نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: mpeg2 ترکیب چند فایل

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

Thumbs down mpeg2 ترکیب چند فایل

دوستان سلام
    من چند تا فایل mpeg2 دارم که میخواهم بینشون چند تا جلوه (افکت) ساد داشته باشه و این‌ّا رو با هم ادغام (مرج) کنم و بریزم روی
    dvd

یک نرم‌افزاری هست imagemixer که روی خود دوربین بودش و خیلی راحت بدون دردسر کار افکتگذاری رو انجام دادش
    اما موقعی که من می‌]واهم این تغییرات رو انجام بده و دکمه‌ی save رو می‌زنم ۲۴ ساعت گذشت و ۱٪ هم کار مرج کردن این فیلم‌ها جلو نرفته!

من چون تجربه‌ای ندارم میخواهم بپرسم که چرا انقدر بادی همچین کار ساده‌ای طول بکشه؟
    و آیا با چیز دیگه‌ای مثل ادوب پیرمایر و ... هم همینقدر طول می‌کشه؟

کلا من اصلا فیلم‌ها رو ویرایش نکردم که بخواهد کار خاصی روشون بکنه فقط بین هر دو فایل یک افکت گذاشتم که زیاد فیلم زیاد ضایع نباشه ولی برای چسبوندن این‌ّا ۲۴ ساعت که رفته جلو ۱٪ هم کار نرفته جلو

یکی لطف ما را به راه راست هدایت کند

حجم فایلها هم کلا ۴ گیگ هستش
    رم کامپیتور ۵۱۲
    و پردازنده هم core du 1.73

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

پیش فرض پاسخ: چگونه می‌توانم چند فایل mpeg2 را با گذاشتن چند افکت ساده بین آن‌ها به بچسبانم؟

البته با این سیستم و فایل 4 گیگابایتی این سرعت رندر طبیعیه البته نه اینكه سیستموتن بد باشه اما برای كار های رندرینگ هم به سی پی یوی قویتری نیاز هست هم به رم بیشتر
    برای ایجاد ترنزیشن هم میتونید از برنامه هایی مثل یولید ویدئو استودیو یا پریمیر و پیناكل و امثالهم استفاده كنید به این صورت كه مابین فایلهاتون ترنزیشن مورد نظر رو بکشید و بین فایلها قرار بدید
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

پیش فرض پاسخ: چگونه می‌توانم چند فایل mpeg2 را با گذاشتن چند افکت ساده بین آن‌ها به بچسبانم؟

سلام
    اول ممنون که پاسخ دادی
    دوم اینکه واقعا اگر فقط ترنزیشن من بخواهم بگذارم بین فیلم‌ّا انقدر بادی طول بکشه؟ یا اینکه نرم‌افزاری هست که سریع‌تر این کار رو انجام بده ولی کیفیتش بد نبشه
    مثلا با movie maker‌امتحان کردم خیلی سریع انجام دادا ولی کیفیتش وحشتناک خراب بود!

سوال اصلیم اینه که من اصلا ادیت و ویرایشی رو فایل‌ها انجام ندادم فقط بینشون افکت گذاری کردم حالا برای همچین کاری کدوم نرم‌افزار پیشنهاد می‌شه که سریع هم باشه

كاربر همراه rtoraby آواتار ها
    تشکر کرده
    590

پیش فرض پاسخ: mpeg2 ترکیب چند فایل

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها

دوستان سلام
    من چند تا فایل mpeg2 دارم که میخواهم بینشون چند تا جلوه (افکت) ساد داشته باشه و این‌ّا رو با هم ادغام (مرج) کنم و بریزم روی
    dvd

یک نرم‌افزاری هست imagemixer که روی خود دوربین بودش و خیلی راحت بدون دردسر کار افکتگذاری رو انجام دادش
    اما موقعی که من می‌]واهم این تغییرات رو انجام بده و دکمه‌ی save رو می‌زنم ۲۴ ساعت گذشت و ۱٪ هم کار مرج کردن این فیلم‌ها جلو نرفته!

من چون تجربه‌ای ندارم میخواهم بپرسم که چرا انقدر بادی همچین کار ساده‌ای طول بکشه؟
    و آیا با چیز دیگه‌ای مثل ادوب پیرمایر و ... هم همینقدر طول می‌کشه؟

کلا من اصلا فیلم‌ها رو ویرایش نکردم که بخواهد کار خاصی روشون بکنه فقط بین هر دو فایل یک افکت گذاشتم که زیاد فیلم زیاد ضایع نباشه ولی برای چسبوندن این‌ّا ۲۴ ساعت که رفته جلو ۱٪ هم کار نرفته جلو

یکی لطف ما را به راه راست هدایت کند

حجم فایلها هم کلا ۴ گیگ هستش
    رم کامپیتور ۵۱۲
    و پردازنده هم core du 1.73
    حجم کارتون واقعا بالاست. ولی من از پریمایر استفاده می کنم سرعتش خوبه.
    ببینید نرم افزارتون می تونه از فضای هارد برای محاسبات استفاده کنه؟ در این صورت سرعت بالاتر میره. (مثل محصولات ادوبی) :)
    غلامرضا ترابی
    Canon EOS 400D + EF-S 18-135mm STM

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakam نمایش پست ها
    سوال اصلیم اینه که من اصلا ادیت و ویرایشی رو فایل‌ها انجام ندادم فقط بینشون افکت گذاری کردم حالا برای همچین کاری کدوم نرم‌افزار پیشنهاد می‌شه که سریع هم باشه
    راستش من خودم با ویدئو استودیو كار میكنم ولی عرض كردم سرعت رندر بیشتر به توان سیستم شما مربوط میشه
    علت طولانی شدن این پروسه هم به این علت هست كه در واقع شما فقط چند افكت یا ترانزیشن به فایلتون اضافه نمیكنید بلكه دوباره دارید یك خروجی با همون حجم 4 گیگی ازش میگیرید به عبارتی دوباره یك فایل 4 گیگی دیگر تولید میكنید
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

پیش فرض پاسخ: mpeg2 ترکیب چند فایل

خیلی راحت با با movie maker خود ویندوز همه اینکارهارو میتونید انجام بدید به زبان ساده
    ادوبی و برنامه های دیگه ممکنه پیچیده باشه و هر سیستمی امکان عملیات رندر و ... اونو ندارد