صفحه 157 از 302 نخستنخست ... 57 107 147 153 154 155 156 157 158 159 160 161 167 207 257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

با سلام

Canon 600D+18-55 Kit

در کرمان با گارانتیه ایده آل 1,287,000 قیمت گرفته شد

موفق باشید...........
    Golden، lamagra و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد ppparya آواتار ها
    تشکر کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudndr نمایش پست ها
    با سلام ، امروز 7D با لنز كيت 85-15 از آفومار خريداري شد به قيمت 2،610،000 تومان .
    مباركه دوست عزيز!
    ولي فكر كنم يه كم جستجوي بيشتري ميكردي ارزونتر هم گير مي آوردي. من با همين خصوصيات قيمت گرفتم حدود 100 تومان ارزونتر گفتند.
    به هرحال مباركتون باشه.:)
    Walkman، mahmoudndr و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    291

نقل قول نوشته اصلی توسط ppparya نمایش پست ها
    مباركه دوست عزيز!
    ولي فكر كنم يه كم جستجوي بيشتري ميكردي ارزونتر هم گير مي آوردي. من با همين خصوصيات قيمت گرفتم حدود 100 تومان ارزونتر گفتند.
    به هرحال مباركتون باشه.:)
    سلام و ممنون از توجهتون ، راستش من امروز نورنگار بودم و قيمت همين كيت 2،650،000
    ppparya و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation آینده قیمت تجهیزات عکاسی ژاپنی

در پی افزایش قیمت تجهیزات عکاسی در پایگاه اینترنتی آمازون که از دهه سوم ماه مارس آغاز شده از چند روز پیش به این سو بدنه 7D در آمازون به قیمت 1999 دلار امریکا فروخته می شود. این افزایش قیمت دامنگیر لنزها نیز شده است.
    گفته می شود کاهش عرضه محصولات تولیدی ژاپن در پی زلزله و نیز کاهش ارزش دلار در برابر ین ژاپن و ... از جمله دلایل این مسأله است و پیشگویی روند قیمت تجهیزات عکاسی ژاپنی در بازارهای جهانی بسادگی ممکن نیست.
    با این وصف پیش بینی روند تغییرات قیمت تجهیزات عکاسی در ایران نیز کار ساده ای نیست خاصه آنکه در ایران علاوه بر این مسأله باید تأثیر تعطیلات نوروزی بازار کسب و کار و نیز سیاستهای اقتصادی دولت در قبال نرخ ارز را - که در سال جاری با افزایش دگرباره نرخ ارز در قانون در دست تصویب بودجه همراه خواهد بود- در نظر گرفت!
    mohsenslr، M.Nouri، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه translator آواتار ها
    تشکر کرده
    461

نقل قول نوشته اصلی توسط Netizen نمایش پست ها
    در پی افزایش قیمت تجهیزات عکاسی در پایگاه اینترنتی آمازون که از دهه سوم ماه مارس آغاز شده از چند روز پیش به این سو بدنه 7D در آمازون به قیمت 1999 دلار امریکا فروخته می شود. این افزایش قیمت دامنگیر لنزها نیز شده است.
    گفته می شود کاهش عرضه محصولات تولیدی ژاپن در پی زلزله و نیز کاهش ارزش دلار در برابر ین ژاپن و ... از جمله دلایل این مسأله است و پیشگویی روند قیمت تجهیزات عکاسی ژاپنی در بازارهای جهانی بسادگی ممکن نیست.
    با این وصف پیش بینی روند تغییرات قیمت تجهیزات عکاسی در ایران نیز کار ساده ای نیست خاصه آنکه در ایران علاوه بر این مسأله باید تأثیر تعطیلات نوروزی بازار کسب و کار و نیز سیاستهای اقتصادی دولت در قبال نرخ ارز را - که در سال جاری با افزایش دگرباره نرخ ارز در قانون در دست تصویب بودجه همراه خواهد بود- در نظر گرفت!
    دوست عزيز اين بالاترين قيمت عرضه شده در سايت آمازون است.
    قيمتهاي پائينتري تا 1699 دلار هم درهمان سايت عرضه ميشود.
    ضمنا سايت هاي معتبر ديگر نظير Adorama بدنه 7D‌را با قيمتهاي 1699 تا 1740 عرضه ميكنند.
    درواقع قيمت بدنه اين دوربين دربازار آمريكا كه مرجع محسوب ميشود همان 1700 دلار است.
    ضمن احترام به شما تحليل جنابعالي به نظرم كمي اغراق آميز است.
    موفق باشيد
    Daruosha، M. Beyrami، mohsenslr و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 5D II | Canon EF 16-35 f/2.8 LII USM| Canon EF 70-200 f/4 LIS USM l Canon 430 EX II
    l Canon EF 100mm f/2.8 Macro LIS USM l
    يوسف جمسي

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط translator نمایش پست ها
    دوست عزيز اين بالاترين قيمت عرضه شده در سايت آمازون است.
    قيمتهاي پائينتري تا 1699 دلار هم درهمان سايت عرضه ميشود.
    ضمنا سايت هاي معتبر ديگر نظير Adorama بدنه 7D‌را با قيمتهاي 1699 تا 1740 عرضه ميكنند.
    درواقع قيمت بدنه اين دوربين دربازار آمريكا كه مرجع محسوب ميشود همان 1700 دلار است.
    ضمن احترام به شما تحليل جنابعالي به نظرم كمي اغراق آميز است.
    موفق باشيد
    با سپاس از توجه شما. کافی است بر روی گزینه 1699 دلاری عرضه شده در سایت آمازون کلیک کنید تا دریابید در انبار موجود نیست(نزدیک به یک هفته است که Temporarily out of stock را می بینم). از طرفی توجه داشته باشید بالاترین قیمتی را که مبنای نوشتن پست قبلی قرار داده ام تا سه هفته قبل حدود 1499 دلار بود و بدنه این مدل خاص را می توانستید تا 1399 دلار نیز در برخی از فروشگاههای آنلاین خریداری کنید. بنابراین افزایش قیمت 7D(و برخی اقلام دیگر) حتی با مبنا قرار دادن قیمتهای مورد اشاره شما، موضوعی غیر قابل انکار است.
    به هر روی منظور کلی من از نوشتن پست قبلی و مبنا قرار دادن یک قیمت مشخص(و البته با کالای موجود در انبار) اشاره به ابهامهای پیش روی بازار و خریداران تجهیزات عکاسی برای تصمیم گیری درباره خرید فوری نیازهایشان یا دست نگاه داشتن تا تعیین تکلیف خیلی از مسائل دیگر - از وضعیت ژاپن پس از زلزله گرفته تا اوضاع مبهم اقتصاد ایران در سال جدید- بود.
    Austin.A، mohsenslr، ppparya و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

7dbody 1840t 7d kit18-200 2450t باب همایون ۲ سال گارانتی ایده ال و بیمه
    Mazy، Walkman، ppparya و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

5d mark2 کسی جدیدا قیمت داره با لنز 105-24 !؟
    اخرین قیمت خودم 4.000.000 بود در ضمن دوتا سوال دارم
    فکر می کنید اگر من این دوربین رو با قیمت 3300$ از کانادا هرچه زودتر خریداری کنم ضرر کردم ؟
    میشه امید داشت قیمتش دوباره بیاد پایین مثلا 3.600-3.700؟

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman-rock نمایش پست ها
    5d mark2 کسی جدیدا قیمت داره با لنز 105-24 !؟
    اخرین قیمت خودم 4.000.000 بود در ضمن دوتا سوال دارم
    فکر می کنید اگر من این دوربین رو با قیمت 3300$ از کانادا هرچه زودتر خریداری کنم ضرر کردم ؟
    میشه امید داشت قیمتش دوباره بیاد پایین مثلا 3.600-3.700؟
    در گذشته تعدادی از تجهیزاتم را از کانادا میخریدم،در حال حاضر به دلیل قویتر شدن دلار کانادا به آمریکا( 1CAD = 1.0433 USD ) و قیمت 3400 دلاری آن در Vistek که با احتساب مالیات 442 HST دلاری قیمت کل 3842 دلار میشود. 3842 دلار ضربدر 1185 تومان میشود 4,552,770 تومان. اگر خواستید یک مغازه دار چینی در بازار دوربین تورنتو میشناسم که تخفیف خوبی میده ( فرضا یک کوله دوربین با کاور LCD رایگان) اما به هر حال فعلا به دلیل قیمت بالا و فعال نبودن گارانتی در ایران، منطقی نمیباشد.
    Saman-rock، Mazy، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

این مالیات که گفتید کارو خراب کرد ولی من می خواستم از یک eshop در کانادا خرید کنم که با هزینه پست برای من حساب کرد حدود 3.354$ می شد که با ویزا کارت باید پرداخت می کردم در این مورد دیگه مالیات نمی خوره یا فقط کلک بازارشونه من اصلا تجربه ندارم و من می خواستم این دوربین رو اینجوری خرید کنم و به آشنایان بگم برام بیارن اینجا!