نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: كارت فايرواير

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كارت فايرواير

لطفا مرا براي خريد كارت فايرواير كه با پريماير خوب جفت وجور بشه وضمنا با دوربين هاي پاناسونيك مدل dv مشكل نداشته باشه راهنمايي كنيد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: كارت فايرواير

سلام
    من یک کارت چینی با چیپ تایوانی Via بنام VPRO گرفتم به مبلغ 8000 تومان که خیلی عالی بود . توجه داشته باشید که به هنگام خرید قطعات الحاقی به کامپیوتر شما دارید پول چیپ نصب شده را می پردازید بنابراین به مارک قطعه زیاد توجه نکنید بلکه چیپ نصب شده روی قطعه اهمیت زیادی داره .3 نوع چیپ می شناسم که روی کارتهای 1394 نصب شدن و تو بازار ایران موجودن : Via,ali,nec که Via با توجه به اصل تایوان بودن و معروفیت شرکت به نظر من انتخاب بهتری هستش. باز هم تاکید می کنم که به مارک سازنده کارت زیاد اهمیت ندید چون مثلا مارک اسنازی حداکثر با همان کیفیت حداقل 10000 تومان گرونتره . تجربه دیگری که من دارم یک کارت گرافیک چینی رو با یک کارت تایوانی که هر دو از یک نوع چیپ Nvidia استفاده می کردن مقایسه کردم که 10000 تومان تفاوت قیمت داشتن ولی کارت چینی Benchmark بالاتری رو ارائه می داد !!!
    فریب مغازه دارها را نخورید چون فقط به جیب خودشون فکر میکنن!
    ویرایش توسط ساشا : Saturday 25 November 2006 در ساعت 19:53

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دستت درد نكنه .حال دادي
    من هم بايك فروشنده تماس گرفتم گفت چيپ ويا بدون گارانتي و مارك معتبر 13 هزار تومان و همچنين وقتي بهش گفتم خروجي هم داره جا خورد .
    من اين كارت را براي ضبط بزنامه از دوربين(ورودي) و همچنين تماشاي پنجره ميكس در تلوزيون يا يك مانيتور اضافي مي خواهم(خروجي) در اين مورد هم اگر اطلاعاتي داريد برايم بگذاريد
    خيلي ممنون مي شوم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

سلام
    این کارتی که من گرفتم 1 پورت مینی برای اتصال به دستگاههای دیگه داره.( مثل پورت i-link روی دوربین فیلمبرداری)
    مدل چیپ VIA6306 هستش و دو تا پورت ورودی اکسترنال + یک پورت ورودی اینترنال (سمت داخل کیس) و یک پورت مینی اکسترنال یعنی جمعا 4 تا داره. ولی من پورت مینی رو تا حالا استفاده نکردم .