صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: فشرده سازی با كمترين افت کیفیت

كاربر آشنا ali780 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: فشرده سازی بدون افت کیفیت

ممنون
    چشم دیگه درشت نمینویسم. آخه من خودم یه کم چشام ضعیفه گفتم شاید بقیه هم اینطوری راحتتر باشن!!!!!

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط ali780 نمایش پست ها
    من با این فرمت کار کردم و خیلی کیفیت خوبی بهم نداد. ضمنا با Uleas Studio 10 هم کار کردم
    یعنی اول با avi کپچر کردید ؟ یا با mpeg؟

بعد ایا بیت ریت رو بالا بردید یا نه ؟ چون حالت پیش فرض برنامه فکر کنم حدود 6500 باشه
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

تشکر کرده
    0

یعنی اول با avi کپچر کردید ؟ یا با mpeg؟

بعد ایا بیت ریت رو بالا بردید یا نه ؟ چون حالت پیش فرض برنامه فکر کنم حدود 6500 باشه
    اول avi کپچر کردم و بعد به mpeg 2 تبدیل کردم با کلیه تنظیمات پیش فرض و از اولید استودیو هم استفاده کردم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    منظورتون مدل PCM است ؟
    اگر نه، ممکنه بیشتر توضیح دهید.

و اما در مورد Sampling Rate :
    این دقیقا به حساسیت گوش افراد و کیفیت سیستم پخش صدا مرتبط است.
    در هر حال SR برای فرمت Mpeg1 معمولا 22KHz و برای Audio CD برابر با 44.1KHz و برای Mpeg2 اگر اشتباه نکنم 48KHz است.
    آقا مجددا شرمنده !!. باور کنید داشتم موقع تایپ این مطلب با برادرم در مورد مودم کل کل می کردم.
    PCI مخفف کلمه Peripheral Component Interconnect (اگر درست نوشته باشم) به معنی شاخص انتصال جنبی است. این موجود هیچ ربطی به صدا ندارد!. در اصل یک نوع استاندارد درگاه مودم است که اینتل ساخته و بیشتر مودم های دنیا از این استاندارد استفاده می کنند. تکنولوژی اش در اپل و PC هم استفاده می شود. (البته فکر کنم اپل جدیدا تکنولوژی منحصر به فرد خودش را ارائه کرده. ) 66 مگا هرتز در ثانیه توان دارد و در صورت استفاده از PCI Express تا 133 مگاهرتز هم می رسد.

اما PCM چیست؟
    PCM محفف کلمه pulse code modulation است. معنی اش هم می شود فرکانس بهبود یافته ( یا چیزی در همین حدود!!) . برای پردازش فرکانس ها و سیگنال های آنالوگ و دیجیتال صدا کاربرد دارد. 8 بیتی است و در صورت uncomprest بودن تا 16 و 32 هم می رسد. ( توضیح کاملش را خواهم داد.)
    استاندارد PCM در دو نوع عرضه می شود : Mu-Law که مخصوص آمریکای شمالی و ژاپن است و a-law که مخصوص دیگر کشور هاست. تفاوت این دو در نوع کمپرس کردن و نسبت ها و مقدار نویز در هر مد است که در این دو فرق می کند. امروزه اکثر کارت های صدا و سیستم های صوتی به صورت Multi - law عرضه می شوند.

در مورد استاندارد های SR درست می گویی. اما خداقل استاندارد Moeg2 برای دی وی دی ، 32 مگا هرتز است. و 48000 مگاهرتز برای مصارف حرفه ای تر کاربرد دارد. ... چرا موس من از کار افتاد؟!

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط EditorIR نمایش پست ها
    آقا مجددا شرمنده !!. باور کنید داشتم موقع تایپ این مطلب با برادرم در مورد مودم کل کل می کردم.
    PCI مخفف کلمه Peripheral Component Interconnect (اگر درست نوشته باشم) به معنی شاخص انتصال جنبی است. این موجود هیچ ربطی به صدا ندارد!. در اصل یک نوع استاندارد درگاه مودم است که اینتل ساخته و بیشتر مودم های دنیا از این استاندارد استفاده می کنند. تکنولوژی اش در اپل و PC هم استفاده می شود. (البته فکر کنم اپل جدیدا تکنولوژی منحصر به فرد خودش را ارائه کرده. ) 66 مگا هرتز در ثانیه توان دارد و در صورت استفاده از PCI Express تا 133 مگاهرتز هم می رسد.

اما PCM چیست؟
    PCM محفف کلمه pulse code modulation است. معنی اش هم می شود فرکانس بهبود یافته ( یا چیزی در همین حدود!!) . برای پردازش فرکانس ها و سیگنال های آنالوگ و دیجیتال صدا کاربرد دارد. 8 بیتی است و در صورت uncomprest بودن تا 16 و 32 هم می رسد. ( توضیح کاملش را خواهم داد.)
    استاندارد PCM در دو نوع عرضه می شود : Mu-Law که مخصوص آمریکای شمالی و ژاپن است و a-law که مخصوص دیگر کشور هاست. تفاوت این دو در نوع کمپرس کردن و نسبت ها و مقدار نویز در هر مد است که در این دو فرق می کند. امروزه اکثر کارت های صدا و سیستم های صوتی به صورت Multi - law عرضه می شوند.

در مورد استاندارد های SR درست می گویی. اما خداقل استاندارد Moeg2 برای دی وی دی ، 32 مگا هرتز است. و 48000 مگاهرتز برای مصارف حرفه ای تر کاربرد دارد. ... چرا موس من از کار افتاد؟!
    آقا اینا رو فکر کنم باید توی یک تاپیک دیگه مینوشتی. چون ربطی به این تاپیک نداره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ali780 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ.
    من در سوید زندگی می کنم و به کینگ دسترسی ندارم. اینجا هم همه چی پولی است. می تونین که لینک برای این نرم افزار بهبم معرفی کنین؟ نسخه فول ورژا را می خوام نه آزمایشی
    ممنون
    راستش نمی دانم چطور می توانید بدون پول اینها را بخرید!. اما اسم نرم افزارهایی که داده ام را در Amazon.com تایپ کنید و ببینید چقدر می شود.

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط EditorIR نمایش پست ها
    راستش نمی دانم چطور می توانید بدون پول اینها را بخرید!. اما اسم نرم افزارهایی که داده ام را در Amazon.com تایپ کنید و ببینید چقدر می شود.
    احتمالا یک سایتی نیست که کرک و سریال اینها رو گذاشته باشن؟ توپی آمازون که هیچ چیز مجانی وجود نداره

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

لینک دانلود معرفی کردم. توجه بفرمایید !
    هر نرم افزار دیگری هم که مد نظر باشد به احتمال بالای 95% امکان لینک دادن هست.
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    لینک دانلود معرفی کردم. توجه بفرمایید !
    هر نرم افزار دیگری هم که مد نظر باشد به احتمال بالای 95% امکان لینک دادن هست.
    ممنون آقای هژیر.
    اینا فول ورژن هستن دیگه؟

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

بله قربان.
    هادی هژیرآذر

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین