صفحه 1 از 45 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 446
Like Tree700تشکر

موضوع: فلاش برای دوربین های Canon

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

Question فلاش برای دوربین های Canon

مدتيه مي خوام يک فلاش بخرم-توي اين ماه هم يک مسافر از آمريکا مي ياد -که شايد بشه بهش رو انداخت-
    بودجه اي که گذاشتم تا300تومنه
    لطفا راهنمايي کنيد ؟
    تا اونجايي که ديدم فلاشهاي سپيد لايت تفاوت قيمت فاحشي با اينجا نداشتن-در مورد مدل فلاشهاي غير از کانون هم اطلاع دقيقي ندارم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Smile خرید فلاش

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash
    مدتيه مي خوام يک فلاش بخرم-توي اين ماه هم يک مسافر از آمريکا مي ياد -که شايد بشه بهش رو انداخت-
    بودجه اي که گذاشتم تا300تومنه
    لطفا راهنمايي کنيد ؟
    تا اونجايي که ديدم فلاشهاي سپيد لايت تفاوت قيمت فاحشي با اينجا نداشتن-در مورد مدل فلاشهاي غير از کانون هم اطلاع دقيقي ندارم
    باسلام
    شما می توانید از فلاشهای جدید شرکت سیگما که دست کمی از کنون ندارد استفاده کنید با قیمتی مناسب
    امیدوارم موفق باشید
    canon EOS 40D
    sigma 24 70
    sigma 105

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط sattari
    باسلام
    شما می توانید از فلاشهای جدید شرکت سیگما که دست کمی از کنون ندارد استفاده کنید با قیمتی مناسب
    امیدوارم موفق باشید
    درسته خيلي قيمتهاي مناسبي داره نسبت به کنون
    مدل 420EX کنون حدود 250-300 تومنه ولي سيگما که همون برد و... رو داره ديجيتالش 85 و آنالوگش 65
    ولي نميدونم سيگماش اونقدر خوب هستش يا نه و مشکلي نداره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    درسته خيلي قيمتهاي مناسبي داره نسبت به کنون
    مدل 420EX کنون حدود 250-300 تومنه ولي سيگما که همون برد و... رو داره ديجيتالش 85 و آنالوگش 65
    ولي نميدونم سيگماش اونقدر خوب هستش يا نه و مشکلي نداره؟
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigma ef-500 DG super
    فکر کنم 180 هزار تومن باشه در مورد اون تو فرومهاي فتو نت کمي خوندم - ولي اطلاعات دقيقتري ميخواستم

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    sigma ef-500 DG super
    فکر کنم 180 هزار تومن باشه در مورد اون تو فرومهاي فتو نت کمي خوندم - ولي اطلاعات دقيقتري ميخواستم
    ولي من از نمايندگي پزسيدم براي Canon سري EOS گفت دو نوع دارم براي اين دوربينها يکي آنالوگ که 65 تومن هستش و يکي ديجيتال که 85 تومن هستش و قيمتي از 180 نبرد. راستي اين مدلي که فرموديد چه فرقي داره؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    ولي من از نمايندگي پزسيدم براي Canon سري EOS گفت دو نوع دارم براي اين دوربينها يکي آنالوگ که 65 تومن هستش و يکي ديجيتال که 85 تومن هستش و قيمتي از 180 نبرد. راستي اين مدلي که فرموديد چه فرقي داره؟
    تا آنجا که اطلاع دارم نظر جناب سیاوش صحیح است من زمانی که برای خرید لنز رفتم مدل مورد نظر راامتحان کردم چیزی از کنون کم نداشت درضمن نماینده فروش آقای مظاهری خود ازهمین مدل استفاده می کندوالبته راضی
    اینهم آدرس برای مشخصات
    http://www.sigma-photo.co.jp/english..._500_super.htm
    canon EOS 40D
    sigma 24 70
    sigma 105

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

بودجه ای که گذاشتید که کم نیست پس بهتر نیست همون کنون رو بگیرید؟
    محمد امدادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط me
    بودجه ای که گذاشتید که کم نیست پس بهتر نیست همون کنون رو بگیرید؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من فکر مي کردم شايد اگر فلاشهاي کانون رو از آمريکا بيارن قيمت مقدار زيادي کم بشه همون طور که در لنز و خود بدنه اينطور ميشه-ولي با توجه قيمتهايي که در اينترنت ديدم تفاوت در حدي نيست بخوام از اونجا بيارن-من فکر مي کردم شايد سپيد لايت 580 اي-ايکس که اينجا 460 هزار تومان هست اونجا خيلي ارزونتر باشه ولي گويا 30 يا 40 هزار تومان بيشتر اختلاف ندارند-در مورد فلاشهاي سيگما هم مقداري تو فتو.نت خوندم اکثرا گفته بودن از سپيد لايت 420 بهتره-البته باز هم نمي دونم از اين مسافر که مي ياد چه جور استفاده کنم--يک سوال هم در موردسپيد لايت ترنسميتر داشتم که چقدر استفاده داره آيا نسبت به قيمتش مي ارزه يا نه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام
    1- فلاش 580EX دارای ETTL-II metering هست، که اطلاعات مربوط به رنگ و وایت بالانس رو هم به دوربین منتقل میکنه که اولین فلاش کانن هست که این خصوصیات رو داره. نسبت به 550EX دارای settingهای بیشتریه ، سبکتر و کوچکتر هم هست. همچنین زمان کاربری مجدد!! (Recycling time) کمتر از 550EX و قدرت بیشتری نسبت به 550EX داره. همینطور تمامی فانکشن های فلاش برای تمامی دوربین های EOS کار میکنه(فلاش 550EX یکسری از فانکشنهاش فقط برای EOS-3 کار میکنه) من فکر میکنم با توجه به آینده و کاربرد بیشتر دوربین های دیجیتال (در نتیجه اهمیت بالاتر وایت بالانس در عکاسی و اینکه این فلاش هم با توجه به این نیاز طراحی شده) از بین این دو فلاش کانن، من 580EX رو انتخاب کنم. (من هم مدتیه دارم روی خرید فلاش فکر میکنم)

2- در مورد فلاشهای سیگما اطلاعات زیادی ندارم.
    3- فلاش 580EX از طریق خرید اینترنتی با قیمت 354دلار (که 20 دلار آن rebate است، یعنی شما 374 دلار میپردازید و کانن 20 دلار به شما برمیگرداند.) در دسترس است: 354 با قیمت دلار 898 تومان میشود حدود 318هزار تومان. البته این ارزانترین قیمتی بود که پیدا کردم.. قیمتهای حدود 360دلار و 370 دلار هم زیادند مثل www.beachcamera.com
    4- یکی از بهترین انتخابها برای پربار کردن مسافر امریکا (!!!) لنزهای کانن است که تفاوت قیمت زیادی با اینجا دارد.

پس نویس: از آقای سیاوش خواهش میکنم در مورد لنز 135-28شون کمی اطلاعات در اختیار بنده قرار بدن، از جمله اینکه چه خوبیهایی دارد چه بدیهایی، کیفیت تصویر، آیا به عنوان یک لنز همه کاره که همیشه روی دوربین است خوبست؟ و اینکه شما چقدر ازش راضی هستید؟ با تشکر فراوان
    ویرایش توسط Amin : Sunday 3 July 2005 در ساعت 11:56
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

اين يه ادرس خوب يه توضيحات جالبي داره بخونيد بد نيست .
    http://photonotes.org/articles/eos-flash/#internalflash

صفحه 1 از 45 1 2 3 4 5 11 ... آخرینآخرین