نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اطلاعاتي براي خريد كارت capture

aj
    aj آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض اطلاعاتي براي خريد كارت capture

سلام
    از دوستان براي خريد يك كارت captureخوب كمك ميخوام.
    در حال حاضر از capture كارت TV شركت Aver استفاده ميكنم .capture اين كارت فكر ميكنم معمولي باشه. شطرنجي شدن تصوير بخوبي در اون پيداست.
    در ضمن مشخصات سيستمم اينه:
    CPU 2.8 intel with 1M L2 HT
    M/B Asus P4P800E Deluxe chipset i865
    Ram Dual Cannal 512MB King
    VGA FX5200 128MB

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

سلام دوست عزيز
    در مورد كارت كپچر سوال كرده بوديد. اول روشن كنيد كه چقدر مي خواهيد هزينه كنيد؟
    با توجه به اينكه كارتهاي كپچر قيمتهاي بسيار متفاوتي دارند. ... و اصلا براي چه كاري لازمش داريد...
    ببينيد يه وقت هست فقط مي خواهيد براي وي اچ اس استفاده كنيد .. در اون صورت بهتون خواهم گفت كه چه كارتي مناسبتره .... اما اگر براي دي وي هم بخواهيد استفاده كنيد بايد كارتي تهيه كنيد كه ورودي دي وي هم داشته باشه .. در ضمن ويژگي هاي كامپيوتر رو هم بحث خواهيم كرد..
    اول اينكه cpu شما خوبه ... ram هم اندازه است ... البته اگر امكان داشته باشيد و بتونيد هرچقدر بالا ببريد به نفع خودتونه سرعت كار و پردازش تصوير بالا مي ره ... كارت گرافيكي هم خيلي مهمه ... البته يك چيزي كه توي خريد كارت بسيار مهمه اينه كه شما اول كارت مورد نظرتون رو بخري و بعد سيستم رو طبق اون بچيني ... چون توي اين سرزمين هيچ قطعه اي به قطعه ي ديگر نمي خوره .. و ممكنه شما چند صد هزار هزار.... هزينه خريد سيستم كرده باشي اما وقتي كارت كپچر رو مي خري مثلا با كارت گرافيكي سازگاري نداره و اونوقته كه
    روي تصوير پر از اعوجاج مي شه تازه اگر شانس بياري و سيستم بالا بياد!

اما من به خاطر تجربياتي كه سر اين مساءل داشتم مي گم كه شما اگر تو حدود قيمت زير يك ميليون مي خواهيد خرج كنيد سري كارتهاي پيناكل رو پيشنهاد مي كنم...

مخصوصا pro one كه بسياري از افكتهاش احتياج به رندر شدن نداره....

حالا اگر بيشتر توضيح بديد بيشتر مي دونم بايد كدوم رو بهتون معرفي كنم

موفق باشيد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ضمن تاييد كليه مطالب ارائه شده از طرف ساناز ، براي خريد كارت مناسب من هم دچار مشكل شدم . يعني پس از خريد كامپيوتري كه تماما از طرف يكي از دوستان !! پيشنهاد شد كارت كپچري خريدم كه پس از نسب و مقداري كار كردن تازه متوجه اشتباهم شدم . كارت با سيستم همخواني نداشت . بنابر اين مجبور شدم سي پي يو و مادر بورد تازه اي تهيه كنم ... پس شما هم حتما قبل از هر انتخابي از همخواني و سازگاري كارت و سيستم كامپيوترتان مطمين شويد . از نظر خريد نوع كارت همانطور كه ساناز گفته ابتدا بايد به نوع خواسته شما از كارت كپچر پي برد و بعد از آن كارت مناسب را پيشنهاد داد . همانطور كه گفته شده مناسب ترين كارت زير قيمت يك ميليون پيناكل دي وي 500 ، پرو وان و شايد مكستور 10 و 100 را بتوان نام برد . كارت كپچر مكستور را به اين دليل اضافه كردم كه خودم نوع 10 آنرا دارم كه اين كارت تا به حال با سيستم توضيح داده شده در بالا ( مادر بورد گيگا و سي پي يو اي ام دي ) سازگاري نشان داده است . نكته آخر اينكه پريماير پرو با كارت مكستور قابل اجرا ست .

كاربر آشنا faezeh آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط aj
    سلام
    از دوستان براي خريد يك كارت captureخوب كمك ميخوام.
    در حال حاضر از capture كارت TV شركت Aver استفاده ميكنم .capture اين كارت فكر ميكنم معمولي باشه. شطرنجي شدن تصوير بخوبي در اون پيداست.
    در ضمن مشخصات سيستمم اينه:
    CPU 2.8 intel with 1M L2 HT
    M/B Asus P4P800E Deluxe chipset i865
    Ram Dual Cannal 512MB King
    VGA FX5200 128MB
    1بار با ويدئو استديو كپچر كن شطرنجي نمي شه
    من اين اين كارت رو دارم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

ميتونيد تقريبا يه ريويو كامل در مورد كارتهاي كپچر رو در آدرس زير به فارسي مطالعه كنيد
    http://forum.persiantools.com/t20192.html

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

شما کارت را برای چه کاری و تا چه رنج قیمتی می خواهید ؟