نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: تدوین زنده از طریق چند ورودی فایروایر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض تدوین زنده از طریق چند ورودی فایروایر

1
    ویرایش توسط فرزام به آئین : Friday 11 May 2007 در ساعت 18:51

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: تدوین زنده از طریق چند ورودی فایروایر

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزام به آئین نمایش پست ها
    ظاهرا داشتن اطلاعات در زمینه ای مثل تصویر برداری دیجیتال توسط یک عضو تازه وارد شهرستانی جای بسی تعجب وخشم بعضی از دوستان رافراهم آورده بود که بدینوسیله از همه عذر خواهی میکنم.
    دوست عزیز ، هموطن گرامی !
    چه کسی از اطلاعات داشتن و ضمنا شهرستانی بودن شما خشمگین است ؟! چرا باید چنین باشد ؟! من چنین فرد بیماری در این جمع دوستانه نمی بینم. اگر شما دیده اید ، من از شما معذرت خواهی میکنم. به ما افتخار داده اید که به جمع ما پیوسته اید و اطلاعات گرانبهای خود را با ما به اشتراک میگذارید.

من باید این مطلب را در پیام خصوصی به شما میگفتم ، اما پستی عمومی ارسال کردم تا همه دوستان ببینند.

تعجب در آنجاست که هیچکس از شما متعجب یا خشمگین نیست و عینک شما ، فضای این فروم را، اینگونه به شما نشان میدهد.
    ضمن آنکه مشک آنست که خود ببوید ، نه آنکه عطار بگوید. دانا چون طبله عطار است خاموش و هنر نمای و ....

در این جمع نه شهرستانی بودن شما برای کسی اهمیت دارد ، نه تهرانی بودن بنده. جمع این فروم تا جایی که فهمیده ام ، به انسانیت ، محبت ، احترام و در آخر هم سواد و هنر ، اهمیت میدهد. والسلام !

نکته آخر هم اینکه مدیران این فروم ، برای حفظ نظم و آرامش آن ، هر گاه ضرورت داشته باشد با پست های بی ریط ، توهین آمیز و امثالهم ، بنحو مقتضی برخورد خواهند کرد و در آنجا دیگر خیلی اهمیت ندارد که یک نفر چه فکر میکند. پس لطفا در حاشیه سیر نکنید و به مطالب تخصصی فروم بپردازید ( در جای مناسب خود ) تا اگر پست شما حذف ، ویرایش یا جابجاشد حمل بر کذا و کذا نفرمایید

با تشکر و احترام و ارادت فراوان به شما دوست بزرگوار و مهربان شهرستانی
    ویرایش توسط infinity : Thursday 11 January 2007 در ساعت 10:44
    هادی هژیرآذر

كاربر جديد photoframeiran آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزام به آئین نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من یک عضو تازه وارد هستم در موضوع قبلی با توجه به مطالعه مطالب احساس کردم میتوانم کمکی بکنم اما ظاهرا داشتن اطلاعات در زمینه ای مثل تصویر برداری دیجیتال توسط یک عضو تازه وارد شهرستانی جای بسی تعجب وخشم بعضی از دوستان رافراهم آورده بود که بدینوسیله از همه عذر خواهی میکنم.
    اما یک سوال داشتم اگر بخواهیم تدوین سر صحنه داشته باشیم و بین چند دوربین سوئیچ کنیم و در این میان از میکسرهای دستی هم استفاده نکنیم و بخواهیم همه دوربینها (مثلا 4 تا)را به کارت تدوین وصل کنیم از چه نرم افزار و سخت افزار ی باید استفاده کنیم.
    با تشکر وعذر خواهی مجدد
    شمانمي توانيدباكارت فايروايراين كار را بكنيد بايد از كارتهاي جني پلاس كه بصورت ريل كارمييكننداستفاده كنيد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

1- سخت افزار Video Toster . می تونید تا 10 تصویر رو همزمان سوئیچ کنید. این سخت افزار با ورودی 1394 یا SDI تصاویر رو همزمان هم سوییچ می کنه و هم مجزا به کامپیوتر می فرسته. یعنی نرم افزار Toster هم هر دوربین رو به طور مجزا ضبط مب کنه و هم یک فایل سوییچ شده می سازه. اما قیمتش یه خورده گرونه. با سوییچر حدود 20 میلیونی در می آد.
    2- سخت افزار Data Video . شرکت دیتا ویدثو یک مدل سوییچر داره که می تونه 4 ورودی 1394 ( و در مدل جدید ترش 8 ورودی) رو ساپورت کنه. دستگاه کوچیک و جمع و جوریه و برای هر ورودی یک مانیتور کوچک 4 اینچی کار گذاشتن. هم میتونه صدا و تصویر رو سوئیچ کنه و هم مثل DFS افکت های آن لاین داره. این یکی ارزونتره و کار باهاش هم خیلی راحته. فکر کنم حدود 4 میلیون تومن بود. اطلاعات کامل رو می تونید از سایت BH بگبربد. الان که رفتم دیدم تا 14 ساعت دیگه بسته شده.
    توی ایران هم شرکت نظام و تهران فراژه و نما پردازان خدمات Data video رو انجام می دن . توستر رو هم فکر کنم شرکت دیبا وارد می کنه.
    3- یک مدل سوئیچر AVID هم وجود داره که تا 24 ورودی iLink یا SDI HD رو ساپورت می کنه. اگر کسی 270 هزار دلار داره بگه تا اطلاعاتشو بگم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

شرکت تهران فراژه : http://www.tfi.co.ir
    شرکت نظام : http://www.nezamcrop.com
    شرکت نماپردازان : www.avcastsys.com

متشکرم . کدام پست را باید نگاه کنم؟
    راستی : آدرس سوئیچر های دیجیتال Ilink شرکت datavideo در اینترنت. فکر نمی کنم سوییچر های دیگر به دردت بخورند اما اگر خواستی بگو
    http://www.bhphotovideo.com/bnh/cont...&shs=datavideo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

نمی دونم چرا سایتشون کار نمی کنه ! . اما اینو می دونم که این سوییچر ها اتفاقا پرتابل ترین سوییچر هایی هستند که تاحالا باهاشون کار کردم! در ضمن لازم نیست به کامپیوتر وصل بشه . مگه بخوای مثلا از Power point تصویر زیرنویس بندازی که باید کامپیوتر رو یک ورودی تعریف کنی. خروجی سوییچر مستقیم روی نوار ضبط میشه.
    فرستنده تصویر بی سیم نداریم. اما صدا چرا. هنوز برای چنین انقلابی در صنعت دیجیتال زود است!. البته نوعی فرستنده VHF HF هست که کیفیتش در حد دوربین های امنیتی و 10 فریم در دقیقه با برد کم است. در همه جای دنیا هنوز کابل می کشند و مصیبت هایش را تحمل می کنند و در آرزوی فرستنده تصویر بی سیم می مانند!
    (منظور من از نبود بیسیم تصویر , ارتباط دوربین و سوییچر است. طبیعتا وقتی با استفاده از SNG ماهواره فوتبال آنور دنیا را زنده می بینیم , یعنی یک چیزهایی تولید شده دیگر! . اما خودت می دانی که سیستم SNG با کلی مکافات مثل اجاره خط ماهواره و زاویه جغرافیایی و ... علم می شود. اما هنوز برای تصویرمثل فرستنده های دوربین عکاسی دیجیتال فرستنده راحت وایرلس نداریم. )