صفحه 70 از 710 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 570 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 7092
Like Tree130330تشکر

موضوع: عکس های منظره Landscape

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

پیش فرض پاسخ: عکس های منظره landscape

نقل قول نوشته اصلی توسط alonebaby نمایش پست ها
    خانوم تهرانی سلام
    ثبت زیباییست فکر میکنم اگه تو تایپیک عکسهای مفهومی قرار بدید جالبتر و مقدمه شروع بحث های خوبی باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1630 نمایش پست ها
    به نظر من عکس یه مقدار ته رنگ آبی داره.
    آسمون مصنوعی شده.
    فکر میکنم یه مقدار اگه رنگ زمین گرمتر می بود, هم هارمونی آسمون و زمین بهتر می شد, هم حس خشکی رو بیشتر نشون میداد.

راستی سو تفاهم نشه ... از این نظر های من! عکس خوبیه در کل ... واسه بهترین شدنشه که نظر میدیم.
    ( به نظر میا که حالت مستندی نداره!! ردپاها تو عکس مشخصه ... ولی چیدمان خوبیه. )

با عرض پوزش ... واسه این که بتونم منظور رو برسونم یه خورده ور رفتم با عکس. ( فقط تنظیم دما, نور, کنتراست)

سلام

ممنون از شما دوستان

چون عکس رو اینجا قرار دادم نمی دونم که دوباره اگر عکس رو در تاپیک عکس های مفهومی قرار بدم درست هست یا نه.

آقا امیر عکس کاملا مستند هست امااتفاقا من خواستم حس رویایی بهش بدم و برای جشنواره ای ارسالش کردم.
    فقط کمی با ابرها و درخت بازی کردم نمی دونم در این سایز تونستید تشخیص بدید که درخت حالتی از چهره انسان دارد که سر به آسمان دارد ؟؟
    منظورتون رو از ردپا نفهمیدم ، همانطور که گفتم عکس مستند بود اما من حس رویایی بهش دادم تا وارد عکس های مفهومی بشه و با عنوان the piece of dream برای جشنواره ای ارسال کردم.

ممنون از نظرتون.
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط aphrodite نمایش پست ها
    ....
    سلام

اگزیف عکس رو قید می­‌فرمایید؟

منظره جذابی بوده! اما چرا درخت اینجوری شده؟! اسرار به مشوش نشون دادن آسمان برای چیه؟ امیدوارم ناراحت نشید، ادیت آنقدر سر سری بوده که کج و قوس درخت رو باعث شده!

ُSend را با تأخیر زدم؛
    اگر آف‌تاپیک شده، عذر می‌خوام؛ بعد از نیمچه کامنت‌های کاربران گرامی، نشد که به Thanks نزدن اکتفا کنم.
    .

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

به نظر من هم غیر مستند جای پاها کاملا مشهود
    به نظر من اونا بیشتر شباهت به بوته های کویری دارن تا درخت و نگاه معطوف به سنگ هاست در کادر تا عناصر دیگر که مورد توجه دوستان بود
    در کل با نظر وحید موافق تر هستم

تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط aap نمایش پست ها
    سلام

منظره جذابی بوده! اما چرا درخت اینجوری شده؟! اسرار به مشوش نشون دادن آسمان برای چیه؟ امیدوارم ناراحت نشید، ادیت آنقدر سر سری بوده که کج و قوس درخت رو باعث شده!

ُSend را با تأخیر زدم؛
    اگر آف‌تاپیک شده، عذر می‌خوام؛ بعد از نیمچه کامنت‌های کاربران گرامی، نشد که به Thanks نزدن اکتفا کنم.

شما اصولا عجولانه صحبت میکنید که من اصلا نمی تونم رفتار شما رو در هیچ گونه تعریفی بگونجانم.
    اصولا دوست دارید همیشه تیکه پراکنی کنید؟؟ باید بگم اینجا جاش نیست اگر صحبتی دارید خیلی منطقی بنویسید استفاده از علامت ! ، هیچ معنی نداره. اینجا جای کنایه آمیز صحبت کردن نیست.
    کمی فکر کنید.

ضمنا عکس انقدر شما رو اذیت کرده که خط آخر کلامتون رو اینگونه نوشتید؟؟؟؟

کار سرسری و عجولانه نبوده در مورد درخت و اینکه تصویری بدل به تصویری از نیمرخ انسانی شده توضیح دادم.اگر شما در این اندازه نمی بینید حداقل صحبت های من رو که برای دوستان دیگر نوشتم بخوانید.تا متوجه بشید این چه تصویری بوده.

نمی دونم چرا در قضاوت هاتون دقت نمیکنید. البته برای من مهم نیست چون بقیه دوستان نظراتی مثل شما ندادند.
    www.monatehrani.co.cc

تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط xman_a نمایش پست ها
    به نظر من هم غیر مستند جای پاها کاملا مشهود
    به نظر من اونا بیشتر شباهت به بوته های کویری دارن تا درخت و نگاه معطوف به سنگ هاست در کادر تا عناصر دیگر که مورد توجه دوستان بود
    در کل با نظر وحید موافق تر هستم

منظورتون از غیر مستند چیه؟؟
    اون در دقیقا در همون نقطه بود و اگر جای پایی موجوده که من متوجه ش نمیشم نمی دونم چرا فکر میکنید مستند نیست فکر میکنید در رو کندم بردم اونجا؟؟؟

ضمنا این کار قرار نیست مستند باشه.
    www.monatehrani.co.cc

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

شما اصولا عجولانه صحبت میکنید که من اصلا نمی تونم رفتار شما رو در هیچ گونه تعریفی بگونجانم.
    اصولا دوست دارید همیشه تیکه پراکنی کنید؟؟ باید بگم اینجا جاش نیست اگر صحبتی دارید خیلی منطقی بنویسید استفاده از علامت ! ، هیچ معنی نداره. اینجا جای کنایه آمیز صحبت کردن نیست.
    کمی فکر کنید.
    ضمنا عکس انقدر شما رو اذیت کرده که خط آخر کلامتون رو اینگونه نوشتید؟؟؟؟
    ....

موضوع عکس و عکاسی است نه علامت‌ها و نشان‌های نوشتاری (!)؛ منطقی و فکرشده نوشتم؛ و خیر عکس اذیت نکرده.

.....
    کار سرسری و عجولانه نبوده در مورد درخت و اینکه تصویری بدل به تصویری از نیمرخ انسانی شده توضیح دادم. اگر شما در این اندازه نمی بینید حداقل صحبت های من رو که برای دوستان دیگر نوشتم بخوانید.تا متوجه بشید این چه تصویری بوده.
    نمی دونم چرا در قضاوت هاتون دقت نمیکنید. البته برای من مهم نیست چون بقیه دوستان نظراتی مثل شما ندادند.
    بین نوشتن و ارسال پست وقفه‌ای افتاد که در همین بازه زمانی شما پاسخ یکی از دوستان رو داده بودید؛ بعد از ارسال متوجه پست شما شدم، پست را ویرایش و این جمله را اضافه کردم: ُSend را با تأخیر زدم؛

لطفاً ابتدای پست بنده را دوباره ببینید؛ شما به همه چیز پرداختید الا جمله زیر:
    البته درخواست اگزیف برای آگاهی شخص خودم از مشخصات عکس است، امیدوارم دلیل دیگری برداشت نشود.

پیروز باشید ...

==============================================
    پ.‌ن:مقاله حد و مرز ویرایش كجاست؟ را دوباره خواندم؛ جمله زیر را بسیار پسندیدم:
    عكاسی نوعی كاهیدن است‌، ‌در حالی كه نقاشی نوعی افزودن
    .

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

جدای بحث های حاشیه ای نقد تصویر در در بیابان
    خانم تهرانی ایا از اسمان ماسک گرفته بودید و بعد از ادیت چسباندید ؟... چون قسمت مرز اسمان و درخت در ادیت دقت زیاد نشده تصویر را مصنوعی کرده و در ضمن اینهمه امضا در تصویر به چه معناست؟

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

آقا امیر عکس کاملا مستند هست امااتفاقا من خواستم حس رویایی بهش بدم و برای جشنواره ای ارسالش کردم.
    فقط کمی با ابرها و درخت بازی کردم نمی دونم در این سایز تونستید تشخیص بدید که درخت حالتی از چهره انسان دارد که سر به آسمان دارد ؟؟
    ممنون از نظرتون.

درخت رو تازه دیدم ... اگه فقط از اون می گرفتی بهتر بود.

ردپا رو هم نشون میدم.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط aap نمایش پست ها

موضوع عکس و عکاسی است نه علامت‌ها و نشان‌های نوشتاری (!)؛ منطقی و فکرشده نوشتم؛ و خیر عکس اذیت نکرده.

بین نوشتن و ارسال پست وقفه‌ای افتاد که در همین بازه زمانی شما پاسخ یکی از دوستان رو داده بودید؛ بعد از ارسال متوجه پست شما شدم، پست را ویرایش و این جمله را اضافه کردم: ُSend را با تأخیر زدم؛

لطفاً ابتدای پست بنده را دوباره ببینید؛ شما به همه چیز پرداختید الا جمله زیر:
    البته درخواست اگزیف برای آگاهی شخص خودم از مشخصات عکس است، امیدوارم دلیل دیگری برداشت نشود.

پیروز باشید ...

==============================================
    پ.‌ن:مقاله حد و مرز ویرایش كجاست؟ را دوباره خواندم؛ جمله زیر را بسیار پسندیدم:
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahlava نمایش پست ها
    جدای بحث های حاشیه ای نقد تصویر در در بیابان
    خانم تهرانی ایا از اسمان ماسک گرفته بودید و بعد از ادیت چسباندید ؟... چون قسمت مرز اسمان و درخت در ادیت دقت زیاد نشده تصویر را مصنوعی کرده و در ضمن اینهمه امضا در تصویر به چه معناست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir1630 نمایش پست ها
    درخت رو تازه دیدم ... اگه فقط از اون می گرفتی بهتر بود.

ردپا رو هم نشون میدم.

سلام

اگزیف همراه عکس هست آقای روزبهانی ، ضمنا شما بهتره یک باره دیگه پست قبلیتونو ببینید با اینکه متوجه جواب من به یکی از دوستان شدید باز هم جملات کنایه آمیزی نوشتید.بهتر بود دقت میکردید که من برای دوستمون چی نوشتم

من گفتم که عکس مستند بود و مربوط به کویر مصر هست . چیزی به عکس اضافه نشده و یا هنگام عکاسی چیدمان نشده . اگر هم ردی از پا هست دلیل بر این نیست که عکس مستند نیست. قبلا کسی از آنجا رد شده.

من فکر میکنم باید عکس رو در تاپیک عکس مفهومی قرار میدادم که دچار این همه انتقادهای غلط نشم که از اول بگید عکس مستند نیست. بحث اصلا مستند بودن یا نبودن نیست . دقت کنید لطفا.

ضمنا همانطور که قبلا نوشتم و گویا نخواندید این عکس قرار بود رویاگونه باشد و تنها کاری که روش انجام شده کمی نقاشی ابرها و درخت است .

اینکه نوشتید در مرز ابر و درخت خوب کار نشده اتفاقا تشدید سفیدی ابر رو در اون منطقه به عمد انجام دادم تا توجه به آن نقطه بیشتر بشه همانطور که گفتم اگر درخت رو در این سایز نمی بینید زوم کنید تا متوجه بشید که به درخت چهره آدمی دادم.

در کل دوستان با دید بسته ای به عکس ها نگاه میکنند و جالب اینکه به توضیحات من هم توجه نمی کنند.

سخن کوتاه این عکس مستند بود و قرار بود رویایی باشد من آسمان و درخت را کمی نقاشی کردم.

تمام.

ضمنا اگزیف همراه عکس هست اگر نمی بینید : iso 200 f11 1/200 sec
    www.monatehrani.co.cc

صفحه 70 از 710 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 570 ... آخرینآخرین