صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: چرا با آیلینک بورد dv دوربین میسوزد؟

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

Unhappy چرا با آیلینک بورد dv دوربین میسوزد؟

سلام دوستان من یک gs75داشتم که به محض اتصال با ایلینک بورد دی وی دو ربینم میسوخت ایلینک من هم 1394 زولتریکس است میخوام یک دوربین جدید احتمالا gs300 یا gs400 شاید هم سونی hc46 بخرم اگر دوستان اطلاعاتی از این دوربینها دارند خوشحال میشم اگر راهنمایی بفرمایند درضمن فقط کیفیت فیلم آن برایم مهم است واینکه میترسم دوربین جدیدم هم با وصل شدن به ایلینک بسوزد حالا نمیدانم چه دوربینی بخرم در کلاس مینی دی وی که رزولیشن بالایی داشته باشه واز چه کپچری استفاده کنم ؟!ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید .

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: چرا با آیلینک بورد dv دوربین میسوزد؟

به احتمال زياد مشكل از دوربين نبوده. بلكه يا كارت و يا كابل i-link شما دچار مشكل مي باشد.

كاربر جديد Kamyar78 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Arrow پاسخ: چرا با آیلینک بورد dv دوربین میسوزد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar
    سلام دوستان من یک gs75داشتم که به محض اتصال با ایلینک بورد دی وی دو ربینم میسوخت ایلینک من هم 1394 زولتریکس است میخوام یک دوربین جدید احتمالا gs300 یا gs400 شاید هم سونی hc46 بخرم اگر دوستان اطلاعاتی از این دوربینها دارند خوشحال میشم اگر راهنمایی بفرمایند درضمن فقط کیفیت فیلم آن برایم مهم است واینکه میترسم دوربین جدیدم هم با وصل شدن به ایلینک بسوزد حالا نمیدانم چه دوربینی بخرم در کلاس مینی دی وی که رزولیشن بالایی داشته باشه واز چه کپچری استفاده کنم ؟!ممنون میشم اگر زودتر جواب بدید .

ترجیها وقتی هر دو دستگاه خاموش است باید کابل را وصل کنید

تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    به احتمال زياد مشكل از دوربين نبوده. بلكه يا كارت و يا كابل i-link شما دچار مشكل مي باشد.
    جناب شهبازی از راهنماییتون متشکرم اتفاقا گارانتی دوربین هم همین راگفتند ولی من کپچرم را بردم گارانتی راست یا دروغ گفتند که خود کپچر فیوز دارد ودر صورت داشتن ولتاز اضافی خود کارت میسوزد در ضمن لطفا در مورد خرید دوربین هم اگر امکان دارد راهنمایی بفرماییدبا توجه به اینکه فقط کیفیت فیلم برام مهم است ممنون

تشکر کرده
    298

اگر Gs400 مي توانيد بخريد از لحاظ عملكرد و كيفيت خيالتان راحت باشد. دوربين بسيار خوبي است.

تشکر کرده
    1210

اگر Gs400 مي توانيد بخريد از لحاظ عملكرد و كيفيت خيالتان راحت باشد. دوربين بسيار خوبي است.
    400یا500؟

تشکر کرده
    298

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar
    400یا500؟
    اگر از لحاظ كيفي مي خواهيد مقايسه كنيم، GS400. دوربين بهتري است. فكر ميكنم پاناسونيك در GS500 خواسته كمي ارزان سازي كند و يك سري از فيچرهاي GS400 را حذف كرده است.

تشکر کرده
    1210

[QUOTE=Forum Manager]اگر از لحاظ كيفي مي خواهيد مقايسه كنيم، GS400. دوربين بهتري است. فكر ميكنم پاناسونيك در GS500 خواسته كمي ارزان سازي كند و يك سري از فيچرهاي GS400 را حذف كرده است.

جناب شهبازی با توجه به اینکه من عکاسی canon ixus 750 دارم باز هم همین دوربین رو پیشنهاد میکنید ?چون تمام فروشنده ها میگویند با توجه به دوربین عکاسی خوب لزومی برای پرداخت پول اضافه برای پیکسل بالای عکس نیست! در ضمن بعضی از دوستان hc96 رو پیشنهاد میکنند واینکه اگر پیکسل عکس دوربین بالا باشد ایا در رزولیشن فیلم هم تاثیر دارد یا خیر؟
    ممنون.

تشکر کرده
    298

نه. من در پيشنهادم اصلا به پيكسل بالاي دوربين نظر نداشتم، بلكه به سوال شما در مورد اينكه كدام بهتر است جواب دادم. ضمنا دراين انتخاب عملكردهاي دوربين از جمله لرزش گير اپتيكال و سه سنسور بودن دوربين برايم مهم بوده.
    بالاتر بودن پيكسلهاي دوربين فيلمبرداري در كيفيت فيلم آن تاثيري ندارد.
    hc96 را دقيقا نمي شناسم. بهتر است مرور دوربينها را در سايتهايي مثل camcorderinfo.com بخوانيد وبر اساس كيفيت هاي دوربين بخصوص در مورد مسائلي مثل video performance, low light performance, Ease of use, manual controls, Image stabilizer و نظاير آن تصميم نهايي خود را بگيريد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

نه. من در پيشنهادم اصلا به پيكسل بالاي دوربين نظر نداشتم، بلكه به سوال شما در مورد اينكه كدام بهتر است جواب دادم. ضمنا دراين انتخاب عملكردهاي دوربين از جمله لرزش گير اپتيكال و سه سنسور بودن دوربين برايم مهم بوده.
    بالاتر بودن پيكسلهاي دوربين فيلمبرداري در كيفيت فيلم آن تاثيري ندارد.
    hc96 را دقيقا نمي شناسم. بهتر است مرور دوربينها را در سايتهايي مثل camcorderinfo.com بخوانيد وبر اساس كيفيت هاي دوربين بخصوص در مورد مسائلي مثل video performance, low light performance, Ease of use, manual controls, Image stabilizer و نظاير آن تصميم نهايي خود را بگيريد.

جناب شهبازی آیا شما یقین دارید که بالاتر بودن پیکسل دوربین تاثیری در کیفیت فیلم ندارد ؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین