صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree7تشکر

موضوع: Olympus SP-560 UZ

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Olympus SP-560 UZ

والله این دوربین بسیار دوربین خوبی است و بنده نقد های خوبی از آن دیده ام.

اما کلا یک موضوع در مورد دوربین های عکاسی وجود دارد.این دوربین ها برای عکاسی ساخته شده اند و نه فیلمبرداری.توقع یک دوربین فیلمبرداری را از آنها نداشته باشید.

آن صدا هم اگر از زوم استفاده نکنید نباید به گوش برسد اما اگر دایما در حال زوم کردن و عقب رفتن هستید آن صدا متعلق به لنز می باشد و طبیعی است و در غیر این صورت غیر طبیعی است.

و در نهایت اینکه محدودیت فیلمبرداری در این مد به نظرم حذف شده بود.کارت حافظه شما چقدر حجم دارد؟

و اینکه برای داشتن صدای خوب فقط کانن ای 3 پیشنهاد می شود این دوربین صدا را از بقیه بهتر ثبت می کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    والله این دوربین بسیار دوربین خوبی است و بنده نقد های خوبی از آن دیده ام.

اما کلا یک موضوع در مورد دوربین های عکاسی وجود دارد.این دوربین ها برای عکاسی ساخته شده اند و نه فیلمبرداری.توقع یک دوربین فیلمبرداری را از آنها نداشته باشید.

آن صدا هم اگر از زوم استفاده نکنید نباید به گوش برسد اما اگر دایما در حال زوم کردن و عقب رفتن هستید آن صدا متعلق به لنز می باشد و طبیعی است و در غیر این صورت غیر طبیعی است.

و در نهایت اینکه محدودیت فیلمبرداری در این مد به نظرم حذف شده بود.کارت حافظه شما چقدر حجم دارد؟

و اینکه برای داشتن صدای خوب فقط کانن ای 3 پیشنهاد می شود این دوربین صدا را از بقیه بهتر ثبت می کند.
    با سلام و ممنون که زود جوابمو دادید . عرض کنم این صدا نسبت به دوربین های با کلاس پایین تر از خودش مثلا کنون sx100 بسیار زیاد و ناراحت کنندس . و هنگام زوم زیاد می شه. فیلم بردار ی با کیفییت هم متاسفانه محدوده ، رم من هم 2 گیگ هست اما همش 40 ثانیه می گیره. اما عکس ها خوبند
    واسه داشتن کنون اس 3 یکم دیره!!!!! دوربین رو اگه بخوام عوض کنم می شه یا باید کلی ضرر بدم؟

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

اين دوربين هم يكي از گزينه هاي من بود اما مينيمم سرعت شاتر 4 ثانيه اش منو منصرف كرد!
    جدا چرا يه همچين دوربين خوبي بايد يه همچين ايراد بيخود و ساده اي داشته باشه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2