نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By farsad

موضوع: راهنمایی در مورد خرید پرژكتور

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

پیش فرض راهنمایی در مورد خرید پرژكتور

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امكانی پیش اومده كه من می تونم حدود 500 الی 600 تومان تجهیزات نورپردازی بخرم . البته فقط از نوع پرژكتور!
    البته داستان داره و اون هم اینه كه ساخت یك غرفه نمایشگاهی رو قبول كردیم كه نیاز به نور پردازی داره كه مسلما مجبور هستیم از پرژكتور استفاده كنیم . و چون بعد از پایان نمایشگاه تمام تجهیزات نورپردازی مال خود ماست دنبال این هستم كه مناسبترین نوع پرژكتور رو خریداری كنم كه بعدا در عكاسی به درد بخوره.
    البته این رو هم بگم كه عكس هایی كه ما می گیرم عكس صنعتی و تبلیغاتی است و اصلا پرتره كار نمی كنم. تجهیزات نورپردازی فعلی ام هم دو عدد فلت لایت! (اسمیه كه خودمون روش گذاشتیم) است كه هركدام از آنها 17 عدد لامپ كم مصرف دارند كه به صورت جداگانه روشن و خاموش می شود. و جلوی آن هم طلق شیشه ای مات هست كه نور رو خیلی ملایم تر می كنه. در حقیقت نور ملایم رو به صورت كامل دارم .
    نوری كه فكر می كنم الان به دردم بخوره امكان نورپردازی موضعی است و همچنین امكانات نورپردازی خارج از استدیو.(به علت سنگین بودن فلت لایت ها نمی تونیم اونها رو از استدیو خارج كنیم) .

خوشحال می شم نظر دوستان رو بدونم.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farsad آواتار ها
    تشکر کرده
    7124

پیش فرض پاسخ: راهنمایی در مورد خرید پرژكتور

البته یادم رفت این نكته رو ذكر كنم كه محدودیتی در ظاهر تجیزات ندارم . چون غرفه یك موسسه سینمایی است . یعنی اگه لازم باشه (كه البته ایده خودم اینه) حتی می تونم یك سافت باكس بزرگ رو هم در وسط غرفه (جایی كه میهمانان میشینن و از اونها عكس گرفته می شه) آویزان كنم .
    این رو هم بگم بد نیست كه اندازه غرفه 9 متر در 4 متر هست كه فكر می كنم با توجه به ابعاد باید حداقل با سه پرژكتور نورپردازی بشه.