صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree5تشکر

موضوع: درخواست برای معرفی شخص یا موسسه برای آموزش فوتو شاپ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: درخواست برای معرفی شخص یا موسسه برای آموزش فوتو شاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط absoonoo نمایش پست ها
    مدرك Ace فعلا در ايران قابل دريافت نيست . هر چند بنده مدتها تلاش كردم تا موسسه اي باشم كه اين مدرك را اعطا كند و چند دوره هم برگزار كرديم . اما پس از تحريم ايران توسط ادوبي اين امر كاملا لغو شد .
    مدتي هم با همكاري موسسه فني تهران سعي در اجراي دوره هاي آن كرديم كه بازهم به واسطه قيمت بالاي آن با عدم استقبال افراد مواجه شديم . البته شما دوره ها را طي ميكنيد و كاملا بر اساس شرح درس ادوبي پيش مي رويد سپس براي دريافت Ace مجبوريد سفري به نزديكترين مركز معتبر ادوبي كه در دبي هست داشته باشيد .
    در عين حال من هنوز مايلم اگر دوستان به يك حد نصاب مشخص برسند دوره ها را بر اساس لايسنس ادوبي اموزش دهم و براي دريافت مدرك نيز آنها را به ادوبي معرفي كنم ولي توجه داشته باشيد كه هر دوره نزديك ٦ كورس مي باشد كه هر كورس در خارج از ايران معادل ٥٠٠ دلار هزينه دارد .
    سلام دوست عزیز
    من در مورد Certificate های ادوبی یکسری سوال ازتون داشتم.
    ممنون میشم شماره تماس یا آی دی یاهوتون رو برام ایمیل کنید.

با سپاس
    سهیل
    soheilonline@hotmail.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط absoonoo نمایش پست ها
    مدرك Ace فعلا در ايران قابل دريافت نيست . هر چند بنده مدتها تلاش كردم تا موسسه اي باشم كه اين مدرك را اعطا كند و چند دوره هم برگزار كرديم . اما پس از تحريم ايران توسط ادوبي اين امر كاملا لغو شد .
    مدتي هم با همكاري موسسه فني تهران سعي در اجراي دوره هاي آن كرديم كه بازهم به واسطه قيمت بالاي آن با عدم استقبال افراد مواجه شديم . البته شما دوره ها را طي ميكنيد و كاملا بر اساس شرح درس ادوبي پيش مي رويد سپس براي دريافت Ace مجبوريد سفري به نزديكترين مركز معتبر ادوبي كه در دبي هست داشته باشيد .
    در عين حال من هنوز مايلم اگر دوستان به يك حد نصاب مشخص برسند دوره ها را بر اساس لايسنس ادوبي اموزش دهم و براي دريافت مدرك نيز آنها را به ادوبي معرفي كنم ولي توجه داشته باشيد كه هر دوره نزديك ٦ كورس مي باشد كه هر كورس در خارج از ايران معادل ٥٠٠ دلار هزينه دارد .
    من هم با اینکه تا حدودی با فوتوشاپ کار کردم مایلم یاد بگیرم (بخصوص فوتوشاپ وچاپ رو)

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

من هم براي تابستون مي خوام فوتوشاپ ياد بگيرم. (فوتوشاپ و عكاسي ديجيتال) . دوستان هر كي جايي ميشناسه برام پيام خصوصي كنه.

ممنون.
    عليرضا تارا

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

سلام شما پیام خصوصیتون رو بستید و اینجا اگه بگذاریم فکر کنم تبلیغ محسوب میشه

شرکتی هست به نام . . . محدوده گیشای تهران که کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می کنه کلاساشون به صورت کاربردیه و برای هرکس با توجه به گرایشی که نیاز داره آموزش میدن مثلا عکاسی و ویرایش عکس و یا پوستر سازی و تری دی مکس و یا ... نه به صورتی که جاهای دیگه هست و فقط منو ها رو معرفی میکنن و مدام کش میدن که پول بیشتری بگیرند. اگر لازم داشتی به من پیام خصوصی بدید تا آدرس و تلفنشون رو بدم.
    farhadi تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

خوب حالا بازش كردم. فقط اگه نشد PM‌بديد. اگه باز هم مي شناسيد بگيد.
    عليرضا تارا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2