صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39
Like Tree22تشکر

موضوع: Olympus E510

كاربر همراه mehrdadr آواتار ها
    تشکر کرده
    134

پیش فرض پاسخ: Olympus E510

نقل قول نوشته اصلی توسط alishadi نمایش پست ها
    آقا مهرداد تبریک ،

فکر کنم اولین عضو فروم هستین که این دوربین رو دارین
    منتظر نمونه عکسهای دوربینتون هستیم.:)

فکر میکنم اونطور که قبلا گفته بودین دوربین رو از اونور آب سفارش داده بودین و کیت لنز نداشت. بدنش براتون با گمرک و پست و .. چند آب خورد؟
    ممنون دوست عزیز:) چشم حتما نمونه اپلود میکنم، متاسفانه چند روزی رو درگیر خواهم بود ولی قول میدم که زودتر باشه.

بله بدنه خالی رو خریدم که 812 دلار کانادا شد! چون یکی از دوستان زحمت اوردنش رو کشید دیگه هرینه دیگری نداشت :cool:
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14
    Lowepro Mini Trekker AW, Manfrotto 718B

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط smaiwd نمایش پست ها
    1- قيمت اين دوربين چند است ؟
    2- آيا مي توان اين دوربين را هم رده با Nikon d80 و Canon 400D دانست؟ اگر هم رده است نقاط ضعف و قوت آن نسبت به آن دو چيست؟
    3- با توجه به سوال قبل اگر من قصد خريد يك SLR را داشته باشم از سه مدل مذكور E510 را در مي توان در اولويت قرار داد يا خير؟

4- LCD اين دوربين قابليت باز شدن و چرخيدن دارد يا خير؟ (در تصاوير آن ظاهرا اينطور نيست!)
    البته این موضوع رو باید از چند جهت برسی کرد. از لحاظ امکانات از همه کاملتره. از لحاظ تنوع لنز انتخاب کمتری خواهید داشت ولی کیت لنرهای اون فعلا بهترین هستن!
    نکات منفی اون شاید تعداد نقاط فکوس کم بزرگترین اونها باشه.
    در مورد سوال سوم من بهتره نطر خودم رو نگم اما مجله PopPhoto اون رو بعنوان Best Buy در رده Advanced D-SLR قرار داده.
    و سوال اخر شما، خیر این امکان رو نداره.

این مراجع به شما کمک خواهد کرد:
    http://www.popphoto.com/cameras/4359...ced-dslrs.html
    http://www.dcresource.com/reviews/ol...ew/index.shtml
    http://www.cameralabs.com/reviews/OlympusE510/
    smaiwd تشکر می‌کند.
    Olympus E5,E-P2, E510
    ZD14-54 F2.8-3.5, ZD50-200 F2.8-3.5, ZD50 F2, Sigma 150 F2.8, mZD14-42 F3.5-5.6, MMF-1, EC-14, EX-25, FL-50R, FL-14

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

این هم یه بررسی دیگه از این دوربین :

http://www.trustedreviews.com/digita...Digital-SLR/p1

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر همراه Ali Shadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1424

نقل قول نوشته اصلی توسط smaiwd نمایش پست ها
    1- قيمت اين دوربين چند است ؟
    2- آيا مي توان اين دوربين را هم رده با Nikon d80 و Canon 400D دانست؟ اگر هم رده است نقاط ضعف و قوت آن نسبت به آن دو چيست؟
    3- با توجه به سوال قبل اگر من قصد خريد يك SLR را داشته باشم از سه مدل مذكور E510 را در مي توان در اولويت قرار داد يا خير؟

4- LCD اين دوربين قابليت باز شدن و چرخيدن دارد يا خير؟ (در تصاوير آن ظاهرا اينطور نيست!)
    علاوه بر توضیحاتی که آقا مهرداد دادن باید بگم همونطور که توی پست اول این تاپیک نوشته شده بزرگترین مزیت این دوربین داشتن قابلیت Live View و لرزه گیر روی بدنه به طور همزمان هست که تابحال توی هیچکدام از SLR ها نبوده.

به نظر من نقاط ضعفش میتونه تعداد نقاط فکوس کمتر و رفتار نویزی ضعیف تر (و نداشتن ایزو های بالا) نسبت به D80 & 400D و در حال حاضر تنوع کم لنز ها دونست.

در مورد قیمت هم در پستهای قبلی اشاره شده (حدود یک میلیون با دولنز کیت)
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

WWW.GOGNUS.COM علی شادی
    Gear List: Nikon D90 + 18-105vR + 50 1.4D + Sigma 10-20 + Manfrotto 190XPROB + 322RC2 & Panasonic FZ5

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

علاوه بر توضیحاتی که آقا مهرداد دادن باید بگم همونطور که توی پست اول این تاپیک نوشته شده بزرگترین مزیت این دوربین داشتن قابلیت Live View و لرزه گیر روی بدنه به طور همزمان هست که تابحال توی هیچکدام از SLR ها نبوده.

به نظر من نقاط ضعفش میتونه تعداد نقاط فکوس کمتر و رفتار نویزی ضعیف تر (و نداشتن ایزو های بالا) نسبت به D80 & 400D و در حال حاضر تنوع کم لنز ها دونست.

همون طو ركه دوست عزیز فرومودند و ضمن تایید فرمایشات ایشون....فقط اینكه تعداد نقاط فوكوس كمتر اشكال زیاد مهمی نیست و شاید كمتر با این مشكل روبرو شوید....

اما داشتن لرزه گیر و Live View بسیار با ارزش است....

یك مقاله در سایت در مورد این سیستم و لنز ها و نقاط قوت آن قرار داده ام ( در قسمت دوربین دیجیتال ) اگر دوست داشتید مطالعه كنید.....

تنها ایراد به نظرم ابعاد سنسور و نداشتن لنز واید ارازن قیمت است......
    Ali Shadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

ضمن تبریک به آقا مهرداد یه سوال داشتم که البته عجله ای برای پاسخ گرفتن ندارم.

این جریان محدودیت ۸ دفیفه ای حالت bulb رو میخواستم مطمئن بشم که وجود داره یا نه! چون توی خود سایت المپیوس اینجوری عنوان کرده (Bulb: up to 8 min. with limiter) ولی جاهای دیگه گفتن نامحدود! اگه امکانش هست که این قابلیت رو تست کنین ممنون میشم. ضمن اینکه اگه محدودیت ۸ دقیقه نداشت و بتونید تا ۳۰ دقیقه نوردهی داشته باشید و نتیحه اش رو ببینیم دیگه عالی میشه! و اینکه سنسور این دوربین چقدر داغ میکنه و آیا اصلا تحمل ۳۰ دقیقه نوردهی رو داره یا نه؟
    Canon S2 IS

تشکر کرده
    134

هم 400D و هم E510 به ISO1600 محدود میشن و D80 به 3200.
    در مورد نویز هم این بار وضع فرق کرده، طبق ازمایش PopPhoto دوربین E510 به غیر از ISO 100 در 200,400,800 و 1600 دارای نویز کمتری از D80 هست.
    البته من منتظر تست DP Review هستم تا ببینم که ایا این به قیمت از دست رفتن جزییات عکس هست یا خیر!
    ویرایش توسط mehrdadr : Wednesday 1 August 2007 در ساعت 14:28
    Olympus E5,E-P2, E510

تشکر کرده
    134

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi206 نمایش پست ها
    ضمن تبریک به آقا مهرداد یه سوال داشتم که البته عجله ای برای پاسخ گرفتن ندارم.

این جریان محدودیت ۸ دفیفه ای حالت bulb رو میخواستم مطمئن بشم که وجود داره یا نه! چون توی خود سایت المپیوس اینجوری عنوان کرده (Bulb: up to 8 min. with limiter) ولی جاهای دیگه گفتن نامحدود! اگه امکانش هست که این قابلیت رو تست کنین ممنون میشم. ضمن اینکه اگه محدودیت ۸ دقیقه نداشت و بتونید تا ۳۰ دقیقه نوردهی داشته باشید و نتیحه اش رو ببینیم دیگه عالی میشه! و اینکه سنسور این دوربین چقدر داغ میکنه و آیا اصلا تحمل ۳۰ دقیقه نوردهی رو داره یا نه؟
    حتما در اولین فرصت این آزمایش رو انجام میدم دوست عزیز
    Olympus E5,E-P2, E510

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadr نمایش پست ها
    E510 من دیروز رسید. فرصت کمی داشتم که با اون کار کنم ولی دوستان دوربین فوق العاده خوبیه:)
    Live View بیشتر از اونی که فکر میکردم کارایی داره:cool:
    حالا موندم با E300 چه کنم! خیلی دوست دارم نگهش دارم اما برای خرید 200-50 ممکن مجبور بشم که:confused:
    سلام

مهرداد جان, بنده هم تبریك میگم, امیدوارم كیفش رو ببری و برای ما هم تعریف كنی :::big grin:::

فقط میخوام بدونم چه چیزهایی برات ارزش تبدیل به احسن E300 رو داشت و اینكه كیفیت عكسهاشون با هم تفاوت محسوسی داره یا نه ؟؟؟؟

چون الآن هر دو رو داری و مقایسه اینها ممكنه.

منتظر نظراتت و عكسهات هستیم. :)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

برای آپدیت Firmware دوربین به این لینك مراجعه كنید.......
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین