نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: دوربین فیلمبرداری تا 1000000

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

پیش فرض دوربین فیلمبرداری تا 1000000

بهترین دوربین فیلمبرداری تا سقف یک میلیون تومن چیه؟(حالا کمی بالا و پایین مهم نیست) کیفیت بالا بزرگترین فاکتور هستش... در ضمن میخوام که بالاترین کیفیت رو تو محیط های بسته داشته باشه
    موفق و پیروز باشید
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

پیش فرض پاسخ: دوربین فیلمبرداری تا 1000000

نقل قول نوشته اصلی توسط asa_59a
    بهترین دوربین فیلمبرداری تا سقف یک میلیون تومن چیه؟(حالا کمی بالا و پایین مهم نیست) کیفیت بالا بزرگترین فاکتور هستش... در ضمن میخوام که بالاترین کیفیت رو تو محیط های بسته داشته باشه
    موفق و پیروز باشید

یه سری به سایت پاناسونیک بزن...و دوربین MD10000 رو ببین که 3CCD هست و و قیمتش هم در حدود 945000 تومانه .

تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط pishtaz_co
    یه سری به سایت پاناسونیک بزن...و دوربین MD10000 رو ببین که 3CCD هست و و قیمتش هم در حدود 945000 تومانه .
    این دوربین از gs400 بهتره؟
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    سلام افشین جون باور کن که با 1 میلیون تومان اگر دوربین MD10000 پاناسونیک رو بخری مثل این میمونه که دوربین Sony DSR 250 خریدی. واقعا راست میگم پس همین الان برو یکی بخر آخه من خودم تو کرمان یک شرکت تبلیغاتی دارم و از دوربین های زیر استفاده کردم و دارم
    sony DSR-250 دو عدد
    Panasonic md9000 دو عدد
    Panasonic md 10000 یک عدد ( بازم می خرم )
    sony 170 یک عدد
    باور کن افشین جون کیفیتش مخصوصا تو نور کم عالیییییییییییییییییییییی ییی ببین چقدر تاکید کردم رو کیفیتش
    بخر اگر خوشت نیومد من خریدارم .
    Canon Lover

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط asa_59a
    موفق و پیروز باشید
    دوست گرامي
    در تاپيک خود اشاره نکرديد که دوربين را براي مصارف حرفه اي ( ساختن فيلمهاي کوتاه، تبليغاتي، عروسي و غيره) ميخواهيد يا خانگي؟
    براي مصارف خانگي و رايج، علاوه بر کيفيت، پارامترهاي ديگري نظير اندازه ، وزن، راحتي استفاده از دکمه ها و منوها و Handeling بهتر بايد مد نظر قرار گيرد.

اگر دوربينتان را براي مصارف حرفه اي ميخواهيد، براي رسيدن به هدفتان ( بهترين کيفيت، بويژه در شرايط کم نور) بايد پول بيشتري بپردازيد. در اين صورت برخي از بهترين انتخابها عبارتند از:
    Sony DSR-PD170 ( حداقل قيمت : 2500 دلار)
    Sony DCR-VX2100 ( حداقل قيمت : 2300 دلار)
    Canon GL2( حداقل قيمت : 1800 دلار). زوم اپتيکال اين دوربين 20X است.
    Panasonic AG-DVC30 ( حداقل قيمت : 1600 دلاردر اينترنت- در فروشگاه ها تا 2500 دلار) زوم اپتيکال= 16X

براي استفاده معمولي (و حتي کمي حرفه اي) دو انتخاب بسيار خوب- با توجه به شرايط تان- اينها هستند :
    Panasonic PV-GS400 ( حداقل قيمت : 950 دلار)
    Sony HDR-HC1 ( حداقل قيمت : 1400 دلار)

شهرت Sony HDR-HC1 اصلاً بخاطر کيفيت بسيار عالي فيلمبرداري آن در شرايط کم نور است. زوم اپتيکال اين دوربين 10X است.(البته اطلاع ندارم آيا اين دوربين دربازار ايران موجود هست يا نه؟ ولي مطمئنم در دوبي هست.)

مزاياي دوربين پاناسونيک GS400 نسبت به اين مدل سوني موارد ذيل است:
    امکان کنترل دستي بيشتر(Manual Control)
    راحتي کار (User Friendly)
    کيفيت Still Pictures بالاتر : 4 مگاپيکسل !
    زوم اپتيکال 12X

توجه کنيد که پاناسونيک، سه CCD هريک به اندازه 4.7/ 1 Inch و سوني يک چيپ CMOS به اندازه 3 / 1 Inch و البته با تکنولوژي جديد ( High Definition Video) دارد.
    شخصاً تجربه کار و فيلمبرداري با دوربين Panasonic PV-GS400 را داشته ام: اين دوربين با توجه به امکانات و قيمت يک شاهکار مسلم است. تا کيفيت تصاوير آن را خودتان در تلويزيون ديجيتال (و نه آنالوگ) مشاهده نکنيد باورتان نمي شود که مهندسين پاناسونيک چه گوهري را با اين قيمت به بازار عرضه کرده اند.کيفيت عکسهاي آن هم فوق العاده است.کيفيت فيلمبرداري آن هم در شب، در مقايسه با دوربينهاي همرده در بازار بي نظير است.
    اين را هم بگوييم که، قصد ندارم ذهن و تصميم شما را به خريد اين مدل پاناسونيک معطوف کنم. خود من درزمينه خريد وسايل صوتي و تصويري آدم وسواسي و پرحوصله اي هستم و هرگز به صرف توصيه يک يا دو نفر درForum، اقدام به خريد چيزي نميکنم. حتما وقت بگذاريد و گشتي درسايتهاي حرفه اي دوربين فيلمبرداري بزنيد. عجيب است که مطالب کمي در مورد دوربين NV-MD10000 وجود دارد و توجه کنيد که اين دوربين يک PAL Camcorder است و ظاهر حرفه اي و بزرگي دارد.

اگر خواستيد پاناسونيک بخريد بايد اضافه کنم که گارانتي معتبر آن PGF است. حتما دوربينتان را از يکي از دو مغازه اي که در پاساژ شرکاء (خيابان جمهوري) دوربينهاي فيلمبرداري ميفروشند، بخريد .قيمتشان در مقايسه با ساير نمايندگي هاي پاناسونيک پايينتر است. هرگز وسايل جانبي دوربينتان را از همان فروشگاهي که دوربين را خريده ايد، تهيه نکنيد زيرا سعي خواهند کرد تخفيفي را که احيانآً روي دوربين به شما داده اند با کشيدن روي وسايل جانبي جبران کنند.وسايل جانبي که نياز داريد عبارتند از : کارت حافظه از نوع (SD) ، محافظ لنز، احياناً باطري قويتر، کيف ( براي کيف به پاساژ حافظ، تقاطع جمهوري و حافظ مراجعه کنيد که هم قيمتشان پايينتراست و هم اجناسشان تنوع بيشتري دارد).راستي مروري بر اين مدل دوربين را درلينک ذيل ميتوانيد بخوانيد.موفق باشيد.
    http://www.camcorderinfo.com/content...der-Review.htm
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

تشکر کرده
    23

جناب Erwin و Mohammad-1989 با تشکر فراوان از شما و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخگویی:

راستشو بخواین هنوز تصمیم قطعی در مورد اینکه دوربین کاملا حرفه ای بخرم یا نیمه حرفه ای نگرفتم... (اگه قرار باشه که دوربین حرفه ای بخرم قطعا بودجه رو افزایش می دهم)
    در مورد موارد مصارفم هم باید بگم که بیش از مصارف خانگی یا به قول شما( ساختن فيلمهاي کوتاه، تبليغاتي، عروسي و غيره)
    در مورد دوربینهای حرفه ای که معرفی فرموده بودید با توجه به دو مورد کیفیت و قیمت به نظر میرسه که Panasonic AG-DVC30 گزینه ایده آلی است.
    و اما در مورد دوربینهای نیمه حرفه ای با هر دو دوربینی که شما معرفی فرمودید کاملا موافقم که باز هم اگر فاکتور قیمت رو کمی پررنگتر کنیم Panasonic PV-GS400 به Sony HDR-HC1 می چربه (کلا تخصص پاناسونیک در تولید محصولاتی با قیمت پایینتر نسبت به رقبا میباشد) و از اونجاییکه امکانات منوال پاناسونیک بسیار قویتر از سونی است برای حرفه ای ها ظاهرا گزینه مناسبتری می باشد(اگه اشتباه میکنم لطفا تصحیح کنید) در مورد NV-MD10000 هم تو اینترنت ریویوی مناسبی ندیدم که نمی دونم علتش چیه (همین سایت camcorderinfo.com هم این دوربین رو بررسی نکرده!
    فعلا تصمیم دارم مطالعه روی هر دو نوع دوربین حرفه ای و نیمه حرفه ای رو به موازات هم پیش ببرم تا اینکه تصمیم قطعی رو در مورد نوع دوربین بگیرم
    در نهایت به قول شما آدم تا کیفیت کار هر دو دوربین رو از نزدیک نبینه و باهاشون کار نکنه نمی تونه تصمیم درستی برای خرید بگیره ... از سایر دوستانی هم که در زمینه دوربین های فیلمبرداری صاحب نظر هستند و یا با این دوربین ها کار کردند خواهش میکنم کمکم کنند

راستی یه نکته دیگه:این دوربین های جدیدی که از سیستم هارد برای ذخیره اطلاعات استفاده میکنن( یاکارت مموری)،آیا کیفیت قابل قبولی دارن یا نه؟ از این جهت سراغ این نوع دوربین هارو میگیرم که میخوام در فرایند انتقال اطلاعات افت کیفیت به حداقل ممکن کاهش یابد

با تشکر فراوان ... موفق و پیروز باشید
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5