صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 671 تا 680 , از مجموع 692
Like Tree1225تشکر

موضوع: نورپردازي استوديويي

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    خیر سرعت شارژ 4 ثانیه کشنده است حرارت هم در آنها سریع بالا میرود از نظر قدرت هم گلوگاه فلش های دیگر میشود
    خیر نور لامپ در برابر فلاش 400 شما به اندازه شمع هم نیست
    خرید نور گران این مصائب را دارد حالا باید بگردید نوری را بگیرید که هم رنگ بقیه نور ها و هم با سرعت آنها هماهنگ شود مگر اینکه هر دو گزینه برای شما مهم نباشد
    ضمنا با توجه به تنظیمات برای بک سفید شما به دو نور بک نیاز خواهید داشت

در نهایت همه چیز به نیاز شما بر میگردد

ممنون از پاسختون خودم احتمال میدادم کارآمد نباشه چون فلاشم سرعت پرتابش بالاست اگر بخوام رو حالت سرعتی کار کنم حتما باید یکی مثل خودش بخرم که الان مقدرو نیست ولی دیدم بعضی کارها رو که مثلا از اکتا باکس یا چتر استفاده میکنن و از بقیه همون نور اکتا یا چتر که روی بک میوفته استفاده میکنن نظر شما چیه البته بک من سفید نیست خاکستریه

تشکر کرده
    136

سلام به دوستان گرامی یه سوال داشتم هر جای تو نت گشتم پیدا نکردم میخواستم ببینم این ژل های رنگی که جلوی کاسه استاندارد میزارن از کجا میشخ خرید البته یه سری پلاستیک ها ضخیم هست که روی کاسه نصل میشه اونا رو نمیخوام منظورم ورق ژل ماننده تو کار های اروپایی دیدم چندین رنگ داره و حلوی لامپ مدلینگ هم نمیسوزه میخواستم ببینم از کجا میشه تهیه کرد چون هر فروشگاه معروفی که زنگ زدم حتی پیکسل و افرنگ و نورنگار گفتن ما نداریم؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی یه سوال داشتم هر جای تو نت گشتم پیدا نکردم میخواستم ببینم این ژل های رنگی که جلوی کاسه استاندارد میزارن از کجا میشخ خرید البته یه سری پلاستیک ها ضخیم هست که روی کاسه نصل میشه اونا رو نمیخوام منظورم ورق ژل ماننده تو کار های اروپایی دیدم چندین رنگ داره و حلوی لامپ مدلینگ هم نمیسوزه میخواستم ببینم از کجا میشه تهیه کرد چون هر فروشگاه معروفی که زنگ زدم حتی پیکسل و افرنگ و نورنگار گفتن ما نداریم؟
    موجود نیستند از خارج باید بگیرید یا از موارد غیر استاندارد استفاده کنید
    ممنون از پاسختون خودم احتمال میدادم کارآمد نباشه چون فلاشم سرعت پرتابش بالاست اگر بخوام رو حالت سرعتی کار کنم حتما باید یکی مثل خودش بخرم که الان مقدرو نیست ولی دیدم بعضی کارها رو که مثلا از اکتا باکس یا چتر استفاده میکنن و از بقیه همون نور اکتا یا چتر که روی بک میوفته استفاده میکنن نظر شما چیه البته بک من سفید نیست خاکستریه
    باتوجه به نیاز بله این کار شدنی است ولی نمینوانید خاکستری را سفید کنید

تشکر کرده
    136

موجود نیستند از خارج باید بگیرید یا از موارد غیر استاندارد استفاده کنید

باتوجه به نیاز بله این کار شدنی است ولی نمینوانید خاکستری را سفید کنید

چه بد چرا مگه چیز عجیبی هست که تو ایران وارد نیمکنند پس عکاسای ایرانی چطور نور رنگی ایجاد میکنن البته منهای اون 4 رنگ که تو بازار موجوده

خب منظور شما از مواد غیر استاندارد چیه اگر منظورتون همین طلق لوازم تحریری که اونا به قدری نازکه که اصلا نور رنگ به خودش نمیگیره

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

چه بد چرا مگه چیز عجیبی هست که تو ایران وارد نیمکنند پس عکاسای ایرانی چطور نور رنگی ایجاد میکنن البته منهای اون 4 رنگ که تو بازار موجوده

خب منظور شما از مواد غیر استاندارد چیه اگر منظورتون همین طلق لوازم تحریری که اونا به قدری نازکه که اصلا نور رنگ به خودش نمیگیره
    چرا دوست عزیز موجود هست منتها از مغازه های تجهیزات فیلمبرداری باید تهیه کنید. به شکل رول و با شماره ها و رنگهای مختلف قابل تهیه است.
    بنده در استودیوهای فیلمبرداری نمونه هاش رو دیدم که از بازار خریداری شده بود.
    مگه ممکنه چنین تجهیزات پیش پا افتاده ای در بازار وجود نداشته باشه
    دوستان لطفا در راهنمایی هاشون کمی بیشتر دقت بفرمایند!
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mdei نمایش پست ها
    چرا دوست عزیز موجود هست منتها از مغازه های تجهیزات فیلمبرداری باید تهیه کنید. به شکل رول و با شماره ها و رنگهای مختلف قابل تهیه است.
    بنده در استودیوهای فیلمبرداری نمونه هاش رو دیدم که از بازار خریداری شده بود.
    مگه ممکنه چنین تجهیزات پیش پا افتاده ای در بازار وجود نداشته باشه
    دوستان لطفا در راهنمایی هاشون کمی بیشتر دقت بفرمایند!
    چه خوب در صورتی که چنین فروشگاهی سراغ دارید راهنمایی بفرمایید همگی استفاده خواهیم کرد (کاربری فروم همین راهنمایی هاست)
    ویرایش توسط siosha : Tuesday 15 March 2016 در ساعت 04:55

تشکر کرده
    136

چه خوب در صورتی که چنین فروشگاهی سراغ دارید راهنمایی بفرمایید همگی استفاده خواهیم کرد (کاربری فروم همین راهنمایی هاست)

سلام دوست عزیز و دوست گرامی که راهنمایی برای خرید رول ها کردن بله من در جریانم که این رول ها موجوده ولی قیمت بالایی داره و ارزش نداره شما مثلا متر 45 هزار تومن بدی یک رول مثلا آبی بخری برای عکس اصلا این مقدار به هیچ دردی نمیخوره ولی تو سایت آمازون یا از این دست سایت ها که برید میبینید که وررق های مخصوص کاسه استاندارد رو با حداقل 12 رنگ یا کمتر به صورت پک با قیمت 12 دلار میفروشن ولی خب رول خیلی گرونه و به صرقه نیست

اینم برای شما که خواستی برای خرید رول اقدام کنی سایت شرکت نور و صدا تو خیابون لاله زار

Noor O Seda

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام دوست عزیز و دوست گرامی که راهنمایی برای خرید رول ها کردن بله من در جریانم که این رول ها موجوده ولی قیمت بالایی داره و ارزش نداره شما مثلا متر 45 هزار تومن بدی یک رول مثلا آبی بخری برای عکس اصلا این مقدار به هیچ دردی نمیخوره ولی تو سایت آمازون یا از این دست سایت ها که برید میبینید که وررق های مخصوص کاسه استاندارد رو با حداقل 12 رنگ یا کمتر به صورت پک با قیمت 12 دلار میفروشن ولی خب رول خیلی گرونه و به صرقه نیست

اینم برای شما که خواستی برای خرید رول اقدام کنی سایت شرکت نور و صدا تو خیابون لاله زار

Noor O Seda
    من هم همین را عرض کردم

تشکر کرده
    136

دوستان عزیز یه سوال دایگر از اعضا اینجا کسی تجربه کار با اکتاباکس داشته من والا بین دو سایزش موندم که کدوم کاربردی تره بگیرم سایت 95 و 120 اگر کسی میتونی تخصصی راهنمایی کنه ممنونش میشم

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

این ژل های رنگی رو بنده از ناصرخسرو....باب همایون تهیه کردم....در ابعاد کاغذ A4 ورقی 5تومن
    مغازه ای هست که کارش بیشتر فیلتر و ژل رنگی هست....
    Majix و Shadows تشکر می‌کنند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 آخرینآخرین