نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راهنماي درمورد Sony HVR-HD1000U

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض راهنماي درمورد Sony HVR-HD1000U

:با سلام
    من قصد ساخت فيلم مستندي رو دارم كه بيشتر در هواي ابري گرفته ميشه ميخوام ببينم اين دوربين جواب ميده؟با تشكر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ: راهنماي درمورد Sony HVR-HD1000U

فکر میکنید چند نفر تو کل ایران این دوربین رو میشناسن ؟ کمتر از یک سال از عمر دوربین میگذره و از طرفی ویژگیهای دلچسپ آنچنانی رو نشون نمیده .
    به عنوان مثال سنسور دوربین یک تک سنسور سنسور با ابعاد ClearVID CMOS " 1/2.9 دقیقا همون مدلی که در سونی HC7 خانگی به کار رفته است. خود این موضوع یعنی تک سنسوره بودن و کوچکی سطح مقطع آن باعث عدم جذب نور کافی و افت تصاویر در شرایط کم نور را باعث میشه.
    تنها مزیتی که دوربینهای " گول زنک " از این قبیل دارند ظاهر به شدت حرفه ای و برخی المانهای تنظیم دستی مثل فوکوس - سرعت - دیافراگم - وایت بالانس و امثالهم است که صد البته منکر تاثیر آنها در کیفیت نهایی نیستم اما مقوله تعداد و کوچکی سنسور قابل گذشت نیست.
    با توجه به هزینه ای که در نظر دارید توصیه میکنم نگاهی به CANON HV30 بیندازید . قابلیت 24Pو30P در این دوربین به همراه کیفیت بینظیر تصاویر آن حتما نظر شما رو به عنوان پشتیبان این دوربین جلب میکنه .HV30 از رده خانگی محسوب میشه اما ویژگیهای حرفه ای جالبی داره.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنماي درمورد Sony HVR-HD1000U

ببخشيد كاراين سنسورهايي كه مي گيد دقيقا چيه؟