صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree19تشکر

موضوع: کمک در مورد بهترین ترکیب رنگ دنیا

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

پیش فرض پاسخ: کمک در مورد بهترین ترکیب رنگ دنیا

البته دوستان در اینجا بلافاصله شروع به پاسخ های دندان شکن کردند
    اما

به نظر من ویرایش و تن رنگی به کار رفته در این عکس ها , کاملا از روی آگاهی استفاده شده و همین امر موجب جذاب تر شدن این عکس ها شده و قطعا ویرایش خاصی روی تن رنگی این عکس ها اعمال شده
    البته نوع ویرایش ها در همه عکس ها یکسان نیست . اما مطمئنا اینگونه هم نیست که فقط با افزایش و کاهش یک لغزنده در فتوشاپ به این تن رنگ ها رسید

معمولا در پس زمینه ویرایشی اینگونه عکس ها , ویرایش توسط یک لایه سیاه و سفید , و یا یک لایه سپیا , دیده میشود
    مثلا آسمان کبود یا مامایل به قهوه ای یکی از اثرات اینگونه ویرایش هاست

خداشاهده نمی دونم یعنی نمی فهمم چی میگید بابا 10 تا از این عکسا دیدم فقط می خوام بدونم چطور این عکسها رو درس میکنن .مثل اینه که عکسا طبیعی هستن به نظر شما از عکسهای hdr نیستن . به نظر خودم اون رنگی که چشمو می زنه تو این عکسا نیست اگه می شه یه مقاله در مورد همین عکسا تو سایت بهم معرفی کنین.دیگه از این واضحتر
    این عکس ها از نوع HDR نیستند
    در سه تا از عکس های شما , از طریق ویرایش با لایه سیاه و سفید و لایه سپیا میشه به چنین تن رنگ هایی رسید . البته ویرایش این عکس ها فقط به استفاده از همین لایه خلاصه نمیشود
    ویرایش این عکس ها از یک نوع نیستند که بتوان یک مقاله در مورد همه آنها ارائه کرد

اما برای شما که دوست دارید به این تن رنگ ها برسید ولی هنوز در زمینه ویرایش عکس ها تجربه کافی ندارید , استفاده از ابزارهایی مانند Nik Software Color Efex Pro خیلی مفیده. در این برنامه ها بیش از صد ها نوع افکت نوری و رنگی وجود داره که میتونه در رسیدن به عکسی که مد نظر شما است کمک کننده باشه
    Amateur، Stalker، Saeed.gh.sh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

چطور به اين تايپيك اين عكس چگونه تهيه شده است ؟ منتقل نميشه؟
    M.Mobin تشکر می‌کند.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

خیلی ممنون از delbaz عزیز . واقعا دست درد نکنه اون پلاگین رو دانلود می کنم و سعی می کنم یاد بگیرم.ولی یه خواهش بزرگ دارم می شه یه عکس که خودت گرفته باشی رو مثل این عکسا در بیاری و یه عکس خام و ادیت شده رو بزاری برای مقایسه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

میشه راهنمای کنید که بخش تنظیمات مر بوط به همین سپیا(قهوه ای مایل به قرمز) در فتوشاب داخل چه منوی هست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

اینم دوتا دیگه. از این عکاسه که معروف است..maccury فکر کنم این کارا کار هر کسی نیست باید بریم از یکی از 10 فتو شاپ کار برتر دنیا بخواهیم یه اکشن بسازه و کرم کنه بده بمون تازه اگه برا این کارش یه چاه نفت ازمون نخواد.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2