صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27
Like Tree5تشکر

موضوع: Sony FX1000 یا Sony Pd175 ?

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

پیش فرض Sony FX1000 یا Sony Pd175 ?

سلام.

این دو دوربین سونی تقریبآ رنج قیمت همسانی دارن ( fxحدود 300 گرونتره)

هردو قابلیت فیلمبرداری mini dv رو دارا هستن...

ولی یکی Dvcam هست یکی HDV

دوستان لطفآ به انتخاب یکی از این دو برای کار مجالس کمک کنن با توضیح درباره DVcam

چنانچه کسی دوربین دیگه ای در حدود قیمت 3میلیون سراغ داره معرفی کنه.

با تشکر.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

پیش فرض پاسخ: Sony FX1000 یا Sony Pd175 ?

سلام
    pd175 رو کلا بیخیال شو، دوره dv گذشه باید به طرف hd حرکت کنید، به 1001 دلیل حتما دنبال دوربینhd بگردید.
    انتخاب ی عیب و نقص فقط canon xh a1 or a1s کیفیت تصویر بی نظیری داره.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang_shadow نمایش پست ها
    سلام
    pd175 رو کلا بیخیال شو، دوره dv گذشه باید به طرف hd حرکت کنید، به 1001 دلیل حتما دنبال دوربینhd بگردید.
    انتخاب ی عیب و نقص فقط canon xh a1 or a1s کیفیت تصویر بی نظیری داره.

متشکرم. البته بعد از چند روز که اولین راهنمایی رو دریافت کردم خودم هم به همین نتیجه رسیدم

در مورد دوربینی که معرفی کردی من حتی اسمشو هم نشنیدم. جدید وارد بازار شده؟ مشخصات فنیش چیه؟
    اینطور که من در سایت آمازون دیدم قیمتش 5000 دلار و Fx1000 حدود 3000 دلار. من بدنبال دوربینی زیر 3000 دلار هستم دوربین پیشنهادی شما حتی از z5 هم گرونتره! و البته احتمالآ بهتر! ولی نمی تونم چنین هزینه ای بکنم.نظرم روی fx1000 هستش ولی خرید 2 دستگاه دوربین حدود 7 میلیون هزینه میبره.گزینه ی ارزونتر هم (HD1000) فاصله ی کیفی و قیمتی زیادی داره... انتخابی در قیمت 2 تا 3 میلیون سراغ ندارید؟
    ویرایش توسط mOhSeN.Gh : Wednesday 9 June 2010 در ساعت 18:45
    کشف زیبایی چه زیباست...

تشکر کرده
    357

نا؟!!! چطور اسمشو نشنیدی؟
    دوربین های کانن دارای کیفیت تصویری فوقالعاده ای هستند (بدلیل داشتن لنز سری L کانن روی دوربین + اینکه سنسورش CCD هست و مشکلات CMOSS رو نداره و اینکه سنسورش بر خلاف سونی دارای 1440 در 1080 پیکسل کامل هستش) یه سرچ تو نت بکنی مقایسه ها و رویو های زیادی ازش میبینی.
    CANON XH-A1 حدود 3.600 قیمتشه.
    من خودم XH-A1S خریدم به قیمت 4.700
    یه آپشن خوب دیگه گرفتن یه کانن 7D + یه لنز خوبه، این دوربین کیفیت تصویربرداری بی نظیری داره و در حالت 720P با 60F/SEC ضبط میکنه!!!!!!!!! که فوق العادست، تصمیم دارم به زودی این دوربین رو با لنز 24-105 به عنوان دوربین دوم بگیرم، کیفیت تصویریش هیچ چیزی کمتر از دوربین های بزرگ حرفه ای نداره، تنها مشکلش هندلینگ و کنترل سخت تر نصبت به یه دوربین حرفه ای هست.

تشکر کرده
    357

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

نا؟!!! چطور اسمشو نشنیدی؟
    دوربین های کانن دارای کیفیت تصویری فوقالعاده ای هستند (بدلیل داشتن لنز سری L کانن روی دوربین + اینکه سنسورش CCD هست و مشکلات CMOSS رو نداره و اینکه سنسورش بر خلاف سونی دارای 1440 در 1080 پیکسل کامل هستش) یه سرچ تو نت بکنی مقایسه ها و رویو های زیادی ازش میبینی.
    CANON XH-A1 حدود 3.600 قیمتشه.
    من خودم XH-A1S خریدم به قیمت 4.700
    یه آپشن خوب دیگه گرفتن یه کانن 7D + یه لنز خوبه، این دوربین کیفیت تصویربرداری بی نظیری داره و در حالت 720P با 60F/SEC ضبط میکنه!!!!!!!!! که فوق العادست، تصمیم دارم به زودی این دوربین رو با لنز 24-105 به عنوان دوربین دوم بگیرم، کیفیت تصویریش هیچ چیزی کمتر از دوربین های بزرگ حرفه ای نداره، تنها مشکلش هندلینگ و کنترل سخت تر نصبت به یه دوربین حرفه ای هست.

البته منظور بدی نداشتم ولی بیشتر سونی می بینیم تا کنون در عکاسی عکس این حالته. حتما دوربین بسیار خوبیه ولی قیمتی که دادی خیلی کمتر از قیمت amazon بود! با این قیمت از نظر قیمتی میشه همرده ی fx1000 سونی.
    حالا می مونه انتخاب برند! این دوربین با اونی که خودت داری چه تفاوتی داره که یک میلیون اختلاف قیمت دارن؟! راستی از کجا میشه تهیه کرد؟ تا حالا هیچ فروشگاهی ندیدم داشته باشه...

از پیشنهاد 7d ممنون ولی اون تنها مشکلی که گفتی داره کم مشکلی نیست! راستی Auto focus داره در مود فیلمبرداری؟ به هر حال من نمی تونم ازش برای فیلمبرداری استفاده کنم و مجبورم 2 دستگاه دوربین فیلمبرداری تهیه کنم. باید در مورد پیشنهاد جالب CANON XH-A1 بیشتر تحقیق کنم. متشکرم.
    کشف زیبایی چه زیباست...

تشکر کرده
    357

کار کرد 7D با دوربین های فیلم برداری هیچ فرقی نمیکنه، همه چیزش در سطح عالیه، با لنزهایی مثل 50MM F1.4 میشه باهاش تصاویر بینظیری خلق کرد، نمونه فیلم های زیادی دانلود کردم از عروسی های خارجی که با 2-3تا ازین دوربین ها فیلمبرداری می کنن (بعنوان دوربین اصلی).
    مردم تو ایران قرص سونی خوردن و چشم بسته میرن دنبال سونی، بدون اینکه کیفیت هاشونو واقعا بررسی کرده باشن، من 3-4 ماه قبل از خرید کلی نمونه فیلم و مقاله از این دوربین و Z5 سونی دانلود کردم و در نهایت انتخابم کانن بود، چون مدل A1S تو ایران نبود یکی از دوستام برام از کویت آوردش (100 تومن فقط پول تبدیل ارز دادم!)
    الان ازش خیلی راضیم، سونی های تو این رده تو کیفیت و شارپنس تصویر به پاش نمی رسن.
    A1 باید تو تهران گیر بیاد، هیچ تفاوت تصویری با A1S نداره، لنزش مقداری تغییرات داره، ورودی های صداش امکان میکس و لاین این رو پیدا کردن، خروجی هاش تغییر کرده ئ از این دست تغییرات.

تشکر کرده
    357

این مقاله رو راجب اشکالات CMOSS نگاه کن:
    http://dvxuser.com/jason/CMOS-CCD/

كاربر همراه
    تشکر کرده
    456

کار کرد 7D با دوربین های فیلم برداری هیچ فرقی نمیکنه، همه چیزش در سطح عالیه، با لنزهایی مثل 50MM F1.4 میشه باهاش تصاویر بینظیری خلق کرد، نمونه فیلم های زیادی دانلود کردم از عروسی های خارجی که با 2-3تا ازین دوربین ها فیلمبرداری می کنن (بعنوان دوربین اصلی).
    مردم تو ایران قرص سونی خوردن و چشم بسته میرن دنبال سونی، بدون اینکه کیفیت هاشونو واقعا بررسی کرده باشن، من 3-4 ماه قبل از خرید کلی نمونه فیلم و مقاله از این دوربین و Z5 سونی دانلود کردم و در نهایت انتخابم کانن بود، چون مدل A1S تو ایران نبود یکی از دوستام برام از کویت آوردش (100 تومن فقط پول تبدیل ارز دادم!)
    الان ازش خیلی راضیم، سونی های تو این رده تو کیفیت و شارپنس تصویر به پاش نمی رسن.
    A1 باید تو تهران گیر بیاد، هیچ تفاوت تصویری با A1S نداره، لنزش مقداری تغییرات داره، ورودی های صداش امکان میکس و لاین این رو پیدا کردن، خروجی هاش تغییر کرده ئ از این دست تغییرات.
    من شخصآ هیچ قرصی نخوردم و در اینکه کنون احتمالآ بهتر از سونی باشه شک ندارم! ولی اگه ناراحت نشی فکر می کنم خودت قرص کنون خورده باشی! چون در کنار ایراداتی که به سیستم cmos گرفتی 7d رو پیشنهاد میدی که خب... سنسورش می دونیم که CCD نیست!... بگذریم. مسآله دیگه ای که دارم قیمته. سایتها قیمت این دوربینو 5000 دلار زدن که نمی دونم چقدر روی قیمت 3600 اطمینان داری. راستی یه سرچی راجع به Panasonic HMC151 بکن! ضبط روی SD Card با رزولوشن Full HD 1920x1080!! بعد نظرتو بگو... راجع به قیمت هم همینطور. ممنون.
    کشف زیبایی چه زیباست...

كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط mOhSeN.Gh نمایش پست ها
    سلام.

این دو دوربین سونی تقریبآ رنج قیمت همسانی دارن ( fxحدود 300 گرونتره)

هردو قابلیت فیلمبرداری mini dv رو دارا هستن...

ولی یکی Dvcam هست یکی HDV

دوستان لطفآ به انتخاب یکی از این دو برای کار مجالس کمک کنن با توضیح درباره DVcam

چنانچه کسی دوربین دیگه ای در حدود قیمت 3میلیون سراغ داره معرفی کنه.

با تشکر.
    سلام
    قصد خرید چند تا دوربینو رو داری؟

کار تدوینت رو خودت انجام میدی؟ واگه خودت انجام میدی سخت افزار مناسب در اختیارت هست؟
    مجید صادقی

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین