نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کمک درباره sony hd1000

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض کمک درباره sony hd1000

من یک دوربین hd 1000 خریدم ولی وقتی در حالت اچ دی تصویر برداری می کنم تصویر دون دون میشه البته با نور معمولی فضای خونه این کار انجام شده و با فرمت dv امتحان نکردم اگه کسی در این مورد کمک کنه ممنون میشم.
    البته اگر کسی هر گونه اطلاعی برای کیفیت بهتر تصویر داره و به من بده ممنون میشم!

كاربر جديد choobin آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: کمک درباره sony hd1000

این مشکل و من از چند نفر دیگه هم شنیدم کلا کیفیتش پایینه ولی اگر نورتو درست کنی خیلی بهتر میشه نور خیلی مهمه توی تصویر برداری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    البته اگه ما زودتر ميدونستيم كه شما ميخواين hd1000بخرين توصيه ميكرديم نخرين حكايت اين دوربين درست مثل دوربين md10000 وشترمرغه كه معلوم نيست قراره چه كاري انجام بده چود لنزي كه روي اين دوبين كشش 3ccdوقابليت فيلم برداري hd را در نور معمولي حتي نداشته درست مثل md10000لذا شما اگه ميخواي تصويرت از وضوح وتفكيك رنگ خوبي باشه حداقل نياز به دو تا پر»كتور نور غير مستقيم داري

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط ov.argh نمایش پست ها
    من یک دوربین hd 1000 خریدم ولی وقتی در حالت اچ دی تصویر برداری می کنم تصویر دون دون میشه البته با نور معمولی فضای خونه این کار انجام شده و با فرمت dv امتحان نکردم اگه کسی در این مورد کمک کنه ممنون میشم.
    البته اگر کسی هر گونه اطلاعی برای کیفیت بهتر تصویر داره و به من بده ممنون میشم!

در این که لنز و سنسور این دوربین توانایی کافی برای خلق تصاویر HD ندارن شکی نیست ولی در نور کاملآ مناسب عملکرد نسبتآ قابل قبولی داره. البته من شخصآ در ضبط HD مشکل دیگه ای دارم. مشکل لرزش تصویر که فکر می کنم بدلیل پردازش ضعیف باشه. لطفآ دوستان راهنمایی کنن.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

پیش فرض پاسخ : پاسخ: کمک درباره sony hd1000

نقل قول نوشته اصلی توسط smalavi نمایش پست ها
    سلام
    البته اگه ما زودتر ميدونستيم كه شما ميخواين hd1000بخرين توصيه ميكرديم نخرين حكايت اين دوربين درست مثل دوربين md10000 وشترمرغه كه معلوم نيست قراره چه كاري انجام بده چود لنزي كه روي اين دوبين كشش 3ccdوقابليت فيلم برداري hd را در نور معمولي حتي نداشته درست مثل md10000لذا شما اگه ميخواي تصويرت از وضوح وتفكيك رنگ خوبي باشه حداقل نياز به دو تا پر»كتور نور غير مستقيم داري
    در تست هایی که بنده انجام دادم با نور مناسب داخلی و استفاده از یک پرِِژکتور تصاویر بسیار خوشرنگ و کم نویزی گرفته شد چه در حالت HD و چه DV .
    مشکل اصلی این دوربین ضعف در فوکوس است که خیلی به سرعت ودقت آن نمیتوان اطمینان کرد.