نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: نیاز مبرم به کمک اساتید فن و ریش سفید در این کار ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نیاز مبرم به کمک اساتید فن و ریش سفید در این کار ؟

با عرض سلام و قت بخیر خدمت کلیه شما عزیزان
    خواهشمند است در موارد زیر من را راهنمایی کنید:
    1) دوربین فیلم برداری با چه مارکی بخرم
    2) حدود 500 هزار تومان هزینه می کنم .
    3) خواهشمندم کمی وقت بگذارید و درست راهنمایی کنید .
    4) ماهها است که تحقیق می کنم تا این که این سایت جالب را اتفاقی پیدا کردم پس انتظار کمک دارم.
    با تقدیم شایسته ترین احترامات .

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: نیاز مبرم به کمک اساتید فن و ریش سفید در این کار ؟

سلام....

بنده هم وقت بخیر میگم.................................

اما من نه اساتیدم و به خدا ریش دارم ولی هنوز سفید نیست.

اما درباره ی راهنمایی به شما...

در لینک زیر شما دوربینهای زیر 500 یا 550 دلار را بینید و تا حدودی با آنها آشنا میشوید ،

http://www.camcorderinfo.com/ratings.php

دوستان باز هم راهنمایی خواهند کرد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

سلام...

در کارهایی که زیاد وارد نیستیم وارد میشویم تا ببینیم خدا چه میخواهد و چند مرده حلاجیم.

دوست عزیز این مطالبی که بنده میگویم تنها یافته های بنده از دنیای بی سر و ته اینترنت و تا حدودی هم دانسته هایم است.

در این رنج ما سه دوربین بسیار عالی داریم . از سه برند بسیار خوب و به نظرم میتونه انتخاب شما یکی از این سه دوربین باشه.

Canon Optura 60 ، Sony DCR-HC90 ، Panasonic PV-GS300

هر سه MiniDV هستند ؛ که به عقیده ی بسیارییکی از با کیفیت ترین فرمت های تصویری دوربین های خانگی است.

CCD Size اونها در پاناسونیک 1.6 مگاپیکسل در کنون 1.34 مگاپیکسل و در سونی 1.3 مگاپیکسل است و تا به اینجا پاناسونیک دارای برتری است.

در پاناسونیک و سونی از Image Stabilization به صورت اپتیکال استفاده شده است ولی در کنون به صورت الکترونیکی که از این نظر هم سونی و پاناسونیک دارای برتری هستند.

سونی و کنون دارای 16 مگابایت حافظه ی داخلی هستند ولی پاناسونیک حافظه ی داخلی ندارد.

هر سه دارای قابلیت اتصال فلاش هستند.

هر سه دارای پورت USB 2.0 هستند.
    هر سه Firewire را ساپورت می کنند.
    کنون دارای پورت svideo In و svideo Out می باشد .
    پاناسونیک و کنون دارای Microphone In می اشند.
    سونی دارای پورت های Composite In و Composite Out می باشد.

سونی قابلیت استفاده از حافظه ی Memory Stick Duo PRO ، پاناسونیک SD و کنون SD/MMC می باشند که کنون برتر است.

از پاناسونیک میتوان به عنوان WEB CAM هم استفاده نمود.

اپتیکال زوم سونی و پاناسونیک 10X است در صورتی که کنون دارای 14X زوم میباشد و از دو رقیب برتر است.

دیجیتال زوم پاناسونیک 700X و کنون 240X و سونی 120X میباشد (نکته از 100X به بالا کیفیت تصویر به شدت کاهش پیدا میکند و عملا قابل استفاده نیست)

سونی از لنز های بسیار با کیفیت Carl Zeiss استفاده میکند.
    پاناسونیک از لنز های خوب Leica استفاده میکند.
    و کنون از لنز های ساخت خودش.
    در این باره به نظر برتری با سونی و پاناسونیک است ، اما لنز های کنون هم بسیارعالی هستند.

سایز Lcd های سونی و پاناسونیک 2.7 اینچ است و کنون 2.5 اینچ ( در دوربین های خانگی سایز Lcd بسیار مهم است.
    اما Lcd سونی از پاناسونیک و کنون با کیفیت تر است ( به سابقه ی تاریخی اون برمیگرده)

هر سه دارای ویزور Viewfinder رنگی هستند و هر سه کیفیت مطلوبی دارند.

از نظر باطری سونی بهتر از سایرین است و بعد کنون و بعد پاناسونیک.

ارگونومی (خوش دستی ) سونی و پاناسونیک بیشتر از کنون است (این کنون اینجا هم کم میاره کثل دوربین های عکاسی )

نویز کنون در نور کم بسیار بیشتر از پاناسونیک و سونی است و این دو تقریبا در یک سطح است.

اما نمره ی کلی این سه بدین شرح است ( از نظر سایت http://www.camcorderinfo.com )

پاناسونیک 231.29
    کنون 209.25
    سونی 205.92

اما به نظرم با توجه به همه ی موارد و فاکتور ها و همین طور قیمت پاناسونیک انتخاب خوبی هست
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض در تهران قیمت 300gsچقدر است ؟

جناب آقای کاوه قبادی دست مریزاد!
    تشکر وقدردانی از این همه راهنمایی ، واقعا شما لطف فرمودید؟
    کاوه عزیز لطفا جهت خرید راهنمایی کنید ( خودتان بهتر بازار آشفته مملکت را می دانید.)

تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز والله زیاد درباره ی بازار الان در جریان نیستم...

اما باید تحقیقات کنم.

اما اگر گزینه ی پاناسونیک مورد نظرتون بود که اونجوری بهتر میشه کمک کرد.
    به نظرم با تحقیقی که کردم هکه پاناسونیک رو پیشنهاد میدن.هم فرمت MiniDV دارای کیفیت بسیار خوبیه و هم راحت به کامپوتر انتقال پیدا میکنه و شما میتونید اون رو روی کامپیوتر داشته باشید.

قیمت به نظرم باید در حدود 500 تا 550 باشد.اما در کل گزینه ای مناسب برای شماست.

درباره ی نوع گارانتی و خدمات اجازه بدین بنده مقداری پرس و جو کنم.

اما چند عکس از اون ببینید ، شاید قیافه ی اون براتون جذاب بود.از نظر برتری که کاملا بر دیگران برتری داره.

کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض گل رخا مپوش از ما روی خوب زیبا را

دوست عزیز واقعا نمی دانم با چه زبانی از شما تشکر کنم.
    اما از پشت کار و صداقتان خوشم آمد.
    کاوه عزیز حقیقتش ، متوجه شدید که من بسیار مبتدی هستم ولی بسیار علاقمند به طبیعت و فیلم برداری و عکاسی !
    لذا خواهش می کنم به طور قطع اینجانب را در خرید یک دوربین فیلمبرداری راهنمایی کنید یعنی با تجربه ای که از شما در این سایت دیدم .
    انتظار دارم تو یک کلام بفرمایی که چی بخرم؟
    خودمانی عرض میکنم پولم را هم به راحتی به دست نیاوردم برای همین است که خیلی حساسم و می خواهم یک عمری ازش کولی بکشم ؟؟؟؟
    قول می دم دیگه مزاحم نشم مگه در ضرورت.

تشکر کرده
    14101

سلام...

تو آدرس زیر لیست تمامی فروشندگان مجاز به همرا آدرس و تلفن اون ها قرار داره ، شما با رفتن به اون آدرس جلو نام فروشگاه بر روی جزئیات کامل کلیک کنید تا آدرس و تلفن رو ببینید.

http://www.panasonic.ae/PMM/farsi/sa...alesAgent.aspx

این وب سایت اصلی شرکت پاناسونیک هست و متعلق به بخش خاورمیانه ی اون ، پس تمامی مراکزی که اشاره شده داری اعتبار و با گارانتی خود شرکت پاناسونیک محصولات رو عرضه میکنه.

پیشنهاد اگر در تهران هستید به فروشگاه شماره یک اون مراجعه کنید ، یک فروشگاه هم در طبقه ی دوم پاساژ کامپوتری پایتخت هست که اون هم بسیار معتبر است.

لینک مراکز خدمات پس از فروش پاناسونیک ( تعمیرات)

http://www.panasonic.ae/PMM/farsi/se...px?CountryId=9

لینک لوازم جانبی برای این دوربین....

http://www.panasonic.ae/PMM/Farsi/Pr....aspx?CatId=37
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

تشکر کرده
    14101

سلام...

والله به طور قطع نه تنها بنده بلکه کسانی که سالها در این ضمینه هستند نمیتوانند اظهار نظر کنند.

اما اگر بخواهیم به تست ها و ریویو هایی که در سایت های مختلف وجود دارند اعتماد کنیم به نظرم پاناسونیک بهترین باشد(در حال حاضر) و از رقبای خود در این سطح و در این رنج قیمت بهتر بوده ( تست ها این رو میگن) اما بنده به طور قطع میتونم از خدمات پس از فروش و قیمت های نمایندگی ها اطمینان بدم چرا که تجربه های زیادی از خرید از این برند رو دارم و خدا رو شکر تا حالا راضی بودم و به نظرم برند خوبی است (هرچند بنده از علاقمندان سونی هستم) اما نمیتوان قدرت و کیفیت این برند را هم نهی کرد.

درباره ی موضوعات فنی به شما اطمینان میدهم که این دوربین از سایر رقبایش بالاتر است(تست ها این را میگویند) اما بعضی چیز ها مثل دوربین خریدن بسیار سخت است و آدم باید با دید باز این انتخاب را انجام دهد.

درباره ی عکاسی با این دوربین بنده نظری ندارم چرا که زیاد دوربین های عکاسی ( که با دوربین فیلمبرداری همراه است) را قبول ندارم و اون رو یک وسیله ی کاملا جدا و بسیار بسیار پیشرفته میدانم ؛ اما برای نیاز های عادی و زومره و خانوادگی به نظر مناسب است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض تا که بشنیدیم ما اوصاف شیوای تو را هم چنان داریم اندر دل تمنای تو را

سلام عزیزم ....
    من در یکی از روستاهای استان اصفهان زندگی می کنم .
    آدرسی هم که زحمت کشیده بودید( نمایندگی های سونی در اصفهان ) همگی را زنگ زدم اما هیچ کدام شماره اش حقیقی نبود!!!!!
    حالا دیگه مجبورم مسافت 150کیلومتری را تا اصفهان طی کنم اما :
    1) آیا 300gsمارک تقلبی هم دارد .
    2) ساخت کدوم کشور را بخرم و راهنمایی از این قبیل لطفا.......
    3) اگر هم نظر جدیدی دارید تا نخریدم لطف کنید؟

تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز . شما بهتره به اصفهان تشریف ببرید ، چرا که در مراکز استان ها هم قیمت های بهتری یافت میشود و هم خدمات بهتر و خرید مطمئن تری دارید.

درباره ی شماره ها به نظرم پیش شماره ها عوض شده باشد .

اما به نظرم اینچنین وسیله هایی اصلی و تقلبی نداره و همه اصلی هستند و جنس تقلبی ندارد.چرا که تکنولوژی های پیشرفته هستند و امکان کپی و تقلب وجود نداره.

اما از نظر قیمت احتمالا دارای تفاوت هایی هست و به مکان خرید بستگی دارد و خرید از نمایندگی بسیار مطمئن تر است.

درباره ی ساخت کجا بودن باید عرض کنم که ، اصلا مهم نیست و اغلب ساخت مالزی و سنگاپور و شاید هم ژاپن
    کاوه قبادی
    Exposure.ir