نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree7تشکر
  • 2 Post By Kaveh Ghobadi
  • 1 Post By Mashhadi Vahid
  • 1 Post By Kaveh Ghobadi
  • 1 Post By canon g6
  • 2 Post By Kaveh Ghobadi

موضوع: لنزهای همراه سونی آلفا

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

پیش فرض لنزهای همراه سونی آلفا

سلام بر اساتید بزرگوار.
    دوستان من دو روزه دارم تو سایت چرخ میزنم ولی نمیتونم توضیحاتی در مورد لنزهایی که روی سونی آلفا فروخته میشه پیدا کنم.
    اگه فرض رو بر این بگیریم که یک عکاس بسیار مبتدی که فوق العاده هم به عکاسی و یاد گرفتن این هنر علاقه داره بخواد سونی r1 رو که داره بزاره گوشه خونه و یه آلفا 100 بگیره(البته میخواد آلفا 700 بگیره ولی فقر اطلاعاتی میترسوندش ) اونوقت چه توضیحاتی در مورد لنز های همراه این دوربین میتونید بهش بدین؟ و عاقلانه تر اینه که مدل تک لنزیش رو که حدود 200 تومن ارزونتره بگیره یا دو لنزیشو؟
    در ضمن من هر چی تو سایت میگردم در مورد مفاهیم و اعدادی که رو لنز ها مینویسن و اصطلاحات دیگری که دوستان به کار میبرن مطلبی پیدا نمیکتم.لینکی دارین لطف کنین؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: لنزهای همراه سونی آلفا

نقل قول نوشته اصلی توسط canon g6 نمایش پست ها
    سلام بر اساتید بزرگوار.
    دوستان من دو روزه دارم تو سایت چرخ میزنم ولی نمیتونم توضیحاتی در مورد لنزهایی که روی سونی آلفا فروخته میشه پیدا کنم.
    اگه فرض رو بر این بگیریم که یک عکاس بسیار مبتدی که فوق العاده هم به عکاسی و یاد گرفتن این هنر علاقه داره بخواد سونی r1 رو که داره بزاره گوشه خونه و یه آلفا 100 بگیره(البته میخواد آلفا 700 بگیره ولی فقر اطلاعاتی میترسوندش ) اونوقت چه توضیحاتی در مورد لنز های همراه این دوربین میتونید بهش بدین؟ و عاقلانه تر اینه که مدل تک لنزیش رو که حدود 200 تومن ارزونتره بگیره یا دو لنزیشو؟
    در ضمن من هر چی تو سایت میگردم در مورد مفاهیم و اعدادی که رو لنز ها مینویسن و اصطلاحات دیگری که دوستان به کار میبرن مطلبی پیدا نمیکتم.لینکی دارین لطف کنین؟
    در مورد لنز ها....

یكی 18-70 می باشد كه به همراه كیت تك لنز عرضه می شود.

دیگری 75-300 كه وقتی كیت دو لنز را تهیه كنید همراه لنز اول است...

این لنز ها برای شورع لنز های خوبی هستند و دارای رنج مناسبی هستند.اما نباید انتظار لنز های عالی و بسیار عالی را از آن ها داشته باشید.بالاخره اسم آنها لنز كیت است و با قیمت های بسیار پایین عرضه می شوند...

و اما لنز كیت آلفا 700 یك لنز بسیار عالی و خوب است و نسبت به لنز های كیت دیگر در رده ی بالاتری قرار دارد با رنج عالی 16-105 كه برای مصارف عادی بسیار خوب است.قیما نسبتا بالاتری دارد...
    canon g6 و Mashhadi Vahid تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Question پاسخ: لنزهای همراه سونی آلفا

سلام

ظاهرا" این روزها تنها چیزی كه میتونه كاوه عزیز رو از سوراخ بیرون بكشه, سوال در مورد سونی و آلفا است و بس :::big grin:::

كاوه جان, این ماكرو كه در مورد هر دوی این لنزها نوشته میشه, معنیش چیه؟؟؟؟ یعنی واقعا" با این رنجشون , كار یك لنز ماكرو رو هم میكنند؟؟؟ (ببخشید كه اطلاعاتم در مورد لنز در حد صفره)
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

ظاهرا" این روزها تنها چیزی كه میتونه كاوه عزیز رو از سوراخ بیرون بكشه, سوال در مورد سونی و آلفا است و بس :::big grin:::

كاوه جان, این ماكرو كه در مورد هر دوی این لنزها نوشته میشه, معنیش چیه؟؟؟؟ یعنی واقعا" با این رنجشون , كار یك لنز ماكرو رو هم میكنند؟؟؟ (ببخشید كه اطلاعاتم در مورد لنز در حد صفره)
    ماكرو لنز 18-70 سونی یك چیزی است در حد ماكرو 17-70 سیگما....

و ماكرو 75-300 هم بزرگنمایی كمتری نسبت به 18-70 دارد...

اما برای راه افتادن كار بسیار مناسب است...
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    در مورد لنز ها....

یكی 18-70 می باشد كه به همراه كیت تك لنز عرضه می شود.

دیگری 75-300 كه وقتی كیت دو لنز را تهیه كنید همراه لنز اول است...

این لنز ها برای شورع لنز های خوبی هستند و دارای رنج مناسبی هستند.اما نباید انتظار لنز های عالی و بسیار عالی را از آن ها داشته باشید.بالاخره اسم آنها لنز كیت است و با قیمت های بسیار پایین عرضه می شوند...

و اما لنز كیت آلفا 700 یك لنز بسیار عالی و خوب است و نسبت به لنز های كیت دیگر در رده ی بالاتری قرار دارد با رنج عالی 16-105 كه برای مصارف عادی بسیار خوب است.قیما نسبتا بالاتری دارد...
    جناب قبادی اینجاش موند:
    shabab تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط canon g6 نمایش پست ها
    جناب قبادی اینجاش موند:
    برای اطلاعات بیشتر به مقالات سایت عكاسی مراجعه كنید....

http://www.akkasee.com/digitalcamera/paperslist.php

در این بخش مقالات بسیار با ارزشی وجود دارد كه به شما كمك می كند...مثلا مقالاتی كه در مورد لنز ها و ساختار آنها و نوع دسته بندی آنها وجود دارد به شما كمك خواهد كرد....

امیدوارم به كارتان بیاید...اما موضوعی نیست كه حداقل یك مقاله در موردش پیدا نكنید...
    canon g6 و Shafy تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir