نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: اساتید محترم لطفا سریعا مرا راهنمایی فرمایید........................(((((((((((( (((((

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض اساتید محترم لطفا سریعا مرا راهنمایی فرمایید........................(((((((((((( (((((

با سلام و ضمن عرض خسته نباشيد به شما ،

اولین باری است که از سایت تخصصی شما راهنمایی میخواهم.
    من تصميم دارم يک دوربين فيلمبرداري ديجيتال
    با حدود قيمت 700 تومان خريداري کنم ولي،
    متاسفانه هيچ اطلاعاتي درباره اين دوربين ها ندارم .
    لطفا راهنمايي فرماييد.
    ( لطفا بهترين و با کيفيت ترين دوربين را با اين قيمت معرفي فرماييد )
    و ضمنا ممنون می شوم اگر تفاوت و مزایا و معایب miniDV ها و DVDcamera ها را هم توضیح دهید.
    با تشکر ،
    p.r

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: اساتید محترم لطفا سریعا مرا راهنمایی فرمایید........................(((((((((((( (((((

من دوربینهای 3CCD نظیر panasonic GS250 که دارای لرزش گیر اپتیکی OIS هستند را پیشنهاد می کنم. کیفیت تصویر بسیار خوبی دارند. در نور کم تصاویر کم نویز و با رنگهای طبیعی دارند و لرزش گیرشان هم خیلی خوب لرزشهای دست را حذف می کند. دوربین های بدون لرزش گیر اپتیکی خیلی خوب کار نمی کنند و تکانهای فیلم هنگام فیلمبرداری روی دست واقعا اعصاب خورد کن ا ست

در مورد mini DV و DVD . قیمت mini DVD های سونی خیلی گران است و یک سی دی روی دوربین هم کفاف نمیدهد و باید 2-3 تا اضافه خرید . هر کدام حدود 18-19 هزار تومان ! ضمنا نگهداری mini DV ها ایمن تر و ماندگارتر است. ضمن اینکه دوربین DVD با کیفیت دوربینی مانند آنچه معرفی کردم فکر میکنم نباشد یا اگر باشد خیلی گرانتر است