صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: :::: کارگاه عکاسي ::::

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

ممنون از نظر همگي...

سپند: ممنون كه توجه كردي و ببخشيد اگه نوبت شما رو گرفتم چون توي قوانين درج نشده بود و منم خبر نداشتم... به هرحال ببخشيد...
    آقاي بايرامنژاد:اول از نظر استادانه شما ممنون و اين افتخاره براي من كه شما يه استاد عكاسي در مورد عكسهاي من نظر داديد...
    در مورد عكس اول متاسفانه سيمهاي برق در سمت چپ كار رو زشت ميكرد و من هم حداقل كادري رو تونستم در بيارم تا اون سيمها لبه كادر باشه و معلوم نشه
    در مورد عكس دوم نميدونم مشكل از كجاست هردوش روي هاست خودمه و دوستان ديگه هم ديدن
    عكس سوم رو من هيچ تغييري ندادم و بكگراند تيره هم به اين خاطر به وجود اومده كه اون پشت باغچه بود و تيره و من نورسنجي رو روي گل انجام دادم و بكگراند تيره شد
    عكس چهارم هم اتفاقا من سياه و سفيدش كردم ولي اون حسي رو كه رنگيش داشت رو نداد و فكر ميكنم غير از فرم رنگ اين عكس جالبش كرده و اينكه اينو توي خونه گرفتم براي همين بكگراند كرم رنگه...
    احسان شيرازي:ممنون از نظرتون و اديت عكس ولي فكر ميكنم ردپاها يه جورايي اون سوكتي رو كه اونجا هستش رو ميشكنه و يه حس برزخي به آدم ميده شايد شلوغي در سكوت محض...
    عكس دوم هم نميدونم چرا ميگيد بيحاله ولي اين عكس رو خيلي دوست دارم چون بكگراند كاملا بلار شده (بدون هيچ اديتي) و سوژه اصلي شارپ شارپ هستش كه خوب يه هس جالبي داره و عمق ميدان رو بسيار عالي جلوه داده...
    عكس سوم و چهارم كه توضيح دادم...
    علي:اين چه حرفيه شما استاده مايي و از نظرتون ممنون...
    خودمم بين اين چهار عكس هز 4تا رو دوست دارم و نميدونم درسته بگم يا نه ولي عكسهاي 1و2و4 در سايت usefilm برنده شدن و جزو بهترين عكسها قرار گرفتن...
    بازم از همگي ممنون كه نظر دادن و عكسهاي من رو قابل دونستن...

كاربر آشنا Mbayramnejad آواتار ها
    تشکر کرده
    77

پیش فرض !

راستش من یکی انتظار این دعواهای.... و متلکهای ..... رو تو این سایت و بین یه همچین عکاسایی نداشتم.
    منی که وارد این سایت میشم فقط برای یاد گرفتن میام و اگه بتونم چیزی رو منتقل کنم خیلی خوشحال میشم, مطمعنا شما هم واسه این رو این بخش کلیک میکنید.... اگه بخواهیم دعوا کنیم و متلک بار هم کنیم راههای بهتری هم وجود داره, میتونیم عضو گروههای مختلف یا انجمنهای استادان.... بشیم و خیلی راحت...!!

(خیلی شعاری و پدربزرگونه بود .نه؟!)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

مثل اینکه من خیلی دیر رسیدم .

خوب آقا پوریا خسته نباشید ، عکس های زیبایی گرفتید.

به نظر من عکس اول و دوم از بقیه بهتر بود ، مخصوصا اولی .

موفق باشید.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3