کار مراجعه به سايتهايي است که اين دوربين​ها را ريويو کردند اما بطور کلي کيفيت تصوير اين رده از دوربين​ها به هم نزديک است و اينطور نيست که تفاوتهاشون خيلي چشمگير باشد. اما باز پيشنهاد مي​کنم تاپيک​هاي مربوط به دوربين​هاي مد نظرتون رو از ابتدا مطالعه کنيد و سوالاتتون رو از دارندگان اين دوربين​ها بپرسيد.
    از نظر کيفيت ساخت دوربين​هاي پاناسونيک دوربين​هاي خوبي هستند شخصا از کيفيت ساخت دوربين خودم که دوسالي از اون استفاده مي​کنم راضي هستم. اگر انتخابتون پاناسونيک بود مي​تونيد از نمايندگي​هاي بانيان الکترونيک خريد کنيد فکر کنم پاناسونيک هنوز دوربين​هاي عکاسي​شو در ژاپن توليد مي​کند.
    ali_ab، AL102030، a6l3i و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عليرضارضائي
    Nikon D90+18-105+SB600+Panasonic FZ18

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

پیش فرض پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ38

سلام
    دوستانی که پاسخ میدهند مشکل بینایی ندارند!
    ممنون میشم مثل بقیه با رنگ و فونت معمولی پستهاتون رو ارسال بفرمایید.
    AL102030، a6l3i و amiroooo تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ عذر میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که پاسخ میدهند مشکل بینایی ندارند!
    ممنون میشم مثل بقیه با رنگ و فونت معمولی پستهاتون رو ارسال بفرمایید.

عذر میخوام دوست عزیز به روی چشم .منو ببخشید همینطوری این کار رو کردم برای جلب توجه .
    بازم میگم عذر میخوام و ممنون از تذکرتون.

فقط امیدوارم دوستان و اساتید به من یه عنایتی داشته باشند. مخصوصا دوستانی که این دوربینها رو تجربه کردند.

ممنون میشم کمکم کنید.

موفق باشید.

تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ: ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza77 نمایش پست ها
    در مورد کيفيت عکس​ها من نمي​تونم نظر دقيقي بدهم بهترين کار مراجعه به سايتهايي است که اين دوربين​ها را ريويو کردند اما بطور کلي کيفيت تصوير اين رده از دوربين​ها به هم نزديک است و اينطور نيست که تفاوتهاشون خيلي چشمگير باشد. اما باز پيشنهاد مي​کنم تاپيک​هاي مربوط به دوربين​هاي مد نظرتون رو از ابتدا مطالعه کنيد و سوالاتتون رو از دارندگان اين دوربين​ها بپرسيد.
    از نظر کيفيت ساخت دوربين​هاي پاناسونيک دوربين​هاي خوبي هستند شخصا از کيفيت ساخت دوربين خودم که دوسالي از اون استفاده مي​کنم راضي هستم. اگر انتخابتون پاناسونيک بود مي​تونيد از نمايندگي​هاي بانيان الکترونيک خريد کنيد فکر کنم پاناسونيک هنوز دوربين​هاي عکاسي​شو در ژاپن توليد مي​کند.
    دوست عزیز خیلی ازتون ممنونم این راهنمایی های شما در همین حد هم خیلی کمک بزرگیه امیدوارم دوستان و سایر اساتید هم گوشه چشمی به ما بندازند.

از شما هم بی نهایت ممنونم .
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

Question پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ38

با سلام
    دوستان, من چند ماهی میشه این دوربین را تهیه کردم و یک دفترچه ی pdf فارسی 219 صفحه ای روی سی دی همراهش هست که تدریجا دارم میخونم.هیچ جایی از اون اشاره نکرده که این دوربین میتونه مثل یک وبکم برای کامپیوتر کار کنه.کسی از شما میدونه اصلاً چنین قابلیتی را این دوربین دارد یا نه؟
    AL102030 و amiroooo تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    28

Question پاسخ: ایا راضی هستین؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gesher نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان, من چند ماهی میشه این دوربین را تهیه کردم ؟

سلام دوست عزیز عذر میخوام که مزاحمتون میشم .از اونجایی که گفتید این دوربین رو خریدید گفتم اگه امکان داره راهنماییم کنید هیچ کدوم از دوستان که به ما عنایتی ندارند. اگه امکان داره میشه بگید که ایا از این دوربین راضی هستید یا نه؟ ایا با دوربین های کنن هم سطح هست ؟ قیمتش رو الان نمیدونید چنده ؟ ایا از عکس و فیلمش راضی هستید ؟؟ کیف یا رم نداره همراه خودش؟؟ اگه نداره ایا شما خریدید؟؟ عذر میخوامکه مزاحمتون شدم.ممنون میشم کمکم کنید .البته اگر حوصله جواب دادن ندارید اشکالی نداره ایشالا دوستان دست ما رو میگیرند.

با تشکر.
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: ایا راضی هستین؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AL102030 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز عذر میخوام که مزاحمتون میشم .از اونجایی که گفتید این دوربین رو خریدید گفتم اگه امکان داره راهنماییم کنید هیچ کدوم از دوستان که به ما عنایتی ندارند. اگه امکان داره میشه بگید که ایا از این دوربین راضی هستید یا نه؟ ایا با دوربین های کنن هم سطح هست ؟ قیمتش رو الان نمیدونید چنده ؟ ایا از عکس و فیلمش راضی هستید ؟؟ کیف یا رم نداره همراه خودش؟؟ اگه نداره ایا شما خریدید؟؟ عذر میخوامکه مزاحمتون شدم.ممنون میشم کمکم کنید .البته اگر حوصله جواب دادن ندارید اشکالی نداره ایشالا دوستان دست ما رو میگیرند.

با تشکر.
    سلام
    من هم این دوربین رو دارم ... گفتم شما رو راهنمائی کوچکی بکنم شاید بتونم کمی کنم برای تهیه دوربین
    برای انتخاب به عنوان اولین دوربین دیجیتال انتخاب بسیار خوبی است .
    میخوام به سوالات شما به صورت عددی پاسخ بدم ، شاید کار درستی نباشه اما بهرحال معمولا این نوع پاسخ گوئی ذهن بیننده رو بیشتر روشن میکنه . همه از 10
    1- راضی هستید ؟ کاملا شخصیه ... اما برای من به اندازه 8/10 راضی کننده بود .. اون 2 نمره هم به خاطر نویز دوربین در عکاسی شب به علت نداشتن کفشک فلش میدم . که البته برای ما که فعلا عکاس آماتور هستیم مشکل خاصی نیست ...
    2- همسطحی با دوربینهای کنون ؟ نمیدونم کدوم مدل منظورتونه اما اگر sx20 منظورتون هست من نمیتونم بگم این دوربین نسبت به کنون برتری داره همینطور برعکسش ... شما میتونید معیارهای خودتون رو با مشخصات این دو دوربین مقایسه کنید و جوابتون رو بگیرید ... مثلا مگا پیکسل ، فرمت فیلم برداری ، فرمت عکاسی ، باطری ( قلمی - لیتیموی ) LCD ، زوم و از اون جور مشخصات
    3- قیمت رو شما حدود 460.000 تومن در نظر بگیر
    4- کیفیت عکس رو در روز 8 و در شب 7 ... کیفت فیلمبرداری رو هم با توجه به AVCHD و تقریبا نداشتن محدودیت 9
    5- همراهش رم نداره ولی کیف داره ، شارژر هم داره ( برای کنون باید بگیری شارژر AA )
    6- چیزهائی که میتونی بخری : رم ، کیف وسائل جانبی و دوربین ، فیلتر یو وی ( احیانا فیلترهای دیگه ) ، باطری اضافه ، 3 پایه و ... ( که تقریبا همه اینها رو هم + شارژر باید برای مثلا کنون بخری )
    اما دلایلی که این دوربین رو انتخاب کردم :
    1- فرمت raw در عکاسی ... فرمت AVCHD در فیلم برداری (1280x720)
    مشخصات فیلم برداری پاناسونیک
    HD: 1280x720
    -NTSC Mode: NTSC: 60p / PAL: 50p
    -(AVCHD Lite, SH: 17Mbps / H:13Mbps / L:9Mbps ) / 30fps (Motion JPEG)
    2-قیمت مناسب ( به نسبت اون موقع که هم قیمت sx20 بود )
    3- طراحی بسیار عالی بدنه ، نسبت به کنون خیلی خوش دست تر و شکیل تره ( نظر شخصی )
    4- وزن بسیار مناسبش 380 گرم حدودا
    و یه سری چیزهای دیگه که شخصی تر میشه
    یه چیزی دیگه ای که توی این فروم من یاد گرفتم اینه که هر چی بیشتر مقایسه و سرچ کنی بیشتر سردرگم میشی .. یه کم دیگه منتظر بمونی 2 تا مدل دیگه میاد و اونوقت مجبور میشی که بین اونها مقایسه کنی
    AL102030، a6l3i، amiroooo و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهرداد.امیری
    Panasonic Lumix Dmc-Fz35

صفحه 3 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین