صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree40تشکر

موضوع: قلم هاي ديجيتال

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_1349 نمایش پست ها
    با درود
    من از wacom intus4 large که اندازه A4 داره استفاده میکنم دقیقا به دلیل اینکه فکر میکردم سایز کوچکتر شاید مناسب کار روی عکس نیست اما در حال حاضر عملا قسمت فعال صفحه را تا سایز ۱۶×۲۱ کوچک کردم با وجود مانیتور ۲۴ اینچی که استفاده میکنم و حرکت دست روی A4 خیلی زیاد است وبرای یک روز پرکار خسته کننده بعلاوه با توجه به نیاز به کیبورد مسئله فضای روی میز هم هست پیشنهاد من سایر Small یا ۱۶×۲۱ این تبلت هست .
    با نظر شما کاملا موافق هستم
    من خودم از سایز small روی 24 اینچ استفاده میکنم که بنظر خیلی ها امکان پذیر نیست ولی در واقعیت هیچ مشکل خاصی ندارم. برای کار های بسیار دقیق و حساس هم 2 راه هست
    1- میتونید zoom کنید و خب مشخصه که سطح صفحه نمایش هر چیزی رو که نشون بده به محیط کار شما تبدیل میشه
    2- استفاده از precision mode که با توجه به DPI بسیار بالای intuos 4 عالی کار میکنه.

در یکی از episode های layers tv در مورد همین قضیه اختلاف سایز ها بحث میکنند و RC جواب منطقی میده .
    طبق صحبت های ایشون, برای کار یا سایز Large و یا cintiq باید از بازو حرکت داشته باشید - برای کار با mediom از آرنج و برای کار با small از مچ
    حالا هر کسی بسته به راحتی خودش انتخاب میکنه

تصویر زیر هم میتونه برای انتخاب سایز مناسب بر اساس رزولوشن مانیتور کمک باشه

saeed2vfx تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh_1349 نمایش پست ها
    با درود
    من از wacom intus4 large که اندازه A4 داره استفاده میکنم دقیقا به دلیل اینکه فکر میکردم سایز کوچکتر شاید مناسب کار روی عکس نیست اما در حال حاضر عملا قسمت فعال صفحه را تا سایز ۱۶×۲۱ کوچک کردم با وجود مانیتور ۲۴ اینچی که استفاده میکنم و حرکت دست روی A4 خیلی زیاد است وبرای یک روز پرکار خسته کننده بعلاوه با توجه به نیاز به کیبورد مسئله فضای روی میز هم هست پیشنهاد من سایر Small یا ۱۶×۲۱ این تبلت هست .
    با نکته ای که در باره ی سایز بزرگی که A4 داره اشاره کردید، موافقم. من فقط تجربه ی کار با A4 رو دارم، که عملاً برای پوشش تمام سایز آن، بعضاً دست شما باید از کتف هم حرکت کنه، البته در Ps با Zoom/Pan کردن، میشه محوطه تحرک قلم رو به جائی که دستمون راحت تره، محدود کنیم. بنظر، برای Retouching در عکاسی، همون A5 کفایت میکنه ... اما در مقوله ی طراحی و گرافیک، مسئله باید متفاوت باشه. من با مونیتور 18.4inch لپ تاپ باهاش کار میکنم، که بمنظور جاگذاری بهتر آنها، از یک کیبورد وایرلس هم در کنارش استفاده میکنم.

کوروش جان، صفحه ی تبلت شما هم در اثر تماس های مکرر با نوک قلم، خش های ریز افتاده ؟
    و یک سوال دیگر: چیزی تحت عنوان کیف حمل هم برای این محصول به چشمتون خورده ؟

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    با نظر شما کاملا موافق هستم
    من خودم از سایز small روی 24 اینچ استفاده میکنم که بنظر خیلی ها امکان پذیر نیست ولی در واقعیت هیچ مشکل خاصی ندارم. برای کار های بسیار دقیق و حساس هم 2 راه هست
    1- میتونید zoom کنید و خب مشخصه که سطح صفحه نمایش هر چیزی رو که نشون بده به محیط کار شما تبدیل میشه
    2- استفاده از precision mode که با توجه به DPI بسیار بالای intuos 4 عالی کار میکنه.

در یکی از episode های layers tv در مورد همین قضیه اختلاف سایز ها بحث میکنند و RC جواب منطقی میده .
    طبق صحبت های ایشون, برای کار یا سایز Large و یا cintiq باید از بازو حرکت داشته باشید - برای کار با mediom از آرنج و برای کار با small از مچ
    حالا هر کسی بسته به راحتی خودش انتخاب میکنه

تصویر زیر هم میتونه برای انتخاب سایز مناسب بر اساس رزولوشن مانیتور کمک باشه

سلام
    من از سایز متوسط استفاده می کنم و بسیار هم راضی هستم. حرکات دست خیلی راحته و اصلا آدم رو اذیت نمی کنه. به نظرم سایز مناسبی باشه.
    Ali Bayati تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1219

با درود

با درود
    با ید تصحیح کنم که medium حدود ۱۶×۲۱ است و small ۱۳×۱۸ به نظر من medium برای کار عکاسی مناسب است.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

امروز intuos 5 معرفی شد

قابلیت مولتی تاچ از مهمترین تغییرات این نسخه نسبت به مدل 4 هست

اطلاعات بیشتر here
    F.KamranNia، M.Meghdari، Ali Bayati و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2