نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: sony hc42 1394 connection

كاربر جديد
    تشکر کرده
    56

پیش فرض sony hc42 1394 connection

با سلام به همه دوستان

من دوربین اچ سی 42 سونی رو دارم و به راحتی توسط کابل 1394 اونو به کامپیوتر وصل می کردم و حتی با نرم افزار پریمیر اونو ادیت هم می کردم ولی یه مدتی هست که وقتی اونو به کامپیوتر وصل می کنم هیچ اتفاقی روی کامپیوتر رخ نمی دهد و حتی گزینه های capture پریمیر هم خاموش هستند فقط روی lcdدوربین علامت dv inظاهر می گردد شایان ذکر هست که من ابنکارو با کامپیوتر های دیگه و همچنین برد و کابل 1394 متفاوت هم امتحان کردم از دوستان محترم تقاضای راهنمایی دارو با تشکر فراوان.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    211

پیش فرض پاسخ: sony hc42 1394 connection

نقل قول نوشته اصلی توسط pilot2002s نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

من دوربین اچ سی 42 سونی رو دارم و به راحتی توسط کابل 1394 اونو به کامپیوتر وصل می کردم و حتی با نرم افزار پریمیر اونو ادیت هم می کردم ولی یه مدتی هست که وقتی اونو به کامپیوتر وصل می کنم هیچ اتفاقی روی کامپیوتر رخ نمی دهد و حتی گزینه های capture پریمیر هم خاموش هستند فقط روی lcdدوربین علامت dv inظاهر می گردد شایان ذکر هست که من ابنکارو با کامپیوتر های دیگه و همچنین برد و کابل 1394 متفاوت هم امتحان کردم از دوستان محترم تقاضای راهنمایی دارو با تشکر فراوان.
    سلام
    با وارد کردن کابل فایروایر به دوربین روی ال سی دی DV inظاهر میشود و این موضوع به اتفاقی که سر دیگر کابل میافتد ربطی ندارد.متوجه نشدم با کامپیوتر و کابلهای دیگر امتحان کردید چه شد؟ ضمناً همانطور که میدانید درایور کارت فایر وایر در خود سیستم ویندوز ایکس پس موجود است،پس مشکل از نصب کارت نیست.
    فرزام