صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree9تشکر

موضوع: Panasonic Lumix FZ40/FZ100

كاربر آشنا vishtasp آواتار ها
    تشکر کرده
    72

کسی از دوستان این مدل fz 40 را نخرید ؟

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط vishtasp نمایش پست ها
    کسی از دوستان این مدل fz 40 را نخرید ؟
    اگه سوالی دارید بفرمایید شاید بتونم کمکتون کنم.
    vishtasp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    72

@mandy

من بیشتر میخوام در مورد باتری این دوربین اطلاعات به دست بیارم .

با باتری فول شارژ تقریبا چند عکس میتوان گرفت ؟

دوام باتری موقع فیلم برداری چطور است ؟

نگه داری شارژ وقتی از دوربین استفاده نمیشود چطور است و تا چند ماه ( یا چند روز ) بدون استفاده از دوربین باتری دشارژ نمیشود ؟

و نکته خیلی مهم آیا باتری یدک برای این مدل دوربین خریده اید و یا اصلا باتری یدکی در بازار وجود دارد ؟

من که از بانیان نماینده اصلی پاناسونیک پرسیدم گفتتند هنوز باتری این مدل را وارد نکرده اند ! ( یعنی اگر باتری دوربین خراب شد دوربین را بنداز دور )

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط vishtasp نمایش پست ها
    @mandy

من بیشتر میخوام در مورد باتری این دوربین اطلاعات به دست بیارم .

با باتری فول شارژ تقریبا چند عکس میتوان گرفت ؟

دوام باتری موقع فیلم برداری چطور است ؟

نگه داری شارژ وقتی از دوربین استفاده نمیشود چطور است و تا چند ماه ( یا چند روز ) بدون استفاده از دوربین باتری دشارژ نمیشود ؟

و نکته خیلی مهم آیا باتری یدک برای این مدل دوربین خریده اید و یا اصلا باتری یدکی در بازار وجود دارد ؟

من که از بانیان نماینده اصلی پاناسونیک پرسیدم گفتتند هنوز باتری این مدل را وارد نکرده اند ! ( یعنی اگر باتری دوربین خراب شد دوربین را بنداز دور )
    خدمتون عرض کنم که این دوربین در هر بار شارژ کامل 580 عکس میگیرد که در میان سوپر زوم ها بی نظیر است و از نقاط قوت این دوربین به شمار میرود .
    بنده خودم fz35 داشتم که خیلی شبیه به این دوربین است و تنها تفاوت این دو در میزان زوم است . در موقع فیلم برداری 45 دقیقه تا 1 ساعت بسته به کیفیت فیلمی که میگیرید دارد ولی در کل چون من با دوربین های دیگه ای چون hx1 هم کار کرد م میتونم بگم که fz35 عمر باطری خیلی بیشتری داشت وتقریبا من هیچوقت با مشکل باطزی روبه رو نشدم حالا در این مدل که دیگه عمر باطری هم افزایش یافته فکر کنم اصلا نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد.

اون موقع که من fz35 داشتم فکر کنم تا حدود یک ماه هم اگه از دوربین استفاده نمیکردم تغییری در شارژ ایجاد نمی شد حالا بیشتر از یک ماه رو دیگه اطلاعی ندارم .

در مورد اخر هم اطلاعی
    ندارم ولی فکر نمیکنم این طور که شما میگید باشه اگه جمهوری سوال کنید احتمالا پیدا میکنید و درضمن اخر اخر ش این است که به نمایندگی میگید تا براتون سفارش بده و معمولا باطری عضوی از دوریبین که مشکلی براش پیش نمیاد
    vishtasp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    72

سپاس از پاسخ شما.

پس باتری این مدل هم باید قاعدتا جوندار باشه و اینم به نکات مثبت این دوربین اضافه شد.

در مورد موجود بودن باتری دوربین fz 40 تقریبا 100% مطمئن هستم که در بازار ایران موجود نیست ( از جمهوری و همه نمایندگان معتبر پاناسونیک استعلام کردم ) .

این مدل در بین سوپر زوم های چندین ویژگی داشت که خیلی با خواست من تطابق داشت ( سبکی دوربین و قیمت مناسب نسبت به سایر سوپر زوم ها در عین کیفیت خوب عکس و فیلم ) ولی وقتی بعد از 5- 6 ماه که از ورودش توسط نماینده رسمی پاناسونیک به ایران میگذرد هنوز از باتری یدکی آن خبری نیست کلا آدم نسبت به احتمال آمدن باتری یدکی نا امید میشود و دوربین بدون باتری یدک برای امثال من که در سفر عادت به عکس و فیلم گرفتن زیاد دارند اصلا غیر قابل تصوره.

این مثال هم یکی از دلایلی است که من دوربین با باتری قلمی را بسیار بسیار کاربری تر و ماندگار تر از دوربین های دارای باتری پک میدانم ( متاسفانه الان اکثر دوربین ها به سمت استفاده از باتری پک پیش میروند ).

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2