صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 158
Like Tree229تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع فیلتر ها

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

در مورد هولدری که برای دوستمون خریدم اطلاعاتی ندارم اما تصور میکنم چینی باشه اما در مورد فیلتر میدونم که کوکین هستش :
    Filters for Photographic Lenses - Creative FIlters - www.cokin.co,.k
    qorashi تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

تشکر کرده
    1405

سلام مجدد
    خوب امروز فیلتری که برای دوستمون خریده بودیم رسید
    بر خلف تصورم هولدر اون هم چینی نیست بلکه کوکین هستش و کیفیت ساختش هم بد نیست ( چینی ها رو ندیدم )
    فیلتر gnd8 رو هم خریدیم براش که بسیار لذت بخشه !
    اما متاسفانه فروشنده محترم فراموش کرده بوده که بهش گفتیم فیلتر و هولدر مناسب دهنه 82 بده و هولدر سری p فرستاده که ناچارا طی تماسی و بعد از پرداخت مبلغی قرار شده جنس رو پس فرستاده و هولدر و فیلتر بزرگتری تهیه کنیم.
    هولدر رو روی لنز 20-10 سیگمای خودم که دهنه ش 82 هستش تست کردم و در واید ترین حالت گوشه های هولدر در کادر دیده میشه و از فاصله 15 به بعد حذف میشه.
    اما خیلی فیلتر خوبی بود (از نظر عملکرد ) در پنجره دفترم آسمون رو با فیلتر و بدون فیلتر عکاسی کردم و واقعا تفاوت زیادی دیدم.( البته چون هولدر کوچیک بود ناچارا فیلتر رو با دستم نگه داشته بودم )
    دوستانی که قصد خرید دارند به سایز فیلتر و هولدر اون خیلی دقت بفرمائید
    Walkman و sh.khani تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

..از این فیلتر هولدر میشه برای 24-14 هم استفاده کرد
    از خود فیلتر بلی ولی باید هولدر مناسب تهیه کنید که معمولا قیمتهای گزافی دارند
    و یا اینکه خودتان دست به کار شوید و با ابتکار خودتان هولدر بسازید ,زمانی برای 24-12 سیگما ساخته بودم....

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

دوستان فیلتر UV برای دهانه ٥٨ ميلیمتر چه چیزی پیشنهاد میدین؟لطفاً قیمتش رو هم بفرمائید.
    ویرایش توسط shahbazi : Wednesday 8 February 2012 در ساعت 17:45

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

اصولا پیشنهادی بهتر از سیگما نمیشه داد.
    مخصوصا برای uv و پلاریزه. من خودم uv رو گیر نیاوردم ولی شما بگرد پیدا کن. ارزشش رو داره.58 فکر کنم حدود 40 تومنی بشه.
    از پلاریزه سیگما به شدت راضی هستم.
    shahbazi تشکر می‌کند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    سلام مجدد
    خوب امروز فیلتری که برای دوستمون خریده بودیم رسید
    بر خلف تصورم هولدر اون هم چینی نیست بلکه کوکین هستش و کیفیت ساختش هم بد نیست ( چینی ها رو ندیدم )
    فیلتر gnd8 رو هم خریدیم براش که بسیار لذت بخشه !
    اما متاسفانه فروشنده محترم فراموش کرده بوده که بهش گفتیم فیلتر و هولدر مناسب دهنه 82 بده و هولدر سری p فرستاده که ناچارا طی تماسی و بعد از پرداخت مبلغی قرار شده جنس رو پس فرستاده و هولدر و فیلتر بزرگتری تهیه کنیم.
    هولدر رو روی لنز 20-10 سیگمای خودم که دهنه ش 82 هستش تست کردم و در واید ترین حالت گوشه های هولدر در کادر دیده میشه و از فاصله 15 به بعد حذف میشه.
    اما خیلی فیلتر خوبی بود (از نظر عملکرد ) در پنجره دفترم آسمون رو با فیلتر و بدون فیلتر عکاسی کردم و واقعا تفاوت زیادی دیدم.( البته چون هولدر کوچیک بود ناچارا فیلتر رو با دستم نگه داشته بودم )
    دوستانی که قصد خرید دارند به سایز فیلتر و هولدر اون خیلی دقت بفرمائید

سلام
    در تکمیل مطالب جنابعالی، این هولدرها 4 تا سایز دارند که سایز p دومین سایزش هست و برای لنزهای واید قابل استفاده نیست. اما ! یک مدل سری p مخصوص واید هم کوکین زده که فقط یک فیلتر داخلش جا میشه و ظاهرا روی دهانه توکینا 11-16 به راحتی جواب میده. سایز بعدی این فیلتر هم خیلی گرون میشه. قیمت دلاری سایز P حدود 32 دلار است که تقریبا همون 70 تومن مناسبه !!
    یک فیلتر دیگه من پرسیدم مارک century بود که قیمتش 250 تومنه ! این فیلتر جنسش شیشه هست و برخلاف کوکین که ظاهرا پلاستیکی هست و زود خش میافته روش و میگن ته رنگ داره ، این شیشه ای ها خیلی مرغوب هستند. ضمنا این شیشه ای در سایز هولدر بزرگتری از کوکین قرار میگیره که قیمت هولدر هم 200 تومنه !
    شما بفرمایید چه سایز هولدری قرار شده براتون بفرسته و آیا فیلترش رو عوض کردین و چقدر اختلاف قیمت دادین ؟
    ممنون
    omid mohebbi تشکر می‌کند.
    Nikon D750

تشکر کرده
    1405

گویا گفتن که با پرداخت 10000 تومن یه هولدر دیگه بهمون میده که فاصله کمتری یا دهنه لنز داره و این مشکل رو میتونه تا حدی بر طرف کنه البته بعید میدونم کامل رفع بشه
    چون حتما باید هولدر بزرگتری خریداری بشه. به قول یکی از دوستان ( نادر خان مسلمی ) هولدری که میخواد بهمون بده نهایتا 1 تا تو میلیمتر با هولدر فعلی فرق میکنه.
    البته اگه با دست فیلتر رو نگه دارید مشکلی نداره !!
    حالا ببینیم خودشون چه تصمیمی میگیرند.فعلا که فردا میخواد بره تور عکاسی قشم و بنده هم میخوام اونجا بیشتر تستش کنم.
    نهایتا اینه که هولدر مرغوب و مناسب خریداری خواهد کرد
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

امید جان، مرغوب یا نا مرغوب بودن هولدر خیلی‌ کم اهمیته. چیزی که مهم فیلتره که باید مرغوب باشه. به نظر من آدم پولشو دور بریزه بهتر از اینه که فیلتری رو لنز ببنده که کیفیت عکس رو خراب کنه و ته رنگ رو عکس بذاره. من جای تو بودم عمران پول بابت فیلتر کوکین میدادم. هولدر هاش خوبن اما این GND‌های کوکین مفت گرونن.

ببخشید بابت آف تاپیک.
    omid mohebbi تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

تشکر کرده
    1405

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    امید جان، مرغوب یا نا مرغوب بودن هولدر خیلی‌ کم اهمیته. چیزی که مهم فیلتره که باید مرغوب باشه. به نظر من آدم پولشو دور بریزه بهتر از اینه که فیلتری رو لنز ببنده که کیفیت عکس رو خراب کنه و ته رنگ رو عکس بذاره. من جای تو بودم عمران پول بابت فیلتر کوکین میدادم. هولدر هاش خوبن اما این GND‌های کوکین مفت گرونن.

ببخشید بابت آف تاپیک.
    ممنونم جناب ابراهیمی
    راستش من نخریدم دوستم خریده و من فقط تستش کردم.
    نهایتش اینه که واسه خودم خوبش رو میگیرم.
    پیشنهاد حضرتعالی چیه ؟

كاربر همراه MMehdikhani آواتار ها
    تشکر کرده
    570

marumi dhg super circular p.l.d 72 mm به قیمت 110 تومن خریداری شد.
    marumi dhg circular p.l.d 72 mm رو 100 قیمت داد
    مهدی

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین