صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50
Like Tree39تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد عکاسی صنعتی

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

سلام و درود
    ضمن استفاده از فیلتر پلاریزه و انتخاب زاویه مناسب، باید توجه داشته باشید که به احتمال زیاد نمی توانید کاملاً رفله ها را حذف کنید.
    تنها راه چاره این است که Be creative ! یعنی سعی کنید خلاق باشید و این تهدید! را به فرصت تبدیل کنید.
    موفق باشید.
    AmirS، کوروش و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اين رو يادم رفت بگم
    اگر با تغيير زاويه نور و دوربين ديدی هنوز کمی رفلکس هست دليلش اينه نور اصلی (که شما زاويت رو باهاش تنظيم کردی) ممکنه به اطراف مثل ديوار زمين سقف و حتی لباس روشن شما يا افرادی که ممکنه اونجا باشن برخورد کنه و در جهت دوربين منعکس بشه
    برای جلو گيری از اين بايد سعی کنی تو محيط ايزوله کار کنی که نور اضافه نباشه و در اطراف ميز کارتون از صفحه های سياه استفاده کنيد تا از بازتاب های ناخواسته جلو گيری بشه
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

با سلام خدمت تمامی دوستان.
    امیدوارم ایندفعه جای مناسبی انتخاب کرده باشم.
    برای یک کار صنعتی باید از یکسری شیرآلات عکاسی کنیم.
    قبلا این کار رو برای شیر سینک ظرف شویی و رو شویی برای مشتری انجام دادیم که خروجی رضایت بخش بوده
    این بار چند مدل دوش حمام هست.
    شیر ها رو روی میز نوری که خودمون ساختیم عکاسی کردیم که کار راحتی بود
    اما متاسفانه دوش قابل نصب روی این میز نیست. امکان نصب دوش روی دیوار هم وجود ندارد.
    راه کارهایی که به ذهن خودم رسید: آویزان کردن دوش از سقف با نخ نامرئی، چسباندن دوش به سطح فلزی یا شیشه ای با چسب دو طرفه، نصب دوش روی ورق یونولیت
    متاسفانه دو مورد آخر بازتاب نور دارند که نورپردازی رو سخت تر میکنه مگر آنکه سطح یونولیت رو با پارچه بپوشونیم.
    ظاهرا خمیری برای نصب موقت روی دیوار بدون خرابی وجود دارد. دوستان تجربه تو این بخش دارند؟
    یا پیشنهاد جدیدی برای این کار؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

بهتر بود از دوشها عکس میزاشتی

برای این کار من بودم یه صحفه میبردم میدادم برام جوش بدن کئچیک یه سری دوش هم میزاشتم روش عکس میگرفتم منظورم اون قسمت مهرهای هست

شما برای رفلکس از یونولیت یا مقوا مشکی استفاده کن تا سفیدی رو از بین ببره یا تو فتوشاپ اینکارو کن

بازم عکسارو بزاری بهتر کمکت میکنم
    kindlinessangel تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط ss_movies نمایش پست ها
    بهتر بود از دوشها عکس میزاشتی

برای این کار من بودم یه صحفه میبردم میدادم برام جوش بدن کئچیک یه سری دوش هم میزاشتم روش عکس میگرفتم منظورم اون قسمت مهرهای هست

شما برای رفلکس از یونولیت یا مقوا مشکی استفاده کن تا سفیدی رو از بین ببره یا تو فتوشاپ اینکارو کن

بازم عکسارو بزاری بهتر کمکت میکنم
    ممنونم برای راهنمایی تون
    الآن خونه ام برم آتلیه عکس میگذارم
    حجم کار اونقدری نیست که بی ارزه هزینه کنم وگرنه مثل این فروشگاه های شیر آلات یه ورق ام دی اف برای اینکار درست میکردم.
    شیر نداره که مهره بخواد اون رو میتونم روی میز نورمون ببندم. فقط میله بالایی و سردوشی و جا صابون هست.
    شما حساب کن دو سری پیچ داره یه اتصال دو پیچ بالا یکی هم چهل سانت پایینتر این دو تا میله وسط رو نگه میداره که دوش متحرک روش قرار میگیره.
    کار هم عجله ای هست باید تا شب تحویل بدم.

دوش مذکور یه چیزی شبیه اینه. حداقل مکانیزم نصب یکسانی دارند.
    8819.png
    ویرایش توسط kindlinessangel : Friday 21 November 2014 در ساعت 10:16 دلیل: اضافه کردن عکس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    ممنونم برای راهنمایی تون
    الآن خونه ام برم آتلیه عکس میگذارم
    حجم کار اونقدری نیست که بی ارزه هزینه کنم وگرنه مثل این فروشگاه های شیر آلات یه ورق ام دی اف برای اینکار درست میکردم.
    شیر نداره که مهره بخواد اون رو میتونم روی میز نورمون ببندم. فقط میله بالایی و سردوشی و جا صابون هست.
    شما حساب کن دو سری پیچ داره یه اتصال دو پیچ بالا یکی هم چهل سانت پایینتر این دو تا میله وسط رو نگه میداره که دوش متحرک روش قرار میگیره.
    کار هم عجله ای هست باید تا شب تحویل بدم.

دوش مذکور یه چیزی شبیه اینه. حداقل مکانیزم نصب یکسانی دارند.
    8819.png
    از مقوای مشکی یا پارچه یا هرپیز مشکی دیگه برای رفلکس رنگ مشکی استفاده کن از اونجایی که کار عجله ای هست بهترین راه حل

شما با کمک یکی از دوستان بالای دوش رو یکبار بگیر و عکس بگیر بهد بیاپایین دوش رو هم بگی دوباره عکس بگیر بهد توی فتوشاپ اون قسمت هارو ماسک بزن

الان اگر وقت شد 1 نمونه برات میزارم مال پروژه های قبلیمه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

اینم عکسی که گفتم

lamp.jpg

12q-3943.jpg

12q-3942.jpg
    kindlinessangel و Alimohammad تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط ss_movies نمایش پست ها
    اینم عکسی که گفتم

lamp.jpg

12q-3943.jpg

12q-3942.jpg
    ممنون بابت راهنمایی خوبتون
    راستش این فکر هم به ذهنم رسید اما چند تا مشکل داشت.
    به قدری این دوش ها بد بودند که وقتی اتصالاتش رو میبستی هم درست نمی ایستاد چه برسه میخواستی با دست بگیری.
    محل اتصال پایین رو اگر نمیگرقتی می افتاد!!
    مشکل افتادن رنگ دست روی استیل و موندن جای انگشت و اجبار برای تمیز کردن پیا پی کار هم بماند.
    البته کارم راه افتاد.
    از یک صفحه یونولیت 1.5 در 1.5 با ضخامت 4 سانت استفاده کردم.
    جای پیچ هاش سیم مفتول انداختم و مفتول رو از پشت یونولیت در آوردم و پیچوندم به هم که در نیاد. کار برای نوع درخواست مشتری بد از آب در نیومد حالا اگر تونستم اینجا میگذارم.
    فقط اگر کسی خواست این کار رو بکنه حداقل روی یونولیت رو یک لایه رنگ بزنه وگرنه انعکاس یونولیت (بافت دون دون ) کار ویرایش رو سخت میکنه. چشم ما رو که در آورد
    باز هم ممنون که راهنمایی ام کردید.

البته بعدا فهمیدم میشه با بست کمربندی این دوش رو به یه میله بست که اون هم خوب از آب در میومد
    Alimohammad تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    کار برای نوع درخواست مشتری بد از آب در نیومد حالا اگر تونستم اینجا میگذارم.
    نمیشد قبلی رو ویرایش کنم اینجا یک نمونه عکس رو آپلود میکنم. البته بک گراند نداره و ویرایش نهایی نشده صرفا به عنوان سمپل هست.
    نوع چیدمان به درخواست مشتری بود برای روی جعبه می خواستند.
    int1.jpg

تشکر کرده
    509

با سلام مجدد خدمت تمام دوستان
    این چند وقت به خاطر نوع سفارشاتی که به ما داده شد زیاد با عکاسی از سطوح استیل و سیقلی درگیر هستیم. که زمان زیادی رو به خاطر ویرایش و حتی عکس برداری از ما میگیره.
    به غیر از سختی نور پردازی و حذف انعکاس های اطراف(متاسفانه بدون خیمه نور مخروطی گاهی حذف این انعکاس ها تبدیل به کابوس میشه) گاهی پیش میاد زاویه ای که کارفرما از محصول میخواد باعث ایجاد انعکاس بخشی از محصول در خودش میشه. به عنوان مثال شکل زیر :
    test.jpg

در این زاویه خواه نا خواه تصویر قسمت A در B منعکس و C در D منعکس میشود و .... گاهی به خاطر انحناهای بسیار زیاد محصول این انعکاس ها تصویر خروجی را فاجعه بار میکنه.
    میخواستم ببینم تکنیک خاصی برای عکس برداری از این نوع محصولات وجود داره که هم عکاسی رو ساده تر کنه و هم ویرایش بعد از عکاسی رو؟!
    یا شاید نرم افزار به خصوصی برای این کار وجود داشته باشه .... چون بعضی تصاویر موجود در وبسایت ها به خصوص خارجی بسیار عالی و بدون مشکل است.
    ببخشید اگه تصویر مناسب نیست شبیه ترین تصویری که میشد پیدا کردم.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین