صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 157
Like Tree445تشکر

موضوع: Tamron 24-70mm f/2.8 VC

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    احتمالا همیشه کار میکنه. یا حداقل روی دوربین من این مدلیه متاسفانه هنوز نتونستم روی دوربین دیگه ای تست کنم. اما توی لنز کنونی من فقط وقتی دکمه شاتر رو تا نیمه فشار میدید لرزشگیر فعال میشه.
    فریم ور دوربین آپدیته؟
    شاید با بروزرسانی فریمور وضعیت تصحیح بشه؟
    بنظرم برای شرکت کنون این مشکل را اطلاع بدید شاید سودی داشته باشه!
    تو لینک هایی که در پست های قبل خدمتتون فرستادم، این مشکل را در روی 650D داشته بودند! و جالبه که به 6D مشکل نداشت!
    kindlinessangel، SHOK53 و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    30

سلام دوستان
    به نظرتون خرید این لنز با قیمت 3,900,000 تومان به صرفه است برای بدنه های کنون ؟

كاربر همراه Niaz آواتار ها
    تشکر کرده
    1154

نقل قول نوشته اصلی توسط photon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظرتون خرید این لنز با قیمت 3,900,000 تومان به صرفه است برای بدنه های کنون ؟
    در مقایسه با قیمت ورژن کانن صد در صد به صرفه است . کیفیت اوپتیک عالی و در حد خیلی نزدیک به ورژن کانن و علاوه بر اون دارای لرزشگیر هم هست. در همه ریویو ها ازش تعریف و تمجید شده و یکی از مهمترین دلایل برای خریدش همون valuable بودنش ذکر شده.
    yaghoobi، photon، ALI.Barutkub و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    instagram: niazch

تشکر کرده
    1154

دیروز یک فروند Tamron 24-70mm f/2.8 VC خریداری شد، فعلا نمیتونم در مورد کیفیت تصویرش نظر بدم ولی نکاتی که کاملا مشخص هست اینه که بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده. و بر عکس بودن گردش زوم و مکان حلقه زوم و فوکوس چیزی نیست که نشه بهش عادت کرد . تنها نکته ای که یک مورد نسبتا منفی هست و برای بنده آماتور که صرفا سابقه عکاسی با 105-24 f4 و 85 f1.8 رو دارم کاملا محسوس هستش اینه که سرعت اتوفکوس مختصر کمتری نسبت به اون دو تا لنز داره.
    lind، eksir، yaghoobi و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Shazdeh آواتار ها
    تشکر کرده
    327

نقل قول نوشته اصلی توسط Niaz نمایش پست ها
    دیروز یک فروند Tamron 24-70mm f/2.8 VC خریداری شد، فعلا نمیتونم در مورد کیفیت تصویرش نظر بدم ولی نکاتی که کاملا مشخص هست اینه که بسیار مقاوم و با کیفیت ساخته شده. و بر عکس بودن گردش زوم و مکان حلقه زوم و فوکوس چیزی نیست که نشه بهش عادت کرد . تنها نکته ای که یک مورد نسبتا منفی هست و برای بنده آماتور که صرفا سابقه عکاسی با 105-24 f4 و 85 f1.8 رو دارم کاملا محسوس هستش اینه که سرعت اتوفکوس مختصر کمتری نسبت به اون دو تا لنز داره.
    مبارکه نیاز جان.
    چند خریدی؟ من به شدت در حال کش و قوس بین 24-70 کنون و تامرون هستم. چند ماهی هست الان!!
    منتظر عکسهات هستم.
    Niaz، yaghoobi، merdax و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمدرضا

كاربر آشنا lind آواتار ها
    تشکر کرده
    158

آقا مبارکه به شدت! :)
    منم تو برنام خرید این لنزو دارم ولی اگه از 24-105 سریع تر نباشه واقعا جای نگرانی هست... استاد فوکوس تایمش بالاست یا گیج میزنه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shazdeh نمایش پست ها
    مبارکه نیاز جان.
    چند خریدی؟ من به شدت در حال کش و قوس بین 24-70 کنون و تامرون هستم. چند ماهی هست الان!!
    منتظر عکسهات هستم.
    پیشاپیش مبارکه استاد :)
    Niaz و Shazdeh تشکر می‌کنند.
    مهدی بیگمرادی

تشکر کرده
    1154

ممنونم دوستان. لنز به قیمت 3960 با گارانتی یکساله آفومار خریداری شد. ظاهراً بدون گارانتی با قیمت های کمتر هم موجود هست ولی بنده به گارانتی حساسیت دارم، در مورد سرعت اتوفکوس، به هیچ عنوان گیج نمیزنه فقط احساس میکنم سرعت فکوس نسبت به لنز های کانن مختصر کمتره که به این امر در ریویو های این لنز اشاره شده، شاید هم این اختلاف سرعت فکوس در حدی نیست که برای کاربر عادی محسوس باشه و صرفا با تست و بررسی دقیق مشخص میشه و ممکنه بنده تحت تاثیر اون ریویو ها قرار گرفتم ولی این احساس رو دارم .

بنده 105-24 خودم رو هفته گذشته به یکی از دوستان هنرمند فروم فروختم، 105-24 لنز خوبیه ولی بنده نیاز به دیاف 2.8 داشتم، مقایسه شخصی و آماتور خودم بین این لنز و 105-24 رو حداکثر تا آخر فرودین ماه و بعد از یک دل سیر عکاسی با 70-24 در همین تاپیک ارسال خواهم کرد.
    lind، eksir، ARASH II و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

لنز به قیمت ۳۸۵۰ مانت نیکون با گارانتی خریداری شد.
    سرعت فوکوس خیلی خوب و کاملا بی صدا و دقت هم عالی. فقط کمی میکروادجاست میخواست که خوده ۲۴-۷۰ نیکون هم لازم داره،
    شارپنس و کیفیت بوکه هم کاملا قابل قیاس هست با نیکونی و به نظر من همونجور که تست ها نوشتن شارپنسش بالاتره.
    لرزشگیر هم تقریبا ۲.۵ استاپ جواب میده. تنها مشکلش گرونی فیلترهای ۸۲مم هست.
    کیفیت ساخت هم واقعا خوب و خوش ساخت هست.
    Niaz، msh2200، yaghoobi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

ممنونم دوستان. لنز به قیمت 3960 با گارانتی یکساله آفومار خریداری شد. ظاهراً بدون گارانتی با قیمت های کمتر هم موجود هست ولی بنده به گارانتی حساسیت دارم، در مورد سرعت اتوفکوس، به هیچ عنوان گیج نمیزنه فقط احساس میکنم سرعت فکوس نسبت به لنز های کانن مختصر کمتره که به این امر در ریویو های این لنز اشاره شده، شاید هم این اختلاف سرعت فکوس در حدی نیست که برای کاربر عادی محسوس باشه و صرفا با تست و بررسی دقیق مشخص میشه و ممکنه بنده تحت تاثیر اون ریویو ها قرار گرفتم ولی این احساس رو دارم .

بنده 105-24 خودم رو هفته گذشته به یکی از دوستان هنرمند فروم فروختم، 105-24 لنز خوبیه ولی بنده نیاز به دیاف 2.8 داشتم، مقایسه شخصی و آماتور خودم بین این لنز و 105-24 رو حداکثر تا آخر فرودین ماه و بعد از یک دل سیر عکاسی با 70-24 در همین تاپیک ارسال خواهم کرد.
    مبارک باشه
    تا جايی که يادمه شما 6 دی داشتيد
    شما هم مشکل کم شدن باتری وقتی دوربين خاموشه رو داريد يا نه؟
    Niaz، msh2200 و yaghoobi تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    مبارک باشه
    تا جايی که يادمه شما 6 دی داشتيد
    شما هم مشکل کم شدن باتری وقتی دوربين خاموشه رو داريد يا نه؟
    روی نیکون من در یک روز همچین چیزی رو ندیدم، دقیقا چون خونده بودم چک کردم.
    msh2200، yaghoobi، hosein1973 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 16 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین