صفحه 4 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 265
Like Tree443تشکر

موضوع: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

پیش فرض پاسخ: ایا راضی هستین؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AL102030 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز عذر میخوام که مزاحمتون میشم .از اونجایی که گفتید این دوربین رو خریدید گفتم اگه امکان داره راهنماییم کنید هیچ کدوم از دوستان که به ما عنایتی ندارند. اگه امکان داره میشه بگید که ایا از این دوربین راضی هستید یا نه؟ ایا با دوربین های کنن هم سطح هست ؟ قیمتش رو الان نمیدونید چنده ؟ ایا از عکس و فیلمش راضی هستید ؟؟ کیف یا رم نداره همراه خودش؟؟ اگه نداره ایا شما خریدید؟؟ عذر میخوامکه مزاحمتون شدم.ممنون میشم کمکم کنید .البته اگر حوصله جواب دادن ندارید اشکالی نداره ایشالا دوستان دست ما رو میگیرند.

با تشکر.
    البته.دوربین جالب و عجیبی هست.حداقل برای من که چهار پنج سال با یک دوربین 6MP Benq سر کرده بودم امکانات این دوربین چشمگیر است.
    اینجانب ابتدائاً قصد FZ28 را داشتم و شاید حدود 4-5 ماه هر جایی که در اینترنت صحبت از FZ28 شده بود را بدقت مطالعه و مقایسه ها با سایر دوربین های هم رده اش را بررسی میکردم.از یوتیوب گرفته تا همین فروم.یکی از نمایندگان اصلی دوربین های پانا در شهر خودم را دائماً تماس میگرفته و درباره ی آمدن و نیامدن این دوربین کسب اطلاع میکردم.همینطور از نمایندگی اصلی بانیان در تهران که مسوولش پسری با معرفت بود...
    بر همین اساس بطور آگاهانه و هدفمند به محض وارد شدنش توسط نمایندگی شهرستان اقدام به تهیه ی این دوربین کردم.
    همراه این دوربین این موارد تحویل گرفته شد:
    فلش SD دو گیگ پاناسونیک کلاس 4
    هود(کلاهک لنز)
    کیف جمع و جور و محکم آبی رنگ مخصوص پاناسونیک
    قیمت 495
    یک SD فلش 8 گیگ Gold پاناسونیک هم به بهای 45 از همانجا تهیه کردم
    امکانات دوربین بسیار خوب و بدون نقص است.حفظ فوکوس حین Zoom in و Zoom out , باتری لیتیومی بسیار قوی 7.2V 695mAh که امکان گرفتن 5 عکس سریع و متوالی همراه با فلاش زدن را میدهد بطوریکه در مدت 3.5 ثانیه 5 بار فلش میزند که نمیدانم در سایر دوربین های رقیب مثل sx10is , sx1 , HX1هم چنین چیزی وجود دارد یا نه(فکر نکنم).عکس برداری قطاری بدون فلاش با سرعت بسیار بالا حدوداً 2.8 عکس در ثانیه تا زمانیکه انگشت را بر روی دکمه ی شاتر نگهداشته باشید! فیلمبرداری HD با کیفیت بسیار بالا و زوم بسیار دقیق و فوکوس سریع به همراه صدای بسیار عالی دالبی دیجیتال و قابلیت انتخابی حذف صدای باد.
    وزن سبک این دوربین بر خلاف عموم کنون ها که گویی از سرب ساخته شدند باعث میشود براحتی با یک دست تا مدت طولانی امور عکاسی را انجام دهید.در کنار ابعاد جمع و جور آن جای حرفی باقی نمیگذارد.البته با گذشت زمان شاید قیمت آن هم قدری بیشتر تعدیل شود و فلش sd مناسبتری همراه آن تحویل شود
    لینکهای زیر پاسخگوی سوالات شماست:
    پاناسونيك fz28 زير ذره بين...
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=315510
    مقایسه سوپر زوم ها(به نقل از سایت dpreview)
    http://forum.p30world.com/showthread.php?p=3630081
    AL102030، a6l3i و amiroooo تشکر می‌کنند.

كاربر جديد AL102030 آواتار ها
    تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ: ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط gesher نمایش پست ها
    البته.دوربین جالب و عجیبی هست.حداقل برای من که چهار پنج سال با یک دوربین 6MP Benq سر کرده بودم امکانات این دوربین چشمگیر است.
    اینجانب ابتدائاً قصد FZ28 را داشتم و شاید حدود 4-5 ماه هر جایی که در اینترنت صحبت از FZ28 شده بود را بدقت مطالعه و مقایسه ها با سایر دوربین های هم رده اش را بررسی میکردم.از یوتیوب گرفته تا همین فروم.یکی از نمایندگان اصلی دوربین های پانا در شهر خودم را دائماً تماس میگرفته و درباره ی آمدن و نیامدن این دوربین کسب اطلاع میکردم.همینطور از نمایندگی اصلی بانیان در تهران که مسوولش پسری با معرفت بود...
    بر همین اساس بطور آگاهانه و هدفمند به محض وارد شدنش توسط نمایندگی شهرستان اقدام به تهیه ی این دوربین کردم.
    همراه این دوربین این موارد تحویل گرفته شد:
    فلش SD دو گیگ پاناسونیک کلاس 4
    هود(کلاهک لنز)
    کیف جمع و جور و محکم آبی رنگ مخصوص پاناسونیک
    قیمت 495
    یک SD فلش 8 گیگ Gold پاناسونیک هم به بهای 45 از همانجا تهیه کردم
    امکانات دوربین بسیار خوب و بدون نقص است.حفظ فوکوس حین Zoom in و Zoom out , باتری لیتیومی بسیار قوی 7.2V 695mAh که امکان گرفتن 5 عکس سریع و متوالی همراه با فلاش زدن را میدهد بطوریکه در مدت 3.5 ثانیه 5 بار فلش میزند که نمیدانم در سایر دوربین های رقیب مثل sx10is , sx1 , HX1هم چنین چیزی وجود دارد یا نه(فکر نکنم).عکس برداری قطاری بدون فلاش با سرعت بسیار بالا حدوداً 2.8 عکس در ثانیه تا زمانیکه انگشت را بر روی دکمه ی شاتر نگهداشته باشید! فیلمبرداری HD با کیفیت بسیار بالا و زوم بسیار دقیق و فوکوس سریع به همراه صدای بسیار عالی دالبی دیجیتال و قابلیت انتخابی حذف صدای باد.
    وزن سبک این دوربین بر خلاف عموم کنون ها که گویی از سرب ساخته شدند باعث میشود براحتی با یک دست تا مدت طولانی امور عکاسی را انجام دهید.در کنار ابعاد جمع و جور آن جای حرفی باقی نمیگذارد.البته با گذشت زمان شاید قیمت آن هم قدری بیشتر تعدیل شود و فلش sd مناسبتری همراه آن تحویل شود
    لینکهای زیر پاسخگوی سوالات شماست:
    پاناسونيك fz28 زير ذره بين...
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=315510
    مقایسه سوپر زوم ها(به نقل از سایت dpreview)
    http://forum.p30world.com/showthread.php?p=3630081

lممنونم دوست عزیز خیلی بزرگواری کردید ممنون که این همه وقت گذاشتید .
    والا من خودم دارم کلافه میشم میگم دل بزنم به دریا برم بگیرم میرم میبینم تو بازار نمایندگی ها و مغازه دار ها میزنن تو ذوق ادم میگن اصلا پاناسونیک نگیر قابل مقایسه نیست با کنن و ... .دارم دیونه میشم کنن هم تو رنج فقط sx20 داره که هم سنگینه هم باطریش قلمیه هم ظاهرش جذبم نمیکنه sony hx1 هم هم گرونه هم 9 مگاپیکسل بیشتر عکس نمیگیره . با نیکون و اولمپیوس هم اشنایی ندارم.حتی همین امشب یکی خیلی ذهنم رو خحراب کرد میگفت اگه میخوای بگیری پاناسونیک نگیر پول بیشتر بزار 7d یا 1000d یا 450d و... اینها رو بگیر .دیگه دارم خل میشم موندم میخوام بدونم تو دنیای عکاس ها پاناسونیک به چه دیدی نگاه میشه؟؟؟ راستش خودم بعد از کلی سرچ بهتر از fz35 ندیدم ولی... خودم موندم
    ازتون بی نهایت ممنونم خیلی مدیونتونم .اگه پیشنهادی دارید افتخار میدید اگه به من ارائه بدید.
    ممنونم.
    amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: ممنونم

lحتی همین امشب یکی خیلی ذهنم رو خحراب کرد میگفت اگه میخوای بگیری پاناسونیک نگیر پول بیشتر بزار 7d یا 1000d یا 450d و... اینها رو بگیر .دیگه دارم خل میشم موندم میخوام بدونم تو دنیای عکاس ها پاناسونیک به چه دیدی نگاه میشه؟؟؟ راستش خودم بعد از کلی سرچ بهتر از fz35 ندیدم ولی... خودم موندم
    خودتون هم فرمودید ذهنتون رو خراب کرده ... مطمئن باشید درست فکر کردید .
    7D که هیچ
    ولی 1000d و 450d رو هم نمیتونید با fz35 مقایسه کنید .
    برای اینکه بدونید در قدم اول چه دوربینی باید بگیرید ... بهتره مقالات و تاپیکهای فراوان سایت در مورد خرید اولین دوربین ( یا اولینها ... ) رو مطالعه بفرمایید . تاکید کلیه دوستانی که در این زمینه صاحب نظر هستند در ابتدا خرید دوربینی در حد و اندازه های fz35 کنون sx20 و غیره است .
    مطمئنا اگر شما اطلاعات کافی در مورد عکاسی دیجیتال نداشته باشید حتی با خرید 1000دی که شاید حدود 600 هزار تومان باشد راضی نخواهید بود ، 7D رو که فکر میکنم ایشون با شما شوخی فرمودند با قیمت 1.700.000 تومانی اش و البته . . .
    AL102030 و amiroooo تشکر می‌کنند.
    مهرداد.امیری
    Panasonic Lumix Dmc-Fz35

تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ:بی نهایت ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad-a نمایش پست ها
    سلام
    من هم این دوربین رو دارم ... گفتم شما رو راهنمائی کوچکی بکنم شاید بتونم کمی کنم برای تهیه دوربین
    برای انتخاب به عنوان اولین دوربین دیجیتال انتخاب بسیار خوبی است .
    میخوام به سوالات شما به صورت عددی پاسخ بدم ، شاید کار درستی نباشه اما بهرحال معمولا این نوع پاسخ گوئی ذهن بیننده رو بیشتر روشن میکنه . همه از 10
    1- راضی هستید ؟ کاملا شخصیه ... اما برای من به اندازه 8/10 راضی کننده بود .. اون 2 نمره هم به خاطر نویز دوربین در عکاسی شب به علت نداشتن کفشک فلش میدم . که البته برای ما که فعلا عکاس آماتور هستیم مشکل خاصی نیست ...
    2- همسطحی با دوربینهای کنون ؟ نمیدونم کدوم مدل منظورتونه اما اگر sx20 منظورتون هست من نمیتونم بگم این دوربین نسبت به کنون برتری داره همینطور برعکسش ... شما میتونید معیارهای خودتون رو با مشخصات این دو دوربین مقایسه کنید و جوابتون رو بگیرید ... مثلا مگا پیکسل ، فرمت فیلم برداری ، فرمت عکاسی ، باطری ( قلمی - لیتیموی ) LCD ، زوم و از اون جور مشخصات
    3- قیمت رو شما حدود 460.000 تومن در نظر بگیر
    4- کیفیت عکس رو در روز 8 و در شب 7 ... کیفت فیلمبرداری رو هم با توجه به AVCHD و تقریبا نداشتن محدودیت 9
    5- همراهش رم نداره ولی کیف داره ، شارژر هم داره ( برای کنون باید بگیری شارژر AA )
    6- چیزهائی که میتونی بخری : رم ، کیف وسائل جانبی و دوربین ، فیلتر یو وی ( احیانا فیلترهای دیگه ) ، باطری اضافه ، 3 پایه و ... ( که تقریبا همه اینها رو هم + شارژر باید برای مثلا کنون بخری )
    اما دلایلی که این دوربین رو انتخاب کردم :
    1- فرمت raw در عکاسی ... فرمت AVCHD در فیلم برداری (1280x720)
    مشخصات فیلم برداری پاناسونیک
    HD: 1280x720
    -NTSC Mode: NTSC: 60p / PAL: 50p
    -(AVCHD Lite, SH: 17Mbps / H:13Mbps / L:9Mbps ) / 30fps (Motion JPEG)
    2-قیمت مناسب ( به نسبت اون موقع که هم قیمت sx20 بود )
    3- طراحی بسیار عالی بدنه ، نسبت به کنون خیلی خوش دست تر و شکیل تره ( نظر شخصی )
    4- وزن بسیار مناسبش 380 گرم حدودا
    و یه سری چیزهای دیگه که شخصی تر میشه
    یه چیزی دیگه ای که توی این فروم من یاد گرفتم اینه که هر چی بیشتر مقایسه و سرچ کنی بیشتر سردرگم میشی .. یه کم دیگه منتظر بمونی 2 تا مدل دیگه میاد و اونوقت مجبور میشی که بین اونها مقایسه کنی
    عذر میخوام این تایپک رو دیر دیدم!!!!!!

از اطلاعات جامع و کاملتون و وقتی که میزاریدخیلی خیلی ممنونم .جوابم رو گرفتم خیلی عالی بود.
    البته امکانش هست بعد که این دوربین رو گرفتم اگر جایی به مشکل برخوردم و خودم نتونستم حلش کنم سوالات فنیش رو از شما بپرسم؟؟ البته ممنون میشم که این کمک رو در حقم بکنید ولی جواب نه شما هم مایه افتخاره.

ممنون

پیروز و سربلند باشید.
    ویرایش توسط AL102030 : Tuesday 16 February 2010 در ساعت 02:12
    amiroooo تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    28

Question پاسخ:؟؟؟؟؟sony hx1

البته از دوستان و دوست عزیزم مهرداد جان عذر میخوام که این سوال رو مطرح میکنم ولی این اخرین سوال و شک منه اونم اینه که یه نکته ی جالب هست که من هر جا که رفتم برای خرید دوربین وقتی صحبت از hx1 سونی کردم همه گفتن خیلی خوبه حتی مغازه ای که کنن میفروخت .خودم هم این دوربین رو دستم گرفتم و روی اخرین زومش عکس گرفتم خیلی عالی و بدون نویز بود .میخوام بدونم ایا این دوربین قابل مقایسه با fz35 هست یا نه???? . البته با اینکه 9 مگاپیکسله و 40تا 50 تومن هم گرون تر از fz35 هستش.

اینجا تو شهر من یعنی رشت fz35 همراه با یک کیف حدود 465 و با یه رم 8 گیگ حدود 490 تومن هستش
    ولی hx1 با یه رم 2 گیگ 525 و اگه بخوام یه کیف هم واسش تهیه کنم حدود 540 تومنه.

حالا واسه اخرین سوالم میخوام بدونم ایا hx1 قابل مقایسه با fz35 هستش و ایا ارزش این پول بیشتر رو داره یا نه؟؟؟؟ البته من خودم رای به fz35 میدم ولی دوست دارم نظر با تجربه ها رو بدونم.

از دوستان تمنا میکنم عصبانی نشن و فقط همین یک سوال هم منو تحمل کنند.

ممنون

موفق و پیروز باشید.
    amiroooo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: ؟؟؟؟؟sony hx1

البته از دوستان و دوست عزیزم مهرداد جان عذر میخوام که این سوال رو مطرح میکنم ولی این اخرین سوال و شک منه اونم اینه که یه نکته ی جالب هست که من هر جا که رفتم برای خرید دوربین وقتی صحبت از hx1 سونی کردم همه گفتن خیلی خوبه حتی مغازه ای که کنن میفروخت .خودم هم این دوربین رو دستم گرفتم و روی اخرین زومش عکس گرفتم خیلی عالی و بدون نویز بود .میخوام بدونم ایا این دوربین قابل مقایسه با fz35 هست یا نه???? . البته با اینکه 9 مگاپیکسله و 40تا 50 تومن هم گرون تر از fz35 هستش.

اینجا تو شهر من یعنی رشت fz35 همراه با یک کیف حدود 465 و با یه رم 8 گیگ حدود 490 تومن هستش
    ولی hx1 با یه رم 2 گیگ 525 و اگه بخوام یه کیف هم واسش تهیه کنم حدود 540 تومنه.

حالا واسه اخرین سوالم میخوام بدونم ایا hx1 قابل مقایسه با fz35 هستش و ایا ارزش این پول بیشتر رو داره یا نه؟؟؟؟ البته من خودم رای به fz35 میدم ولی دوست دارم نظر با تجربه ها رو بدونم.

از دوستان تمنا میکنم عصبانی نشن و فقط همین یک سوال هم منو تحمل کنند.

ممنون

موفق و پیروز باشید.
    والله من اطلاعات زیادی در مورد سونی ندارم اما اون چیزی رو که میدونم رو میگم بهتون
    ببینید منم وقتی خواستم این دوربین رو بخرم فروشنده که اتفاقا نماینده اصلی PGF هم بود و نسبتا با اطلاع میزد دوربین رو روی نهایت زوم برد و عکس گرفت ، خب البته وقتی شما روی یه جسم که نهایتا 5 متر با شما فاصله داره زوم میکنی و عکس میگیری نتیجش نباید بد باشه ، طبیعتا شما هم تو مغازه این کارو کردی !؟ آیا عکس رو در کامپیوتر باز کردین و کراپ 100 درصدش رو دیدید ؟
    وقتی جسم از شما فاصله گرفت مشخص میشه دوربین چی کارس . من با دوربینم از جسمی که شاید 2000 متر از محل ایستادنم فاصله داشته عکس بسیار واضحی گرفتم . اما بازم این چیزی رو ثابت نمیکنه
    ولی مگه شما که دوربین رو برای منزل میخواید بگیرید چند مورد پیش میاد که لازم باشه از فواصل دور عکس بگیرید .

در تستی که سایت dpreview انجام داده در بسیار از موارد دوربین fz28 رو برتر از این مدل hx1 و حتی sx1 دونسته ، به عنوان مثال :
    In testing we found that these three cameras were pretty close in terms of usable resolution, with the FZ28 clearly ahead of the HX1 and SX1 IS. You can see from these crops just how much more sharpening the HX1 is doing in-camera. These slight differences in resolution are going to be very difficult to see in normal usage, so you would not choose one of these cameras over another for resolution.

این که مغازه ها پیشنهاد بدن رو من نمیدونم دلیلش چیه ... شاید تعداد بیشتری سونی در انبار موجوده و میخوان اونها رو بفروشن ... شایدم گرونتره . ولی دلیل فنی اگه آوردن براتون اون رو ملاک قرار بدید .
    این که این دوربین بهتره که نمیشه ملاک . منم میگم دوربین من از همه دوربینها بهتره
    مگا پیکسل که زیاد مهم نیست ... توجه آنچنانی من و شما نباید بهش داشته باشیم .
    در مورد این که ارزش بیشتر پول دادن رو داره یا نه خودتون بسنجید که چه لوازمی رو قصد دارید همراهش خرید کنید و چه لوازمی رو این دوربین ها همراه دارن . مثلا سونی شارژر داره یا نه ؟ اگر نه اون رو هم باید به قیمت تمام شدتون اضافه کنید .
    ولی بنده قطعا انتخابم در این بین FZ35 هست . اصلا از ارگونومی دوربین سونی خوشم نیومد ... شکل ظاهری بسیار نامناسبی داره ( نظر شخصی ) و اینکه من چیز خاصی در این مدل نمیبینم LCD فکر کنم به طرف بالا باز بشه . و مد Panorama داره که خیلی بهتره شما تکنیک Panorama رو یاد بگیرید تا تکنولوژی اونرو .
    در مورد فیلم برداری سونی هم 1280x720@30p که در مورد پاناسونیک 1280x720@60p هست .
    شخصا H50 رو مناسبتر از HX1 میدونم . قبلا هم گفتم شاید بشه SX20 و FZ35 رو یک ردیف ارزیابی کرد و البته یک مدل از فوجی
    انتخاب با شماست ... بازم میگم معیارهاتون رو مشخص کنید که چی هست ... بعد دوربینتون رو مطابقت بدید .
    Austin.A، gesher، AL102030 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهرداد.امیری
    Panasonic Lumix Dmc-Fz35

تشکر کرده
    28

Thumbs up پاسخ: ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad-a نمایش پست ها
    والله من اطلاعات زیادی در مورد سونی ندارم اما اون چیزی رو که میدونم رو میگم بهتون
    ببینید منم وقتی خواستم این دوربین رو بخرم فروشنده که اتفاقا نماینده اصلی PGF هم بود و نسبتا با اطلاع میزد دوربین رو روی نهایت زوم برد و عکس گرفت ، خب البته وقتی شما روی یه جسم که نهایتا 5 متر با شما فاصله داره زوم میکنی و عکس میگیری نتیجش نباید بد باشه ، طبیعتا شما هم تو مغازه این کارو کردی !؟ آیا عکس رو در کامپیوتر باز کردین و کراپ 100 درصدش رو دیدید ؟
    وقتی جسم از شما فاصله گرفت مشخص میشه دوربین چی کارس . من با دوربینم از جسمی که شاید 2000 متر از محل ایستادنم فاصله داشته عکس بسیار واضحی گرفتم . اما بازم این چیزی رو ثابت نمیکنه
    ولی مگه شما که دوربین رو برای منزل میخواید بگیرید چند مورد پیش میاد که لازم باشه از فواصل دور عکس بگیرید .

در تستی که سایت dpreview انجام داده در بسیار از موارد دوربین fz28 رو برتر از این مدل hx1 و حتی sx1 دونسته ، به عنوان مثال :
    In testing we found that these three cameras were pretty close in terms of usable resolution, with the FZ28 clearly ahead of the HX1 and SX1 IS. You can see from these crops just how much more sharpening the HX1 is doing in-camera. These slight differences in resolution are going to be very difficult to see in normal usage, so you would not choose one of these cameras over another for resolution.

این که مغازه ها پیشنهاد بدن رو من نمیدونم دلیلش چیه ... شاید تعداد بیشتری سونی در انبار موجوده و میخوان اونها رو بفروشن ... شایدم گرونتره . ولی دلیل فنی اگه آوردن براتون اون رو ملاک قرار بدید .
    این که این دوربین بهتره که نمیشه ملاک . منم میگم دوربین من از همه دوربینها بهتره
    مگا پیکسل که زیاد مهم نیست ... توجه آنچنانی من و شما نباید بهش داشته باشیم .
    در مورد این که ارزش بیشتر پول دادن رو داره یا نه خودتون بسنجید که چه لوازمی رو قصد دارید همراهش خرید کنید و چه لوازمی رو این دوربین ها همراه دارن . مثلا سونی شارژر داره یا نه ؟ اگر نه اون رو هم باید به قیمت تمام شدتون اضافه کنید .
    ولی بنده قطعا انتخابم در این بین FZ35 هست . اصلا از ارگونومی دوربین سونی خوشم نیومد ... شکل ظاهری بسیار نامناسبی داره ( نظر شخصی ) و اینکه من چیز خاصی در این مدل نمیبینم LCD فکر کنم به طرف بالا باز بشه . و مد Panorama داره که خیلی بهتره شما تکنیک Panorama رو یاد بگیرید تا تکنولوژی اونرو .
    در مورد فیلم برداری سونی هم 1280x720@30p که در مورد پاناسونیک 1280x720@60p هست .
    شخصا H50 رو مناسبتر از HX1 میدونم . قبلا هم گفتم شاید بشه SX20 و FZ35 رو یک ردیف ارزیابی کرد و البته یک مدل از فوجی
    انتخاب با شماست ... بازم میگم معیارهاتون رو مشخص کنید که چی هست ... بعد دوربینتون رو مطابقت بدید .

ممنون مهرداد جان .ممنون
    باز هم جامع و کامل و قاطع جواب دادی .خیلی عالی بود .
    فکر کنم دیگه تصمیمم قطعی شد: fz35
    mehrdad-a، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    22

پیش فرض پاسخ: Panasonic Lumix DMC-FZ35 (FZ38)

مد Panorama [که HX1]داره که خیلی بهتره شما تکنیک Panorama رو یاد بگیرید تا تکنولوژی اونرو .
    البته در FZ35 و مد SCN هم حالت کمک پانوراما رو داره.و از ArcSoft (MediaImpression / Panorama Maker) هم میشه کمک گرفت

ویرایش توسط gesher : Thursday 18 February 2010 در ساعت 13:20
    AL102030، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    28

Thumbs up FZ35 گرفتم بالاخره!!!! ممنون

بالاخره بعد از یک ماه سرچ و تحقیق با کمک دوستان نظر نهایی رفت روی FZ35 و دیروز این دوربین رو خریدم.
    خیلی دوربین جالب و جذاببه .
    در مجموع از دوستان خوبم mehrdad-a و gesher و مدیر محترم farhad44 عزیز خیلی خیلی تشکر میکنم که راهنمایی این دوستان خیلی فنی و حساب شده بود و کمک بزرگی بود برای در اومدن از سر در گمی .

ممنون ممنون ممنون .

فقط حس میکنم این دوربین خیلی هم سوپر زوم نیست:biggrin: اخه من یه فیلم که این دوربین گرفته بود رو از نت dl کردم ودیدم یارو از یه جا داره فیلم میگیره روی نهایت زوم و وقتی از زوم در اومد اون جایی که داشت فیلم میگرفت از اصلا قابل تشخیص نبود. منظورم این بود که روی زوم داشت از یه جا در فاصله 700 یا 800 متر دور تر فیلم میگرفت . ولی اینی که من گرفتم خیلی هم زوم نمیکنه ها :biggrin:
    a6l3i، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

پیش فرض پاسخ: FZ35 گرفتم بالاخره!!!! ممنون

بالاخره بعد از یک ماه سرچ و تحقیق با کمک دوستان نظر نهایی رفت روی FZ35 و دیروز این دوربین رو خریدم.
    خیلی دوربین جالب و جذاببه .
    در مجموع از دوستان خوبم mehrdad-a و gesher و مدیر محترم farhad44 عزیز خیلی خیلی تشکر میکنم که راهنمایی این دوستان خیلی فنی و حساب شده بود و کمک بزرگی بود برای در اومدن از سر در گمی .

ممنون ممنون ممنون .

فقط حس میکنم این دوربین خیلی هم سوپر زوم نیست:biggrin: اخه من یه فیلم که این دوربین گرفته بود رو از نت dl کردم ودیدم یارو از یه جا داره فیلم میگیره روی نهایت زوم و وقتی از زوم در اومد اون جایی که داشت فیلم میگرفت از اصلا قابل تشخیص نبود. منظورم این بود که روی زوم داشت از یه جا در فاصله 700 یا 800 متر دور تر فیلم میگرفت . ولی اینی که من گرفتم خیلی هم زوم نمیکنه ها :biggrin:
    مبارک باشه
    مگه دوربین اون وریا با این دوربینا فرق میکنه
    شما با حالت سوپر زوم تا 72x میتونی زوم کنی ... برای یه دوربین عکاسی در این رنج این مقدار زوم روی مود فیلمبرداری چیز کمی نیست . ضمن اینکه بیشتر از اینها دیگه کیفیت تصویر از بین میره ...
    من زیاد با زوم در حالت فیلمبرداری کلنجار نرفتم .. اما دیدم تا 88x هم میره . البته با کیفیت پائیتر فیلمبرداری .
    ان شالله عکسهای خوبی باهاش بگیری . مهم اینه
    AL102030، amiroooo و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.
    مهرداد.امیری
    Panasonic Lumix Dmc-Fz35

صفحه 4 از 27 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین