نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشكل با كارت link

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض مشكل با كارت link

سلام من تازه در اينجا عضو شدم يك سوال دارم اميدوارم بتوانم در اينجا به جواب ان برسم
    منيك كارت ilinkبا چيپ nec دارم مدتي كه در موقع كپچر كردن با ان به مدت يك ثانيه فيلم كپچر ميشود وبعد قطع ميشود ميخواستم بدانم اين مشكل از كارت است يا ويندوز را بايد در جايي تنظيم كنم در ضمن فيلم دا پنجره برنامه بطور عادي نمايش داده ميشود ولي وقتي دكمه كپچر را ميزنم بعد از يك ثانيه قطع ميشود ممنون از شما

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

پیش فرض پاسخ: مشكل با كارت link

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh
    سلام من تازه در اينجا عضو شدم يك سوال دارم اميدوارم بتوانم در اينجا به جواب ان برسم
    منيك كارت ilinkبا چيپ nec دارم مدتي كه در موقع كپچر كردن با ان به مدت يك ثانيه فيلم كپچر ميشود وبعد قطع ميشود ميخواستم بدانم اين مشكل از كارت است يا ويندوز را بايد در جايي تنظيم كنم در ضمن فيلم دا پنجره برنامه بطور عادي نمايش داده ميشود ولي وقتي دكمه كپچر را ميزنم بعد از يك ثانيه قطع ميشود ممنون از شما

ایا هارد شما فضای کافی برای کپچر دارد؟
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: مشكل با كارت link

سلام تشكر از اينكه حداقل در اينجا پست من جواب داده شد
    ببينيد بگذاريد اطلاعات كاملتري بدهم من يك كارت ilinkخريدم با ان هم دو تا فيلم با كيفيت خوب كپچر كردم تا اينكه يك روز اين كارت از نصب خارج شد بگذريم كه كار من به كجا رسيد كه مجبور به تعويض مادر بورد بعدازان سي پي يو بعدا ان مودم شدم چون درايو ان با مودم قاطي ميكرد. كارت را نصب كردم با ان يك فيلم هم به زور كپچر كردم كه به يكباره به اين روز در امد .
    من با تمام برنامه ها هم امتحان كردم مثل خود movie macker,برنامه خود دوربين وبرنامه avs video converter كه هميشه با ان كپچر ميكنم به خاطر كيفيت بالايي كه ان به من ميداد حتي كارت را با رها جابجا كردم ريستارت كردم
    حتي فكر كردم از دوربين است دوربين كس ديگري را امتحان كردم البته همان موقع كه يك فيلم كپچر كردم باز هم همان طور ميشد ولي بعد از چند بار كه درست ميشدكپچر ميكردم تا اينكه دوباره ان طورشد ديگه درست نشدهارد من جادارد چند بار هم پارتيشن را عوض كردم ويندوز زدم. البته كامپيوتر من نميدانم چرا در موقع بالا امدن هميشه تمام پارتيشن ها را اسكن ميكند شايد از ان باشد
    و اينكه خودم به اين نتيجه رسيدم كه ايراد كار يا از مادربورد است يا از سيم يا از كارت البته اينرا هم بگويم در موقع playكردن فيلم در پنجره برنامه كپچر نمايش داده ميشود ولي وقتي كه دكمه كپچررا ميزنم بعدازيك ثانيه تصوير قطع ميشودولي برنامه به كار ادامه ميدهدكه در اخر هم فايل با حجم زياد ولي همان يك ثانيه فيلم ميماند
    مشكل عجيبي هست نه الان هم كارت را دادم به كس ديگر كه در سسيستم خود نصب كند تا از كارت وسيم هم خيالم راحت شود خوب سر شما را درد نمي اورم اميدوارم راه حل خوبي برايم پيدا شود
    باتشكرtaraneh1