صفحه 131 از 302 نخستنخست ... 31 81 121 127 128 129 130 131 132 133 134 135 141 181 231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    35

کنن 7دی به همراه کیت 15-85 به قیمت 2250 از جمهوری خریداری شد...کنن فوق العادس
    ssobhdel، t_tanhayam و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.
    داریوش زال

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط 919 نمایش پست ها
    سلام
    جناب nadersharp منبع این گفته شما کجاست ؟
    حواله برای امروز در بدترین حالت (گیر دلال ارز بیوفتید یا یک صرافی بدون مجوز و یا شرایط بد) 1095 تومان بود !!!
    نمی دونم خود ماها کلا دوست داریم قیمت ها رو ببریم بالا
    با همین حرفهای منو شما شایعه درست میشه و قیمت های کاذب توسط فروشنده ها ارایه میشه !!!
    شما خرید ارز رو با حواله ارزی اشتباه گرفتید ، قیمت ارز 1095 هست اما حواله ارزی چیزه دیگه ایست ، شرکت ما هم دیروز حواله ارزی رو 1143 زد ، و این حرف ها شایعه نیست ،20 روز پیش حواله ارزی رو 1070 میزدند با جمع و تفریق ساده میفهمید که حرف نیست و واقیعت هست
    nadersharp تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط daryoosh-zal نمایش پست ها
    کنن 7دی به همراه کیت 15-85 به قیمت 2250 از جمهوری خریداری شد...کنن فوق العادس

آقا خیلی مبارک باشه ، شما خیلی خوش قیمت خریدید، اگر پول لنزتون رو کم کنید انگار دوربین رو 1450 گرفتید !!!

canon 60D در پاساژ حافظ رویت شد ، دوست فروشنده قیمت رو فرمودند 1550 البته ما هم در جواب فرمودیم زرشک
    Ali Reza Aslani، Navid7h، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط 919 نمایش پست ها
    سلام
    جناب nadersharp منبع این گفته شما کجاست ؟
    حواله برای امروز در بدترین حالت (گیر دلال ارز بیوفتید یا یک صرافی بدون مجوز و یا شرایط بد) 1095 تومان بود !!!
    نمی دونم خود ماها کلا دوست داریم قیمت ها رو ببریم بالا
    با همین حرفهای منو شما شایعه درست میشه و قیمت های کاذب توسط فروشنده ها ارایه میشه !!!
    لازمه برای دوستانی که مفهوم ایندو را نمیدانند مثل این دوست عزیز تفاوت این دو ارز را شرح بدهم:
    دوست عزیز الان اگر شما کالایی را خریداری کنید به مبلغ مثلا سی هزار دلار این پول را لابد فکر میکنید باید داخل چمدان بریزید و ببرید صاف دم دفتر یا فروشگاه طرف بگویید بفرما.این پول جنس ما رو هم بده بریم.
    قابل ذکر است این حواله باید از طریق بانک واسطی صورت بگیرد که وقتی هیچ بانکی دلار نداشته یا فعلا حواله نمیکند و طرف هم بیخ گلوت گذاشته که پولو بریز متوجه میشوید که در این بازار که حتی دوستان بنده و حتی پدر زنبنده با حواله های 1238 تومانی نیز ظرف این چند روز ÷ول حواله کرده اند.
    دوست دیگرم نیز برای خرید 800000 دلار ظرف مدت فقط سه روز از دلار 9550 ریالی به 1147 تومان رضایت داد.
    اگر متوجه نشدید بفرمایید توضیح بدهم.
    lamagra تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

919
    919 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    شما خرید ارز رو با حواله ارزی اشتباه گرفتید ، قیمت ارز 1095 هست اما حواله ارزی چیزه دیگه ایست ، شرکت ما هم دیروز حواله ارزی رو 1143 زد ، و این حرف ها شایعه نیست ،20 روز پیش حواله ارزی رو 1070 میزدند با جمع و تفریق ساده میفهمید که حرف نیست و واقیعت هست
    خیر قربان اشتباه نگرفته ام !!! ولی ممنونم از توضیحتان
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    لازمه برای دوستانی که مفهوم ایندو را نمیدانند مثل این دوست عزیز تفاوت این دو ارز را شرح بدهم:
    دوست عزیز الان اگر شما کالایی را خریداری کنید به مبلغ مثلا سی هزار دلار این پول را لابد فکر میکنید باید داخل چمدان بریزید و ببرید صاف دم دفتر یا فروشگاه طرف بگویید بفرما.این پول جنس ما رو هم بده بریم.
    قابل ذکر است این حواله باید از طریق بانک واسطی صورت بگیرد که وقتی هیچ بانکی دلار نداشته یا فعلا حواله نمیکند و طرف هم بیخ گلوت گذاشته که پولو بریز متوجه میشوید که در این بازار که حتی دوستان بنده و حتی پدر زنبنده با حواله های 1238 تومانی نیز ظرف این چند روز ÷ول حواله کرده اند.
    دوست دیگرم نیز برای خرید 800000 دلار ظرف مدت فقط سه روز از دلار 9550 ریالی به 1147 تومان رضایت داد.
    اگر متوجه نشدید بفرمایید توضیح بدهم.
    عزیز دل برادر رشته بنده تجارت بین الملل هست (البته بود چند سالی هست که تمام شده) !!!
    نمی دانم شاید شما قبلا فکر میکردید باید پول را داخل چمدان بگذارید و تحویل بدهید

بگذارید براتون توضیح بدهم ماشالله همه برای خودشون کارشناسی هستند ها !!!
    در حال حاضر به دلیل تحریم ها حواله از کانال های سابق به دست گیرنده نمیرسه مهمترین دلیل تفاوت نرخ اسکناس با حواله همین موضوع هست که باید این پول از طریق واسطه های گوناگون بچرخه تا بدست گیرنده برسه مثلا همین الان ما حواله ای داشتیم برای روسیه باید میرفت دوبی بعد میرفت روسیه تازه نام هولدر هم روش نمیخورد یعنی شما باید با اون شرکت هماهنگ میکردی و خلاصه ..... (توضیح واضحات)
    حالا شما که میگید قیمت حواله دیروز 1145 بوده نمی دانم این قیمت را بر اساس آن چند روزی که نرخ دچار تلاطم طوفانی شد گفته اید یا واقعا دیروز با همچین قیمتی تهیه کرده اید شایدم از کسی شنیده اید (چون چند روزی واقعا قیمت ها گم بودن بخاطر ترحیم امارات که الان باز دوباره کانال باز شده بهتر شده حتی قیمت 1330 تومان هم داشتم)
    به هر حال شما میتوانید تشریف ببرید صرافی بانک های خصوصی و بخواید که براتون حواله بزنند قیمت همین الان حواله هم 1093 تومان هست (علت تفاوت نرخ اسکناس با حواله بخاطر موضوع بالاست قیمت اسکناس زیر 2000 دلار در بانک 1055 هست در بازار آزاد "چهار راه استانبول بین 1070 تا 1100"
    دیروز هم با چنین قیمتی حواله زده شد (شما تشریف بیارید من میبرمتون یک صرافی بجای دلاری 1238 تومان 1050 تومان بدهید من کارهاتون رو تمام کمال براتون انجام میدهم سقف هم نداره هر چقدر خواستید دلار حواله کنید)
    علت مطرح کردن این موضوع هم این بود که از کاربران این فروم دیگه توقع مطرح کردن چنین داستان هایی نیست

باز هم اگر برایتان مفهوم نیست بفرمایید تا توضیح دهم
    البته عذر میخوام این تاپیک مربوط به قیمت دوربین های Canon هست ولی دیروز که پست شما را دیدم نتونستم جلوی خودم رو بگیرم چون هر روز از این داستانها میشونم و میبینم این خود ماها هستیم که با دامن زدن به این موضوعات باعث حقیقت یافتن آن میشویم و اصلا انگار دوست داریم این اتفاقات بیوفته
    Ali Reza Aslani، hesamjm، Sina.J و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

مثل اینکه شما خیلی اصرار و تعصب دارید بگید همیه چیز سر جاش هستو اوضاع آرومه و دلار هم بالا نیست و صف کیلومتری نمیبندن واسه خریدن دلار ووووووو ..........و این مردم بدبخت فلک زده هستند که میشینن اینو رو اونور حرف مفت میزنن و اونوقت قیمت دلار و یورو و پوندو یخچال و تلویزیون و موبایل و کامپیوتر و دوربینو .... هزار قلم دیگه رو میبرند بالا!!!!!!!!!!.....من دلیلی واسه ادامه بحث نمیبینم ،بینندگان خودشون قضاوت میکنند
    sepehrlp، nadersharp و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

مثل اینکه شما خیلی اصرار و تعصب دارید بگید همیه چیز سر جاش هستو اوضاع آرومه و دلار هم بالا نیست و صف کیلومتری نمیبندن واسه خریدن دلار ووووووو ..........و این مردم بدبخت فلک زده هستند که میشینن اینو رو اونور حرف مفت میزنن و اونوقت قیمت دلار و یورو و پوندو یخچال و تلویزیون و موبایل و کامپیوتر و دوربینو .... هزار قلم دیگه رو میبرند بالا!!!!!!!!!!.....من دلیلی واسه ادامه بحث نمیبینم ،بینندگان خودشون قضاوت میکنند

البته کسی منکر نقص ها نیست اما امروز بنده در خیابان فردوسی بودم صفی ندیدم اگر شما جایی رو سراغ داری آدرس بده برای عکاسی سوژه پرتره بریم اونجا
    حرف جناب 919 هم کاملا متین و مستدل هست چونکه نمی توان از قدرت تورم انتظاری در ایران غافل شد ملت ما بی تعارف بسیار ملت دهان بینی هستند و تاثیر تبلیغ زبانی از تبلیغات تلویزیونی خیلی بیشتره..
    همین امروز در پاساژ حافظ در اون مغازه.... با دوستم رفتیم 500D kiss3 بگیریم قیمت 720 تومن گفت بعد این دوست نا آگاه ما اشاره کرده به همین مبحث دلار که بله اوضاع وخیمه و ارز خیلی متلاطم هست ( از این قسم داستان ها که ما ایرانی ها در موضع سیاسی و فوتبالی و اقتصادی همه صاحب نظریم) در وسط حرف ما اتفاقا یک مشتری وارد شد و قیمت دوربین رو گرفت فروشنده بی هیچ تعارفی پیش ما یک دفعه قیمت 750 تومن رو گفت و وقتی مشتری پرسید چطور شده مغازه دار همون داستان ارز و دلار دوست ما رو با آب و تاب بیشتر و با شیوه حرفه ای تر که مخصوص این فروشندگان هست ارائه کرد به طوریکه مشتری طالب شد همون موقع بخره ولی چون پولش کم بود رفت بانک.

این نمونه داغ داغ بود که خودم دیدم و بیشتر از اقتصاد ،ما خودمان وضعیت رو بغرنج می کنیم ، شاید اگر همه ما به جای اینکه نیمه خالی رو ببینیم به نیمه پر توجه می کردیم و قولی بنزین رو آتیش نمی شدیم اوضاع بهتر بود

البته تو مغازه کلی بنده به مغازه دار صحبت کردم که اوضاع اینجوری نیست حتی کار داشت به شرط بندی هم می رسید.

kis 3 720-750
    M.Mobin، alie، Sina.J و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

919
    919 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    17

چرا شما سریعا جهت گیری میکنید
    خیر اصلا و به هیچ وجه بنده تعصب ندارم (اگه همه چی سر جاش بود که این اتفاقات نمیفتاد) وارد بحث سیاسی نشیم که خطرناکه
    ببینید این صفهایی که تشکیل شده بود برای چی بود ؟ چرا تا دیروز نبود ؟
    نرخ دلار در مقابل ریال و دیگر ارزها در یک مقطع دو روزه به شدت متحول شدند به دلیلی که بالا عرض کردم در صورتی که نرخ جهانی اونها چندان فرقی نکرد
    حالا بنده نوعی گمانه زنی داشتم که دلار گران خواهد شد تمام پول هام رو اوردم دلار بخرم به دوستام هم گفتم در این بین هم شایعات مختلفی درست شد که حتما خوندید از دلار 1700 تومانی تا جمع کردن نقدینگی و مربوط شدن به هدفمند کردن تمام این ها باعث شد که بقال سر کوچه بخاطر همین حرفها بره و تو صف وایسه تا دلار بخره و سود کنه , خیلیهاشون هم که دلال بودن برای جو روانی اینکار رو میکردن که بگن اوه اوه چه خبره بعد دلار 1060 تومانی رو 1090 آزاد میفروختن "مبحث طولانیست"
    این از داستان صفها
    در مورد گرون شدن اجناش هم صحبتتون رو قبول دارم که گرون شدند ولی گرون شدن اونها هم باز بر میگرده به من و شما دلار بود 1060 تومن شد 1200 تومن میگیم سر جمع بین 10 تا 20 درصد قیمت دلار گران شد خب اجناس هم گران شدند ولی وقتی قیمت دلار به جای اصلیش برگشت قیمت ها به جای اصلیشون بازگشتن ؟ چرا ؟ بخاطر اینکه همین چند پست قبل اشاره داشتند که قیمت حواله 1140 تومان هست برای اینکه هنوز اکثر مردم تو حال و هوای شایعات هستند
    موضوع مورد بحث من مربوط میشه که در مورد حرفی که میخوام بزنیم مطمین باشیم و از روی اطلاع حرف بزنیم حتی اگر مخالف یک جمعیتی باشه
    من خودم در طول روز بارها با این موضوع مواجه میشم و سعی میکنم با توضیح این مسیله را برای اطرافیانم باز کنم
    بگذریم "واقعا این قضیه چند بعد مختلف داره که در این تاپیک نمیگنجه"
    چون صحبتومون روی نرخ حواله بود نه بحث علل ....
    برای اینکه این مبحث به بیراهه کشیده نشه و شما و دیگر دوستمان هم از بنده آزرده خاطر نشوید دیگر در این تاپیک , در مورد این مبحث پستی ارسال نخواهم کرد
    موفق باشید
    Sina.J و Haji Shahkaram تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

دوست عزيز بنده براي بحث اينجا نمينويسم ولي شما اين مسئله رو ناديده ميگيريد:
    حواله هاي انجام شده از طريق دوبي در حال حاضر با واسطه آمريكا انجام ميشود و در صورت هر نوع ردي از ايران- كما اينكه ديشب در تلويزيون هاي غربي هم بيان شد كه باعث شد حسابهاي واسط در دو بانك جريمه و پولهاي انتقالي مسدود شود البته اگر گوش كرديد-- مسدود شده و ريسك بالايي دارد.
    به همين دليل اين واريزيها از طريق بانك هاي هنگ كنگ كه ريسك پايينتري دارند انجام ميشود.
    در ضمن مطمئن باشيد كسي -لااقل به ضرر خودش-- دلار را بالا نميبرد. چون نه من فروشنده تجهيزات عكاسي هستم و ... ولي اينكه ميفرماييد ما دوست داريم قيمت دلار را بالا ببريم تف سربالاست. پس مطمئن باشيد اين نوسانات لطمه سنگيني را به بازار وارد كرده.
    مسئله بعدي اينكه تحت اين نوسان - مثال زنده ميزنم كه ميتوانيد الان تلفن بدهم استعلام نماييد--- سه ماه و نيم تمام بيش از 150 هزار جنس توليدي ما در انبار به حدي مانده بود كه دو خط توليد براي 50 روز تعطيل شدند. بعد از شروع اين نوسان الان بدهكار به بازار هستيم .... پيدا كن جناب پرتقال فروش را....
    نميدانم شما اين معادله را چطور ارزيابي ميكنيد... يعني قبول نداريد مردم ايران جنس را وقتي صعود ميكند بهتر ميخرند تا وقتي نزول ميكند؟
    امروز دلار بين 1092 تا 1075 متغير شد. ولي اين نوسان در روزهاي قبلي موجود بوده و اغتشاش شديدي در بازار ايجاد كرده كه مدتي طول ميكشد تا به آرامش برسد.
    و در نهايت دو راه داريد : يا برويد از همان دلارهاي 1050 توماني خريد كنيد و خودتان تجهيزاتتان را بياوريد يا به همين كاسبهاي نرخ به تيپ مشتري خريد كنيد.
    با كمال احترام مسلمي
    radioheadz، imsi و SinaVT تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

سلام
    البته از این نکته هم نباید غافل شد که ما ایرانی ها به تمام چیزهایی که داریم و ازش استفاده میکنیم به چشم یک کالای سرمایه ای نگاه میکنیم(بارز ترین نمونه هم خودرو است)
    بنابراین اگر وسیله ای را داشته باشیم و قبلا آنرا خریده ام آرزو میکنیم هر روز گرانتر شود تا به خیال خودمان بر سرمایه ما افزوده شود.برای همین است که بعضی ها به این گرانی ها دامن میزنند و با درست کردن شایعه جو بسیار ناآرامی را بر بازار به قول دوستان دهن بین ما حاکم میکنند.به طور مثال به گواه همین پستهای اخیر دوربین 7 دی ببینید با چند قیمت متفاوت حتی با یک گارانتی فروخته شده.آیا این به جز اثرات شایعه ها هست یا نه؟
    aidin594 تشکر می‌کند.
    علیرضا اصلانی