نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree9تشکر
  • 1 Post By aghahvechy
  • 3 Post By azarigh
  • 4 Post By Mbayramnejad
  • 1 Post By Tooraj

موضوع: کدوم لايق مسابقه هست

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

پیش فرض کدوم لايق مسابقه هست

سلام
    اول معزرت ميخوام نميدونم زدن تاپيک به اين عنوان مجاز هست يا نه اگه نيست گوش زد بفرمايين
    دوستان من بين اين چند تا عکس موندم کدوم ها لايق تر هستن واسه مسابقه با موضوع آزاد
    ميخوام قبل از مسابقه اينارو مورد داوری شما عزيزان بزارم شما لطف کنين اين هارو رتبه بندی کنين واسم
    باز هم از لطف دوستان ممنونم
    شايد البته يه تاپيک اينجوری لازم بوده باشه واسه فروم

faryadi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Thumbs up پاسخ: کدوم لايق مسابقه هست

با سلام
    مجموعا سوژه هاي فوق زياد چنگي بدل نمي زند يا شايد من دقت نكردم و متوجه نكات عكس نشدم با وجود اين باز اين ماهي فله اي قابل توجه تر بود و البته سوژه اش تكراري است. عكس خانم معلول نقاش براي مسابقه هاي با موضوع متناسب مثلا بهزيستي بدرد مي خورد.
    حالا اين موضوعات به نظر من رسيد و بدون تعارف گفتم البته به سطح مسابقات هم بستگي دارد
    موفق باشيد
    faryadi، aghahvechy و Saeed.gh.sh تشکر می‌کنند.
    آذري

تشکر کرده
    213

پیش فرض پاسخ: کدوم لايق مسابقه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط azarigh نمایش پست ها
    با سلام
    مجموعا سوژه هاي فوق زياد چنگي بدل نمي زند يا شايد من دقت نكردم و متوجه نكات عكس نشدم با وجود اين باز اين ماهي فله اي قابل توجه تر بود و البته سوژه اش تكراري است. عكس خانم معلول نقاش براي مسابقه هاي با موضوع متناسب مثلا بهزيستي بدرد مي خورد.
    حالا اين موضوعات به نظر من رسيد و بدون تعارف گفتم البته به سطح مسابقات هم بستگي دارد
    موفق باشيد
    جناب آذری ممنونم از توجه حضرت عالی ولی خودم به این عکس ها از دید نوع موضوع نگاه نمیکنم و دلیلم هم این هست که خودم رو بی تعارف در ابتدای راه میبینم و کل عکس رو از این نظر که چشم نواز هست و عمیق تر از عکس های فبلی بهش نگاه میکنین منظورم بود . یه حسی وقتی میبینین دارین شاید بعدا دوباره نیگاش کنین یه فکری به ذهنتون میاد .
    البته فکر نکنم داوری آنقدر عادلانه باشه که اینقد حساسیت من لازم یاشه ولی به داوری عزیزان نیاز دارم .
    بازم ممنون از بزرگواری شما

كاربر آشنا Mbayramnejad آواتار ها
    تشکر کرده
    77

عکس اول و یکی مونده به آخر به نظرم خوب شدن. اولی رو بیشتر دوست دارم، ولی در کل می شد که بهتر هم کار کنین.
    فقط یه پیشنهاد دوستانه، برای مسابقات عکاسی نکنین، اگه واقعا به عکاسی علاقه دارین، واسه دل خودتون و بسته به احساساتتون عکاسی کنین، و البته، کاراتون رو هم می تونین به مسابقات بفرستین، نتیجه مسابقات کاملا بسته به سلیقه داورا هستش و انتخاب شدن عکس در هیچ جشنواره ای دلیل بر عالی بودن آن عکس نیست...و بر عکس اون نیز صادقه! هر داوری یک جور سلیقه داره و برای همین بهتره از داورها و برگزار کننده های جشنواره ها اطلاعاتی بدست بیارین و بعد کارهاتون رو ارسال کنین.

موفق باشین
    yasin-m، azarigh، faryadi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن بایرام نژاد
    www.redbubble.com/people/mohsen

تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط Mbayramnejad نمایش پست ها
    عکس اول و یکی مونده به آخر به نظرم خوب شدن. اولی رو بیشتر دوست دارم، ولی در کل می شد که بهتر هم کار کنین.
    فقط یه پیشنهاد دوستانه، برای مسابقات عکاسی نکنین، اگه واقعا به عکاسی علاقه دارین، واسه دل خودتون و بسته به احساساتتون عکاسی کنین، و البته، کاراتون رو هم می تونین به مسابقات بفرستین، نتیجه مسابقات کاملا بسته به سلیقه داورا هستش و انتخاب شدن عکس در هیچ جشنواره ای دلیل بر عالی بودن آن عکس نیست...و بر عکس اون نیز صادقه! هر داوری یک جور سلیقه داره و برای همین بهتره از داورها و برگزار کننده های جشنواره ها اطلاعاتی بدست بیارین و بعد کارهاتون رو ارسال کنین.

موفق باشین
    سلام
    جناب بايرام نژاد
    با تشکّر از حسن نيت شما من هم با جناب عالی موافق هستم که عکس واسه مسابقه گرفتن به اصلاً خوب نيست و معنی نداره
    عکس بايد موقعيت اش پيش بياد بايد دوربين بگه بهت منو ور دار و شاترم رو بزن
    يعنی به نظر من عکس سفارشی بی مفهوم هست با بايد عکس از دل بر آيد تا بر دل نشيند
    اين عکس ها هم حسب دستور شما مال چند ماه قبل هست و به پيشنهاد عزيزی ميخوام شرکتشون بدم حتّا به نام همون عزيز
    باز هم ممنونم از لطف شما

كاربر همراه Tooraj آواتار ها
    تشکر کرده
    1459

امیر خان

عکسها همه خوبن ، بخصوص اولیه :)

ولی یادتون باشه
    هر عکسی که در مسابقات شرکت میکنه بهتره یک عنوان هم داشته باشه که بیننده بتونه پیام عکس رو درک و با خود عکس مقایسه کنه.

بیشتر عکسهایی که من دیدم در مسابقات شرکت کردند یک جمله کوتاه همراه خود داشته اند.

موفق باشید.
    faryadi تشکر می‌کند.
    تورج فارسی

تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط Tooraj نمایش پست ها
    امیر خان

عکسها همه خوبن ، بخصوص اولیه :)

ولی یادتون باشه
    هر عکسی که در مسابقات شرکت میکنه بهتره یک عنوان هم داشته باشه که بیننده بتونه پیام عکس رو درک و با خود عکس مقایسه کنه.

بیشتر عکسهایی که من دیدم در مسابقات شرکت کردند یک جمله کوتاه همراه خود داشته اند.

موفق باشید.
    تورج خان ممنون از نظراتتون
    ولی یه سوال دارم خودم هم به نامگذاری عکسها فکر میکردم اما در اینکه چگونه درج بشن موندم میتونه واتر مارک باشه یا پشت عکش درج شه یا به صورت یه کاغذ کم عرض باشه شما به شخصه کدوم رو مناسب تر و قابل قبول تر میدونین
    در ضمن اگه لطف کنین عکس هارو برام رتبه بندی کنین مدیونتون میشم
    بازم ممنونم