صفحه 144 از 507 نخستنخست ... 44 94 134 140 141 142 143 144 145 146 147 148 154 194 244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 5069
Like Tree52655تشکر

موضوع: بهترین عکس و یا مجموعه عکسی که در طول هفته می‌بینیم

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: بهترین عکس هایی که در طول روز و یا هفته می بینیم!

سلام

بنده هم مدت هاست با وجود و ادامه ی این تاپیك مخالفم. تنها حسنش سنگین تر كردن بار سرور سایت است. هر علاقمند به عكاسی خود می تواند در اینترنت به جستجوی عكس های زیبا بپردازد.

پیشنهاد می كنم این تاپیك مدتی بسته شود تا اگر دوستانی مایل به Save كردن عكسهایی از آن در كامپیوتر خود بودند بتوانند این كار را بكنند و بعد از اتمام یك ضرب الاجل مثلا یك ماهه كلا حذف گردد.
    Amir Mohebi، Persian، Kaveh Ghobadi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Sama01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1844

من با وجود این تاپیک موافقم. هدف خوبی داشت. ولی شدیدا منحرف شده. شاید بستن موقت آن مفید باشه. ولی حذف آن، پاک کردن صورت مساله است.
    به هر حال اینکه جایی برای نمایش عکس‌های سطح بالا و دارای بار آموزشی وجود داشته باشه، لازمه. ولی باید مدیریت بشه.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    ظاهرا در هتل هوایی، آخر هفته‌ها مرخصیه. هفته‌ای دو روز می‌تونم به سایت سر بزنم. خوشحالم.
    Minoosepehr، Behnam_703، QashQai و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سید مصطفی آهنگرها
    S a m a P i x . i r
    Canon 50D + 16-35 f2.8 L II +70-200 f2.8 L IS

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام بر فرهاد خان و آقای محبی: من هم چون شما معتقدم تاپیك دارد به بیراهه میرود. اما بنظرم این تاپیك دو رو دارد هم میتواند بسیار مفید باشد هم بسیار غیر مفید. نمیدانم امكان ارسال 1 عكس در هفته برای هر كاربر یا محدودیت هایی از این قبیل وجود دارد یا خیر؟! ولی اگر عكسهایی با موضوعاتی خاص پیدا شوند بنظرم بودن این تاپیك بد نیست. البته من هم چون شما معتقدم روندی كه پیدا كرده مطلوب نیست.

میخواستم این عكس را بگذارم كه متن شما را خواندم. تاپیك به هر صورت ادامه پیدا كند منهم با شما خواهم بود.
    ارادتمند

===============

تصویری از یک نجار شرکت تی.وی.ای. در تنسی در حال کار به سال ۱۹۴۲، نمونه‌ای اولیه از عکاسی رنگی.

[IMG]http://i28.*******.com/15x4n7n.jpg[/IMG]

سایز بزرگ
    کد:
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/ae/PalmercarpenterA.jpg
    Minoosepehr، rtoraby و FARID تشکر می‌کنند.

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

A divine delight
    Camera: Canon EOS-400D Rebel XTi
    Lens: Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM
    Date: Aug 10, 2007
    Aperture: 5.6
    ISO: 800
    Shutter: 1/50.

Photographer's Comments
    I was with one of my company's crews; I am a television producer, doing an episode from a program under production called "Having Fun" and the episode was about hiking.
    My youngest daughter, Maysoon 20, had my camera with her and she was documenting the production with still photos. I was very busy working and watching the Director giving instruction to the presenter of the show on how he wanted him to conclude the episode; taking a dip in the cool water. While afar we had few kids swimming in the background, the water is only 4 feet deep; I then noticed my son claiming the only rock in the middle of the pond and that the Sun had made a majestic appearance through the narrow gorge casting stunning volume light, which usually lasts for few minutes.
    I turned to my daughter Maysoon and quickly grabbed the camera pointed and took the first and only frame; I tried to release the shutter again but the battery was flat dead; I did think then it was a nice capture from the view finder but that was not possible to verify for another day or so.
    At that time I went back to finishing up the work thinking, how? Just how could the battery go dead now??!! I mean just few more frames!! GRRRR!! I could not believe it, but what could I have done no spare. End of story.
    And the only frame is the one you saw, thank you all very much. A strike of luck I guess.
    farhad44، rtoraby و Amir Tavakoli تشکر می‌کنند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر فعال Minoosepehr آواتار ها
    تشکر کرده
    1796

اگر اشکالی نداره بنده هم نظرم رو بدم.

دوستان خیلی سخت گیری میکنند !
    کلا با بستن تاپیک بصورت تدریجی یا هر شکل دیگه اون مخالفم. بسیار از این تاپیک یاد گرفته ام و لذت برده ام و فکر میکنم اگر بصورت درست هدایت بشه باز هم بشه از این تاپیک استفاده کرد.
    و نکته دیگه اینکه یک فرد هیچ وقت نمیتونه تمام عکسهایی که حتی از نظر خودش بهترین به حساب میاد رو ببینه با وجود این وب پهناور. پس اشکالی نمیبینم اگر یکی از دوستان بهترین عکسی رو که در طول روز یا هفته دیده رو به اشتراک بذاره.

بنده خودم مدتهاست از داشتن دایل آپ عذاب میکشم و حتی چندین بار به دوستان تذکر دادم که عکسهایشان را کم حجم کنند. با این حال، حاضر به صبر برای لود شدن تمامی عکسها بودم با اینکه بنظرم خیلی از عکسها حتی ارزش نگاه کردن هم نداشت.
    و مورد دیگه دوستانی که صفحه برایشان سنگین است و ارزش دیدن ندارد قاعدتا نباید اون رو باز کنند مگر مدیر باشند و از سر خستگی این حرف رو زده باشند.
    ترجیح میدم به من اخطار داده بشه که آقای مینوسپهر عکسهایی که شما گذاشته اید شایسته این تاپیک نیست و اونها رو حذف کنید.

مثلا بنده خیلی کم عکس ارسال میکنم و اخیرا در مدت 5 روز دو عکس فرستادم. اولی مربوط به یکی از سمپلهای 300 کنن. که بنظرم یکی از بهترین نمونه های این لنز بود. دومی هم عکس سام جوانروح که نه خیلی خوب ولی پروسس جالبی داشت و عکس در کل جالب بود.( باز هم میگم بنظر من )

حالا ظاهرا اکثرا نپسندیدند و خیلی حاضر بودم که مستقیما به من گفته میشد. تا اونها رو حذف کنم.
    البته ممکنه دوستان منظورشون فقط من نبودم ولی چون اسم برده نشد احتمال میدم که بنده هم جزو این دسته هستم.

پیشنهاد آخر هم با آقای قشقایی موافقم و فکر میکنم اگر از نظر نرم افزاری بشه محدودیت هر کاربر یک پست در هفته رو برای این تاپیک گذاشت بهترین راه حل باشه.( که در بعضی از فروم ها دیده ام ) اونوقت بنده عکسهایم رو گلچین خواهم کرد و اگر بقول جناب فرهاد ارزش داشته باشه اون رو سیو خواهم کرد و منتظر نوبت خواهم شد. نه اینکه در یک دقیقه شش یا هفت عکس ارسال کنم.

در آخر مثل همیشه میگم که بنده نمیخوام خط مشی برای مدیران تعیین کنم که کدام کار درست است ولی باز هم نظر شخصی خودم رو در مورد این مطلب گفتم و اگر مدیران تشخیص بدند که این تاپیک باید به حال تعلیق در بیاد یا اینکه حذف بشه برای بنده محترم خواهد بود و خودم رو موظف به اجرای اون میدونم.

خیلی طولانی شد و از این بابت عذر میخوام. دوستان اگر تشخیص دادند بیربط به تاپیک هست اون رو منتقل کنند.

با تشکر.
    Simaei، Ahmad Reza، farhad44 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آریو مینوسپهر

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

افشین و مصطفا و آریوی عزیز

كسی منكر این نیست كه هر تاپیكی بالقوه می تواند مفید باشه حتا اگر از هر 20 پستش یكیش قابل استفاده باشد منتهی بحث بر سر این است كه به چه قیمتی ؟

سایت و فوروم عكاسی غیر انتفاعی است و كلیه ی هزینه های سرسام آور آن تنها توسط یك نفر پرداخت می شود و همانگونه كه می بینید تعداد اسپانسر ها و آگهی دهنده های آن هم ماشا الله قابل شمارش نیست !

شاید اگر سایت وابسته به مثلا یك وزارتخانه ی متمول بود و حجم سرور و پهنای باند اختصاص داده شده به آن بدون محدودیت و مجانی بود گذاشتن تعداد زیادی تاپیك پر از عكس هیچ محدودیت و مشكلی برای كسی ایجاد نمی كرد ولی متاسفانه یا خوشبختانه این سایت وابسته نیست.

موضوع اینجاست كه بحث فقط بر سر این یك تاپیك نیست و تعداد تاپیك های مملو از عكس ( كه گاهی بر اثر لطف دوستان هر عكس بالای 500 كیلوبایت حجم دارد) در حال افزایش است و اگر فكری اساسی نشود روزی خواهد رسید كه مرتب با پیغام " بار روی سرور خیلی زیاد است بعدا مراجعه فرمایید" مواجه خواهیم شد.

راه حل دیگر ( به عنوان يك پيشنهاد خام) می تواند قرار دادن لینك عكس ها به جای قرار دادن خود عكس باشد و اینگونه، كاربر مشتاق و علاقمند بعد از مدتي مي داند كه مثلا با ديدن اسم كاربري كه لينك را فرستاده و با توجه به سابقه ي عكسهاي قبلي كه آن كاربر لينك داده بوده است، كدام لينكها را باز كند و از خير كدام ها بگذرد.

با تشكر
    yasin-m، Minoosepehr، Kaveh Ghobadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9820

سلام
    برخی از اعضای محترم فقط و فقط برای دریافت لقب عضو فعال تعداد زیاد عكس در چندین پست رو دستمایه كارشون كردن شاید فكر میكنن اینگونه مورد توجه بیشتری قرار میگیرن. واینگونه تاپیكها فضای خوبی براشون ایجاد كرده
    FARID تشکر می‌کند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

منظور شما من نيستم كه .ولي اين دليلي نميشه چون اين سايت به تعداد پست كاربران توجه نميكنه اين ثابت شده چون تعداد بالاي پست دليل بيشتر دونستن نيست فرومهاي ديگه هستند كه تو سايت همش خبر كپي پست بكني بعد تعداد پستت بشه يك شبه 2000 عدد .
    Kourosh Kahal تشکر می‌کند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر فعال Sama01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1844

جسارتا من فکر می‌کنم بهترین کار، همان کاری است که اغلب جناب هژیر آذر انجام می‌دهند. یعنی یک عکس بندانگشتی که به عکس اصلی لینک شده را در صفحه قرار می‌دهند.
    استفاده از بندانگشتی خیلی بهتر از قرار دادن لینک تنها‌ست.

ضمن اینکه طبق پیشنهاد دوستان، اگر سایر دوستان، نسبت به عکس‌هایی که بار آموزشی چندانی ندارند، در قالب پیام خصوصی به فرستنده تذکر دهند، می‌شه کنترل مناسب‌تری را بر محتوای تاپیک انجام داد.

شاید بد نباشه یک "باز تعریف" از هدف این تاپیک و تعریف "بهترین ..." توسط مدیران ارائه بشه. گاهی به مرور زمان، هدف فراموش می‌شود.
    Simaei، Minoosepehr و QashQai تشکر می‌کنند.
    سید مصطفی آهنگرها
    S a m a P i x . i r
    Canon 50D + 16-35 f2.8 L II +70-200 f2.8 L IS

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

فرهاد خان سلام: برای این موضوع:

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها

موضوع اینجاست كه بحث فقط بر سر این یك تاپیك نیست و تعداد تاپیك های مملو از عكس ( كه گاهی بر اثر لطف دوستان هر عكس بالای 500 كیلوبایت حجم دارد) در حال افزایش است و اگر فكری اساسی نشود روزی خواهد رسید كه مرتب با پیغام " بار روی سرور خیلی زیاد است بعدا مراجعه فرمایید" مواجه خواهیم شد.
    راه هایی هست اما با توجه به این مورد:

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سایت و فوروم عكاسی غیر انتفاعی است و كلیه ی هزینه های سرسام آور آن تنها توسط یك نفر پرداخت می شود
    چون با مشكلاتی از این دست تا حدودی واقفم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط qashqai نمایش پست ها
    تاپیك به هر صورت ادامه پیدا كند منهم با شما خواهم بود
    پاینده باشید
    Minoosepehr تشکر می‌کند.