نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Farzam53

موضوع: فیلتربرای پاناسونیكgs230

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

پیش فرض فیلتربرای پاناسونیكgs230

ازدوستان عزیز جهت تهیه فیلتر مناسب برای دوربین پاناسونیكgs230جهت فیلمبرداری در نورشدید تقاضای راهنمایی دارم لطفا درمورد نوع و مارك وحتی الامكان قیمت آن راهنمایی نمایید.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: فیلتربرای پاناسونیكgs230

نقل قول نوشته اصلی توسط roja نمایش پست ها
    ازدوستان عزیز جهت تهیه فیلتر مناسب برای دوربین پاناسونیكgs230جهت فیلمبرداری در نورشدید تقاضای راهنمایی دارم لطفا درمورد نوع و مارك وحتی الامكان قیمت آن راهنمایی نمایید.
    سلام
    منظور شما رو از نور شدید متوجه نشدم.
    ولی اگر منظور شما به عنوان مثال فیلمبرداری در نور ظهر تابستان است ،میتوانید از فیلترNDاستفاده كنید. فیلتر دوربینهای فیلمبرداری خانگی معمولاَ توسط خوذ سازندگان دوربین تولید میشود. سری به نمایندگی بزنید. قیمتش را هم نمیدانم.
    roja تشکر می‌کند.
    فرزام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

پیش فرض پاسخ: فیلتربرای پاناسونیكgs230

نقل قول نوشته اصلی توسط عکاسباشی نمایش پست ها
    سلام
    منظور شما رو از نور شدید متوجه نشدم.
    ولی اگر منظور شما به عنوان مثال فیلمبرداری در نور ظهر تابستان است ،میتوانید از فیلترNDاستفاده كنید. فیلتر دوربینهای فیلمبرداری خانگی معمولاَ توسط خوذ سازندگان دوربین تولید میشود. سری به نمایندگی بزنید. قیمتش را هم نمیدانم.
    منظورم همان نور شديددر«ظهرتابستان است»! چون كيفيت تصويررا خراب ميكنه والبته آيا فيلتري هم هست كه آب درياورودخانه را آبي كنه؟درضمن صحبت از نمايندگي كرديد؛تابستان گذشته ازنمايندگي همين پاناسونيك يك باطري براي دوربين فيلمبرداري قيمت كردم كه گفتند35تومن وقتي بهشان گفتم همين مغازه بغلي ميده25تومن بدون هيچ حرفي آنها هم گفتند 25تومن