صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62
Like Tree65تشکر

موضوع: Samsung GX-10

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: samsung GX-10

نقل قول نوشته اصلی توسط avang777 نمایش پست ها
    امیر جان سلام و ممنون از توضیحات مفیدت
    علت 89 م م در بالاترین زوم, سایز سنسور دوربین شما است كه فكر كنم 1 به 2.5 یا 1 به 8/1باشد(كراپ فاكتور دوربین) و این در مقایسه با دوربینهای 35 میلیمتری یا فول فریم می باشد.همچنین 7 م م در حالت واید كامل.
    اگر 89 را بر 7 تقسیم كنید 7/12 بدست می آید كه بزرگنمایی دوربین شماست.
    سلام آقای ولی
    سایز سنسور 1 به 8/1 هست. (7.18x5.32 mm)
    پس 89 میلیمتر در دوربین بنده ، یعنی 420 میلیمتر در دوربینهای 35 میلیمتری.
    پس باید هر عددی رو که در اگزیف میبینم ، در 4.7 ضرب کنم تا مقدار فوکال لنت برحسب دوربینهای 35 میلیمتری بدست بیاد.:confused:

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام: امیر خان(avang777) از جسارت در انتخاب این دوربین توسط شما لذتی بسیار بردم. هر چند كه آشنایی كافی با این دوربین ندارم اما ظواهر امر نشون میده با توجه به امكانات گزینه بسیار مطلوبی است. مدتی است فردی از آشنایان نزدیك راهنمایی دوربین از من میخواست من این دوربین رو پیشنهاد دادم چون اگر توقعات آنچنانی از دوربین نداشته باشیم و تعهد خاصی به برندی احساس نشه با توجه به قیمت و لنزها بنظر بسیار ارضا كننده و كامل میاد. این لینك رو نمیدونم سرزدید یا نه...........
    .http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM
    .
    .
    عكسهای دوربین خودتون رو با جسارت هرچه تمام تر میتوانید با دوربین های دیگر مقایسه كنید..... ارزیابی بنده اینه كه با توجه به قیمت و امكانات قابل قبوله. شما هم مقایسه را امتحان كنید. اگر آن آشنا همین دوربین را خرید من این قول رو میدم یك تست از همین دوربین با لنزهای مربوطه را اینجا بگذارم. منتظر عكسهای زیبای دوربینتان و هنرنمایی شما دوست خوب هستیم.پاینده باشین
    ویرایش توسط QashQai : Saturday 1 March 2008 در ساعت 17:09 دلیل: اضافه نمودن اسم کاربری
    Amir Mohebi، EHSAN2 و avang777 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

از كجا ميتونم اين دوربين رو تهيه كنم نورنگار تمام كرده از يك سايت ديگه پرسيدم گفتن ناصر خسرو ...گير مياد اونجا؟ اگه برم ممنون ميشم راهنمايي كنيد

كاربر همراه avang777 آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt2006 نمایش پست ها
    سلام آقای ولی
    سایز سنسور 1 به 8/1 هست. (7.18x5.32 mm)
    پس 89 میلیمتر در دوربین بنده ، یعنی 420 میلیمتر در دوربینهای 35 میلیمتری.
    پس باید هر عددی رو که در اگزیف میبینم ، در 4.7 ضرب کنم تا مقدار فوکال لنت برحسب دوربینهای 35 میلیمتری بدست بیاد.:confused:
    فكر می كنم یه همچین چیزی باشه. اطلاعات صحیح را از عزیزان بزرگوار و صاحبنظر بپرسید تا خدای ناكرده مطلب نادرست بیان نشود.
    یك سوال هم بپرسم:
    در حالت جی پگ با سه حجم دوربین میتواند تصاویر را ثبت كند. 2مگ و 6مگ و 10 مگ. اما در حالت 10 مگ حجم عكسها تا بحال از 5/2 بیشتر نشده علت چه چیزی میتواند باشد. حالتهای دیگر را امتحان نكرده ام. در حالت راو با 16 مگ حجم ذخیره میكند.
    ممنون
    ویرایش توسط avang777 : Saturday 1 March 2008 در ساعت 22:34
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام: امیر خان(avang777) از جسارت در انتخاب این دوربین توسط شما لذتی بسیار بردم. هر چند كه آشنایی كافی با این دوربین ندارم اما ظواهر امر نشون میده با توجه به امكانات گزینه بسیار مطلوبی است. مدتی است فردی از آشنایان نزدیك راهنمایی دوربین از من میخواست من این دوربین رو پیشنهاد دادم چون اگر توقعات آنچنانی از دوربین نداشته باشیم و تعهد خاصی به برندی احساس نشه با توجه به قیمت و لنزها بنظر بسیار ارضا كننده و كامل میاد. این لینك رو نمیدونم سرزدید یا نه...........
    .http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM
    .
    .
    عكسهای دوربین خودتون رو با جسارت هرچه تمام تر میتوانید با دوربین های دیگر مقایسه كنید..... ارزیابی بنده اینه كه با توجه به قیمت و امكانات قابل قبوله. شما هم مقایسه را امتحان كنید. اگر آن آشنا همین دوربین را خرید من این قول رو میدم یك تست از همین دوربین با لنزهای مربوطه را اینجا بگذارم. منتظر عكسهای زیبای دوربینتان و هنرنمایی شما دوست خوب هستیم.پاینده باشین
    سلام و ممنون
    راستش به لینك اشاره شده شما هم سر زده بودم. در واقع 3 تا 4 ماهی كه در مورد دوربینها تحقیق می كردم و سایتها را زیر و رو میكردم از دوربین پنتاكس كا 10 خیلی خوشم آمد اما قابل دسترس نبود تا اینكه آگهی نمونه سامسونگی آن را در سایت ذكر شده دیدم و دیگر درنگ نكردم و خریدم. الان هم كاملا راضی هستم و دلم می خواهد بقیه دوستانی هم كه در شرایط من از نظر خرید و شروع كار در رده دیجیتال هستند خود را گرفتار بازی مارك دوربین نكنند و تصمیم خود را با توجه به شرایط واقعی خود بگیرند. اگر این دوستان پستهای قبلی را دوباره بخوانند فكر كنم مفید باشد. باور بفرمایید اگر از كنون 400 و نیكون 80 و سونی 100 چیزی بیشتر نداشته باشد كم هم ندارد. البته نمیگویم از هر نظر برتر است اما در كل تفاوتی قابل تامل ندارد و شاید در برخی قسمتها بهتر هم باشد.
    موفق باشید.
    Mashhadi Vahid و shabab تشکر می‌کنند.
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager نمایش پست ها
    در مورد سوال اول این مقالات را نگاهی بیندازید:

http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/007336.php
    کلا در فوکوس جند نقطه ای دوربین در نقاط نشان داده شده در ویزور بدنبال فوکوس می گردد و در اولین و نزدیکترین حالتی که شیئی را برای فوکوس پیدا کند روی آن قفل می کند. در فوکوس مرکزی دوربین در نقطه مرکزی کادر دنبال جسمی برای فوکوس می گردد.

و در مورد سوال دوم نورسنجی هم:

http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/007083.php
    http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/007022.php
    http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/007161.php
    http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/007085.php
    سلام خدمت جناب شهبازی
    لینكهایی كه ارائه فرمودید بینهایت مفید هستند انشاالله كه بتوانم به طور شایسته از آنها بهره ببرم.

بسیار ممنون
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

نقل قول نوشته اصلی توسط farid نمایش پست ها
    از كجا ميتونم اين دوربين رو تهيه كنم نورنگار تمام كرده از يك سايت ديگه پرسيدم گفتن ناصر خسرو ...گير مياد اونجا؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    :(:(:(:(:(:(

تشکر کرده
    380

سلام
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

تشکر کرده
    380

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط avang777 نمایش پست ها
    در حالت جی پگ با سه حجم دوربین میتواند تصاویر را ثبت كند. 2مگ و 6مگ و 10 مگ. اما در حالت 10 مگ حجم عكسها تا بحال از 5/2 بیشتر نشده علت چه چیزی میتواند باشد. حالتهای دیگر را امتحان نكرده ام. در حالت Raw با 16 مگ حجم ذخیره میكند.
    ممنون
    دوستان بزرگوار كسی علت را نمیداند؟
    همچنین در مورد فرمایش جناب مشهدی وحید كه گفتند برای تفهیم سفیدی نور محیط از یك كاغذ سفید استفاده شود لطفا بیشتر توضیح بفرمایید.
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    از كجا ميتونم اين دوربين رو تهيه كنم نورنگار تمام كرده از يك سايت ديگه پرسيدم گفتن ناصر خسرو ...گير مياد اونجا؟ اگه برم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    با سام‌سرویس تماس بگیرید، توی کارگاه عکاسی GX-10 و GX-20 رو آورده بودند...یا وارد کردند و یا به زودی وارد خواهند کرد...

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین