صفحه 7 از 12 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 115
Like Tree1تشکر

موضوع: پس زمینه های حرفه ای عروسی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: پس زمینه های حرفه ای عکس های عروسی

سلام
    من تمام 40 فايل را دانلود كردم. حجم فايلها حدود 1.86 گيگا بايت شد. با توجه به اينكه آقاي شاطريان بيشترين فايل را دانلود و در اختيار دارند اگر موافق باشند و امكانات آن را داشته باشند كه مجموعه را بر روي Dvd ذخيره كنند فايلها را براي ايشان بفرستيم.(البته بهمراه دو عدد Dvd اضافه)

1-40 ........... وحید (تمام شد)
    41-60 .......... آقاي هژير
    61-70 ......... آقای شریعتی (تمام شد)
    71-120 ........ آقای شاطریان
    121-140 ...... آقای اعتمادی (تمام شد)
    141-164 ...... آقای شاطریان

اگر آخرين وضعيت اشتباه است لطفاً اصلاحش كنيد
    عليرضا وحيد
    Canon EOS350D,Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II
    Canon EOS500, EF 28-80mm f/3.5-5.6 MC
    Flash:Canon Speedlite 220EX
    عاشق طبيعت و گردشگري

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

3 فایل باقی است تا 41-60 من تمام شود.
    هادی هژیرآذر

كاربر همراه eatemadi آواتار ها
    تشکر کرده
    5

آقاي شاطريان اگر فايلهاي شما زياد مانده من ميتوانم كمك كنم
    Nikon D80 + Nikkor DX 18-70mm f/3.5-5.6G IF-ED
    Canon A70

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

نقل قول نوشته اصلی توسط eatemadi نمایش پست ها
    آقاي شاطريان اگر فايلهاي شما زياد مانده من ميتوانم كمك كنم
    لطف مي كنيد. من امروز ( 27/10) وضعيت رو اعلام مي كنم. و احتمالا" كمك بخوام.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

كاربر جديد scorpion2147 آواتار ها
    تشکر کرده
    113

خدمت کلیه دوستان
    آقا من که گفتم دانلود کردم ولی ارزش نداره وقت خودتون رو تلف نکنید اگر هم که دوست دارید شماره تماس میدم
    بیایید ببینید چون حجم دی وی دی 8 گیگابایت هستش ...... 66708620 مظاهری

تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2147 نمایش پست ها
    خدمت کلیه دوستان
    آقا من که گفتم دانلود کردم ولی ارزش نداره وقت خودتون رو تلف نکنید اگر هم که دوست دارید شماره تماس میدم
    بیایید ببینید چون حجم دی وی دی 8 گیگابایت هستش ...... 66708620 مظاهری
    مجموعه که بسیار زیبا و بدرد بخوره . فقط مشکل اینجاست که بیشتر مناسب کارهای ویدیویی و منوی DVD و فیلم های عروسی است.

البته باید عرض کنم که من تصور میکردم برای کار عکاسی است چون بدقت توضیحات اون رو نخوانده بودم ، اما تأکید میکنم بدرد کار عکاسی عروسی هم میخوره سایز فریم ها کوچک نیست 720x576 pixels و میشه اونها رو با برنامه فراکتال تا 6 برابر Resize کرد و بعنوان پس زمینه های تقریبا محو برای عکسها استفاده کرد. برای مونتاژ فیلهای عروسی هم که عالی است و تا جایی که بررسی کردم در ایران چنین مجموعه ای روی DVD در بیرون نبوده . البته از حالا به بعد دیگه هست!

پست قبلی جنابعالی رو هم دیدم . نظر شما هم برای ما محترم است ، و این طبیعی است که نظرات افراد با هم تفاوت داشته باشد. ضمن اینکه شما که دانلود کرده اید در صورت تمایل میتوانستید با دریافت یک DVD هشت و نیم گیگا بایتی برای سایر دوستان خود ، مجموعه رو رایت کنید. حالا که مایل به اینکار نبوده اید و چنین پیشنهادی نداده اید ( که صد البته حق مسلم شماست و ایرادی هم به شما وارد نیست ) ، تأکید براینکه این مجموعه بدردبخور نیست و چرا دارید دانلود میکنید و از این قبیل حرف ها خیلی بنظرم صحیح نمیاد!

موفق باشید
    هادی هژیرآذر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    3

راستش من برای اولین بار این قسمت رو دیدم
    همیشه فکر می کردم تو این قسمت در مورد نحوه ساخت این پس زمینه ها بحث و گفتگو میشه
    خب دانلود کردن تعداد زیادی پس زمینه برای کارهای میکس و دست یابی به اونها میتونه لذت بخش و انتخاب زیبا ترین پس زمینه ها برای کارهای خاص میتونه جذاب باشه

خب فکر میکنم شما حدود نود درصد کار رو پیش بردید و بیشتر قسمت ها رو دانلود کردید که با این سرعت اینترنت باید به شما گفت

خدا قوت

چند وقت پیش وقتی تو بازار نرم افزارها گشت میزدم و دنبال برنامه های مورد علاقه ام بودم متوجه شدم که نرم افزارهای زیادی در مورد ساخت پس زمینه و همچنین سی دی های متعددی شامل انواع و اقسام پس زمینه تو بازار وجود داره که فکر می کنم تعدادشون حتی از ده بیست سی دی هم بیشتر بود

این طور که فروشنده می گفت خیلی از پس زمینه ها دارای فرمت
    PSD
    و دارای لایه های جدا جدا هستند که برای فتوشاپ کارا و برای ویرایش کارهای روتوش خیلی مناسبند حالا این اینجا بمونه از طرف دیگه الان نرم افزارهای زیادی هم وجود داره که به صورت تصادفی برای شما پس زمینه میسازه و پیچش های زیبایی برای شما ایجاد میکنه

این طور که آقای مظاهری در مورد این پس زمینه ها گفته بود و با توجه به اینکه اگر این پس زمینه ها برای کارهای روتوش آماده شده باشند و از اونجا که فرمت اونها پی اس دی بوده پس فکر میکنم حجم هر کدوم باید بالای صد مگا بایت باشه و بنابراین نباید تعداد خیلی زیادی پس زمینه در این مجموعه وجود داشته باشه

بنابر این فکر می کنم سر زدن به همین بازار خودمون برای خرید چند سی دی محتوی این پس زمینه ها خیلی جالب تر و برای کسایی که عمرشون رو پشت کامپیوتر سر میکنن حداقل تنفسی باشه ضمن اینکه پس زمینه های موجود در بازار بیشتر با حال و هوای جامعه ما سازگاری داره و مردم هم بیشتر با پس زمینه های گل منگل حال میکنن تا پس زمینه های آبستره و یا باکنتراست بالا که معمولا تو جوامع غربی استفاده میشه

خودم می دونم که این پست من با حال و هوای اینجا همخوانی نداشت . من این پس زمینه ها رو ندیدم بنابراین آرزو میکنم تو این مجموعه زیباترین پس زمینه ها قرار گرفته باشه تا شما مزد زحمات خودتون رو بگیرید و کارهاتون متفاوت تر و زیبا تر بشه

تشکر کرده
    4379

یه چند تا مجموعه فون و پس زمینه بیرون اومده که من اونها رو دیدم. با سلیقه من سازگار نیست ، شاید دیگران بپسندند.
    به نظر من و باز هم تأکید میکنم به نظر من بیشتر منو یاد عکاسی های دور و بر حرم مطهر امام رضا و همچنین حال و هوای عروسی های برادران و خواهران افاغنه میاندازه و ضبط صوت هایی که دور و برش LED های رنگی خاموش و روشن میشن و افغانی ها براش مدهوش میشوند. البته قصد بی احترامی به افغانی ها رو ندارم ، بالاخره هر کسی سلیقه ای داره و همه نظرات باید تأمین بشه.

و اما ...

این مجموعه ای که شما فرمودید اگر اسم خاصی داره و شما پسندیده اید ، بفرمایید تا پرس و جو و ببینم با سلیقه من هم سازگاره یا نه.
    هادی هژیرآذر

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

شركت جنبش فيلم اقدام به تهيه و توزيع يكسري مجموعه هاي بك گراند كرده كه فكر كنم 6 سري كه هر سري داراي 6 سي دي مي باشد. شركت هاي ديگري هم هستند مثل نسل جوان و اورکس كه اقدام به كاري مشابه داشته اند. من يكي دو مجموعه را هم تهيه كرده ام ولي نتوانستم استفاده زيادي از آنها ببرم. با يك مقدار وقت گذاشتن در فتوشاپ خودمان كارهاي بهتري رو ميتوانيم خلق كنيم.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

تشکر کرده
    4379

1-40 ........... آقای وحید (تمام شد)
    41-60 .......... خودم (تمام شد)
    61-70 ......... آقای شریعتی (تمام شد)
    71-120 ........ آقای شاطریان
    121-140 ...... آقای اعتمادی (تمام شد)