صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20
Like Tree3تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد يك دوربين فيلمبرداري خاص

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

پیش فرض راهنمايي براي خريد يك دوربين فيلمبرداري خاص

سلام

دوستان محترم

به دليل اينكه من و همسرم شاغل هستيم مجبور شديم دخترمان را در خانه نزد پرستار كودك قرار دهيم . اما مدتي است كه احساس مي كنم فرزندم كمي پرخاشگر شده. احتمال مي دهم كه به دليل رفتار پرستار باشد ( البته شايدمطمئن نيستم.) براي رفع اين ابهام بدنبال يك دوربين فيلمبرداري هستم تا نوع رفتار پرستار را با فرزندم در طول مدتي كه نيستم كنترل كنم. منتها نمي دانم كه چه نوع دوربين يا سيستمي براي اينكار مناسب است.

حداكثر هرينه: 20الي 30 هزار تومان ( نهايت 50 هزار تومان)

منتظر جواب و پيشنهادات شما هستم.

با تشكر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

پیش فرض راهنمايي براي خريد يك دوربين فيلمبرداري خاص

سلام

دوستان محترم

به دليل اينكه من و همسرم شاغل هستيم مجبور شديم دخترمان را در خانه نزد پرستار كودك قرار دهيم . اما مدتي است كه احساس مي كنم فرزندم كمي پرخاشگر شده. احتمال مي دهم كه به دليل رفتار پرستار باشد ( البته شايدمطمئن نيستم.) براي رفع اين ابهام بدنبال يك دوربين فيلمبرداري هستم تا نوع رفتار پرستار را با فرزندم در طول مدتي كه نيستم كنترل كنم. منتها نمي دانم كه چه نوع دوربين يا سيستمي براي اينكار مناسب است.

با تشكر

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد يك دوربين فيلمبرداري خاص

فکر نکنم با این هزینه بتونین دوربینی تهیه کنین... بهتره یه نفر تو خونه قایم بشه و پرستار رو زیر نظر بگیره.. امان از پدر مادر شدن
    محمد منتظری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

شاید استفاده از وب کم مناسب باشه و ضبط فیلم روی کامپیوتر

البته ضبط صدا بوسیله یک sound recorder کوچک بنظرم مفیدتره
    ویرایش توسط نادر : Saturday 14 July 2007 در ساعت 13:27

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام...
    همان طور كه جناب منتظري فرمودند با اين هزينه دوربين مناسبي براي اين كار را پيدا نمي*كنيد...
    نمي*دونم حدود چند ساعت فرزند شما در منزل تنها هستند؟...اگر بيش از چند ساعت حتي 2 ساعت هم شود زمان زيادي است و به فضاي زيادي براي ذخيره سازي نياز داريد كه فقط مي*توانيد از كامپيتر براي ذخيره استفاده كنيد...اگر هم بخواهيد از وبكم استفاده كنيد چند مشكل وجود دارد:
    1- فاصله*ي كامپيوتر با اتاق فرزند شما زياد باشد!...(مشكل سيم كشي داريد كه اكثرا" با كابل USB هستند!)
    2- فضاي زيادي را اشغال مي*كند!...(البته به سيستم شما بستگي دارد!)
    3- احتمال دارد برق برود!

فقط اگر بخواهيد خودتان در اطاق فرزند قايم بشيد كار درستي نيست!‌
    يك پيشنهادي من ميدم خيلي جالب است! :biggrin:
    اگر شما 2 تا سيستم داريد مي*توانيد با ايجاد شبكه، وبكم را از طريق كامپيوتر ديگر به راحتي كنترل كنيد...(اگر هم چند روز خودتان قایم شويد و وبكم را به طور زنده كنترل كنيد مشكل دوم هم حل مي*شود .)
    سيستم اول در اطاق فرزند (البته بايد روشن باشد.) و سيستم دوم در اطاقي ديگر...فقط كافي است به يك بهانه*اي سيستم فرزند خود را روشن نگه داريد...البته اگر فاصله دو سيستم زياد باشد هزينه بالا ميرود و بايد بي*خيال شويد...همه*ي اين موارد براي اين بود كه هزينه فوق العاده كم است..(البته اين كار هم مشكلات خاص خودش را دارد ولي سيم كشي بين دو كامپيوتر اصلا" تابلو نيست...)
    هزينه*ي ايجاد شبكه بين دو سيستم بسيار پايين است...اكثر مادربورد*ها الان LAN دارند...كابل UTP هم بسيار ارزان*تر از ساير كابل*ها مثل USB است!...يعني فقط به يك وبكم و چند متر سيم لازم داريد!
    ولي اگر ميخواهيد پول بيشتري خرج كنيد لازم به اين كارها نمي*باشد!

اما نظر من:
    بنده با نظر جناب نادر در مورد استفاده از sound recorder موافقم الان يك MP3 Player حداقل 128mb مي*تواند 10 ساعت صوت را با كيفيت خوب ضبط كنيد، اصلا" هم تابلو نيست!...كلا" سيم كشي به نظر من كاملا" تابلو است!
    علی محمدی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

بعضي برنامه ها ي كامپيوتري براي مديريت وب كم هستند كه بصورت قابل تنضيم ميتونند در زمان خاص وبراي يه مدت مشخص تصاوير رو از وبكم دريافت و ضبط كنند.
    حالا اگه شما وب كم رو روي يه كيفيت پايين تنظيم كنيد كه فضاي زيادي براي ضبط نخواد و همچنين يكي از نرم افزارها فوق رو برروي كامپيوترتون طوري تنظيم كنيد كه مثلا" هر 15 دقيقه برا مدت 5 دقيقه فيلمبرداري كنه و پس از انجام تنظيمات مانيتورتون رو خاموش كنيد . به اين ترتيب فكر نكم به فضاي زيادي جهت ذخيره نياز باشه.اما به نظرم بهترين و مقرون به صرفه ترين و راه همان mp3 player ميباشد كه ميتونيد يكي رو با يه ميكروفن قوي در هر جايي در داخل خونه قرار بدين.
    من شنيدم كه جديدا" تو بعضي از مهد كودك ها و يا بعضي از پرستارهاي بچه از قرص هاي خواب آور در غذاي بچه استفاده ميكنن.
    اگه به پرستارتون اعتماد ندارين بهتره بيشتر مواظب باشيد.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط عابد نمایش پست ها
    سلام

دوستان محترم

با تشكر
    دوربین های ارزان قیمتی در جمهوری یافت میشوند ( 20 تومان ) که به صورت سیاه و سفید هستند و تصاویر رو به وسیلهث یک آنتن و یا سیم به ویدیو منتقل میکنند،ابعاد هم به اندازه ی یک سکه ی 25 تومانی است...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

نمي خوام توي دلتونو خالي كنم ولي شما چه دل و جراتي داريد.:confused:

توصيه مي كنم بچه رو به مهد كودك بسپاريد. اونجوري تعداد زياده و هم بچه اجتماعي تر بار مياد و هم خيال آدم راحت تره و همش تو هول و تكون نيست.

منم با ضبط صدا موافق ترم. يا اينكه مي تونيد يك دوربين فيلمبرداري ( Video 8 يا mini DV يا .... ) از دوستي يا آشنايي چند روزه امانت بگيريد و در جايي پنهان كنيد كه البته بيش از يكي دوساعت نمي تونيد فيلم داشته باشيد ولي فكر كنم براي منظور شما كافي باشه .
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

سلام دوست عزيز،

دوربين هاي مخصوصي براي اين كار وجود دارد كه استفاده از آن بيشتر در كارخانه ها صورت مي گيرد. اين دوربين ها در انواع گوناگون سياه سفيد ، رنگي و ديد در شب (ir) وجود دارد همچنين انواع ثابت و متحرك با قابليت كنترل جهت ديد دارد. نحوه نمايش آنها نيز بسيار متنوع است و گونه هاي ديد همزمان از تلويزيون، ديد همزمان با قابليت ضبط، فقط قابليت ضبط و حتي ديد از تلفن روي مانيتور آن. خلاصه تنوع بسيار زيادي دارند و تبليغ شركت هاي عرضه و فروش آنها در مسير شهرك هاي صنعتي فراوان است. ارزان ترين آنها هم نوع سياه سفيد با 10 متر سيم و ديد در لوكس نوري پايين با ديد همزمان در تلويزيون بدون قابليت ذخيره است كه حدود 40 تا 50 هزار تومان قيمت دارد.
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

خود دوربین ارزان است ولی وسیله ضیط طولانی مدت گران می شود.
    راه حل : بک دوربین ارزان 20 تومان + یک کارت کپچر ارزان فکرکنم 60 تومان + کامپیوتر هم که دارید + قایم کردن کامپیوتر
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین