نمایش نتایج : از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: راهنمایی برای خرید دوربین از ژاپن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خرید دوربین فیلم برداری از ژابن

سلام

دوستان عزیز . من این پیغام را قبلا گذاشته بودم اما عزیزان هیچ جوابی به من ندادند. حالا دوباره امتحان می کنم. من در ژابن زندگی می کنم و امسال میخواهم برای دیدن خانواده به ایران برگردم و می خواهم برای برادرزاده ام یک دوربین فیلم برداری بخرم. اما با توجه به اینکه از بازار ایران خبر ندارم می خواستم از شما راهنمایی بگیرم. .

دوربین مورد نظر من JVC Gr-HD1 است. که یک دوربین نیمه حرفه ای محسوب میشود. حالا می خواستم در مورد قیمت و کیفیت این دوربین در ایران ببرسم. البته شاید این دوربین اصلا در ایران نیست. که در این صورت اگر بیشنهاد بهتری هم داشتید ممنون خواهم شد.
    ویرایش توسط karim_Shams : Monday 15 January 2007 در ساعت 09:59

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای خرید دوربین از ژاپن

با سلام
    لطفا پاسخ دو سوال زیر را بدهید تا من وسایر دوستان بتوانند کمک کنند:
    1- چقدر میخواهید هزینه کنید(به دلار)
    2- کاربرد دوربین فقط برای فیلمهای خانوادگی است یا کاربرد دیگری دارد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

عکاس باشی عزیز

ممنون.
    همانطور که می دانی با توجه به تعدد فروشگاهها در اینجا و رقابت شدید و نیز تخففیفهای که وجود دارد و نیز اختلاف قیمت گاها 50% بین اینحا و ایران فکر میکنم قیمت عنصر مناسبی برای انتخاب نیست اما در هر حال بین 500 تا 1500 مبلغی است که من در نظر گرفتم اما همانطور که گفتم به علت اختلاف قیمت ممکن است تصمیم گیری بر پایه آن موجب خطا باشد. در ضمن این ذوربین یرای مصارف خانگی است اما در کل به دنبال دوربینی با کیفیت تصویر خوب و قابلیت تصویر برداری در شرایط نوری متفاوت میگردم.

با تشکر
    کریم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

سلام
    خواهش میکنم. با توجه به اینکه در ایران سونی گسترده ترین شبکه خدمات بعد از فروش و پاسخگو ترین گارانتی را دارد و با توجه به کیفیت خوب محصولات این شرکت به نظر من یک دوربین هندی کم HD & 3CCDرا (با توجه به قیمتی که گفتید)میتوانید تهیه کنید قیمت دوربین با این ویژگیها بین 1000 تا 1500 دلار است .با مراجعه به سایت Sonystyle.comمیتوانید هم در زمینه قیمت هم سایر ویژگیها اطلاعات خوبی کسب کنید. البته اگر دوربین را از ژاپن تهیه کنید باید به یک صورتی گارانتی جهانی برای آن بگیرید . وگرنه در ایران گارانتی اش قابل استفاده نیست.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دستت درد نکنه
    من دیروز بنا به پیشنهاد شما یک Sony HDR-HC1 سفارش دادم البته چون حراج آخر فصل بود یک چیزی حدود 500 دلار بابتش پرداختم. دوربین هنوز دستم نرسیده اما با توجه به اون چه که تو اینترنت پیدا کردم به نطرم انتخاب خوبی بود. اما متاسفانه به دلیل سیاستی که شرکتهای ژاپنی دارند (یکسری اجناس رو با قید فقط برای مصرف در ژاپن تولید می کنند و معمولا این اجناس کیفیت بهتری از اجناس صادراتی دارند و داخل ژاپن تولید می شوند) این دوربین فقط گارانتی ژاپن را دارد.
    حالا 2 تا سوال دارم که اگر جواب دهید ممنون می شوم:
    1- از نظر کیفیت این دوربین انتظاری رو که من در اول این تاپیک نوشتم تامین میکند.
    2- قیمت این دوربین در بازار ایران چقدر است.
    3- من همچنین در نظر دارم یک دوربین Panasonic GS300 هم بخرم . نظرتون راجع به اون چیه و حدود قیمتش در ایران چقدره؟

باز هم از لطفتون ممنونم

كاربر همراه eatemadi آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط karim_Shams نمایش پست ها
    دستت درد نکنه
    من دیروز بنا به پیشنهاد شما یک Sony HDR-HC1 سفارش دادم البته چون حراج آخر فصل بود یک چیزی حدود 500 دلار بابتش پرداختم. دوربین هنوز دستم نرسیده اما با توجه به اون چه که تو اینترنت پیدا کردم به نطرم انتخاب خوبی بود. اما متاسفانه به دلیل سیاستی که شرکتهای ژاپنی دارند (یکسری اجناس رو با قید فقط برای مصرف در ژاپن تولید می کنند و معمولا این اجناس کیفیت بهتری از اجناس صادراتی دارند و داخل ژاپن تولید می شوند) این دوربین فقط گارانتی ژاپن را دارد.
    حالا 2 تا سوال دارم که اگر جواب دهید ممنون می شوم:
    1- از نظر کیفیت این دوربین انتظاری رو که من در اول این تاپیک نوشتم تامین میکند.
    2- قیمت این دوربین در بازار ایران چقدر است.
    3- من همچنین در نظر دارم یک دوربین Panasonic GS300 هم بخرم . نظرتون راجع به اون چیه و حدود قیمتش در ایران چقدره؟

باز هم از لطفتون ممنونم
    500 دلار فكر كنم خيلي خوب باشه
    ميشه آدرس جايي رو گه ازش خريد كرديد بديد ؟
    اگر هم سايت داشته باشه كه خيلي خوبه؛ من يك دوست توي ژاپن دارم كه داره مياد
    ميخوام اگر بشه بهش بگم براي من يك دونه بخره؛ چون از اين حراجها در ايران پيدا نميشه
    Nikon D80 + Nikkor DX 18-70mm f/3.5-5.6G IF-ED
    Canon A70

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من این دوربین رو از Coop Yamaguchi خریدم . متاسفانه فروش اینترنتی ندارند. امروز دوربین رو آوردند اما چون برای برادر زادم خریدم قصد ندارم بازش کنم. جواب منو هم که ندادید در مورد قیمت panasonic NV-GS300 در ایران.
    پاینده باشید
    کریم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

سلام
    مبارک باشه.ظاهرا این مدل یا استوکه یا اینکه برای خاورمیانه تولید نمیشه .مدل Hc5قیمتش حدود 1100 دلاره.اگه قابلیتهای این مدل رو داشته باشه دوربین خوبیه.درمورد پاناسونیک به نظر من گول قیمتشو نخورید معمولا دوربینهای پاناسونیک دو ایراد عمده دارند:
    1- بالا بودن میزان رنگ سبز در فیلم بدست آمده.
    2-رفتارOmnidirectionalمیکروفون که برای هندی کم نقص بزرگی محسوب میشه(باید میکروفون این دوربینها قاعدتاUnidirectional باشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

واقعا ممنونم

این طور که من از جستجوهایم برداشت کردم. حق با شماست این دوربین در ایران نیست. با HC5 هم یکسری تفاوت های داره که مهمترینش دسترسی بیشت به کنترلهای دستی شامل سرعت شاتر ، زمان نوردهی و .....در HC1 است.
    در مورد راهنمائی تون بابت Panasonic خیلی ممنون وکرنه 700 دلاری رو دور ریخته بودم.

باز هم ممنون