صفحه 188 از 221 نخستنخست ... 88 138 178 184 185 186 187 188 189 190 191 192 198 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر جديد shayan6060 آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dre نمایش پست ها
    هفته ی پیش D5100 رو 1280 با لنز کیت 18 55 از پاساژ حافظ قیمت گرفتم
    امروز که رفتم برای خرید 1340 میگفت فروشنده
    البته یه جای دیگه پیدا کردم با همون قیمت اول میداد ولی با توجه به اینکه یه سریا گفتن اینا که قیمتش پایین تره ریفر هست و ... دست خالی بر گشتم
    سلام
    آیا گارانتی هردوتا دوربین یک بود ؟ بخاطر این می پرسم که آیا ممکنه دوربین با یه گارانتی معتبر هم ریفر باشه ؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    148

هفته ی پیش D5100 رو 1280 با لنز کیت 18 55 از پاساژ حافظ قیمت گرفتم
    امروز که رفتم برای خرید 1340 میگفت فروشنده
    البته یه جای دیگه پیدا کردم با همون قیمت اول میداد ولی با توجه به اینکه یه سریا گفتن اینا که قیمتش پایین تره ریفر هست و ... دست خالی بر گشتم
    این "یه سریا" که فرمودین دقیقا کیا هستن؟ احتمالا اون فروشنده ایکه 1340 قیمت میگفت که منظورتون نیست؟
    تو بازار و هنگام خرید من به حرف هیچ کسی توجه نمیکنم چه فروشنده باشه چه عابر.

در ضمن اگه من فروشنده باشم و بخوام جنس ریفر و به عنوان جنس غیر ریفر بفروشم قاعدتا به قیمت جنس غیر ریفر میفروشم.
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan6060 نمایش پست ها
    سلام
    آیا گارانتی هردوتا دوربین یک بود ؟ بخاطر این می پرسم که آیا ممکنه دوربین با یه گارانتی معتبر هم ریفر باشه ؟
    ممنون
    راستش من یه مغازه دیگه هم پرسیدم گفت 1270 گفتم گارنتی داره گفت آره یادم رفت بپرسم ایده آل هست یا نه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow-Man نمایش پست ها
    این "یه سریا" که فرمودین دقیقا کیا هستن؟ احتمالا اون فروشنده ایکه 1340 قیمت میگفت که منظورتون نیست؟
    تو بازار و هنگام خرید من به حرف هیچ کسی توجه نمیکنم چه فروشنده باشه چه عابر.

در ضمن اگه من فروشنده باشم و بخوام جنس ریفر و به عنوان جنس غیر ریفر بفروشم قاعدتا به قیمت جنس غیر ریفر میفروشم.
    بله همون فروشنده. جالبه که سر 100 تومن صود چنان همکارشون میکوبنن زمین و اینکه این دزده و فلانه ... که من موندم اصلا اینا مثلا تو پاساژ مرجع دوربین مغازه دارند
    منم فقط سر اینکه تو خود سایت نیکون این مدل های ریفر رو که آفر زده بود دیده بودم یکم دودل شدم وگرنه میدونم فروشنده باید زبون بریزه تا جنسش فروش بره
    Shadow-Man تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

راستش من یه مغازه دیگه هم پرسیدم گفت 1270 گفتم گارنتی داره گفت آره یادم رفت بپرسم ایده آل هست یا نه

بله همون فروشنده. جالبه که سر 100 تومن صود چنان همکارشون میکوبنن زمین و اینکه این دزده و فلانه ... که من موندم اصلا اینا مثلا تو پاساژ مرجع دوربین مغازه دارند
    منم فقط سر اینکه تو خود سایت نیکون این مدل های ریفر رو که آفر زده بود دیده بودم یکم دودل شدم وگرنه میدونم فروشنده باید زبون بریزه تا جنسش فروش بره
    دوست عزیز همونطور که خودتونم اشاره کردید این فروشنده ها حاضرند برای چندر غاز سود، دروغهای بزرگی به مشتریانشون بگند.

تموم دوربین های داخل ایران که تحت پوشش گارانتی ایده آل هستند، در صورت بروز مشکل توسط کادر مجرب همین گارانتی تعمیر میشند و هیچ موقع به خود کارخونه نیکون ارجاع داده نمیشند. در صورتی که در تعریف واژه refurbished اومده که اون جنس حتما باید به کارخونه ارجاع داده بشه و تو خود کارخونه تعمیر بشه و سپس از طرف خود کارخونه با قیمتی کمتر به عنوان refurbished در معرض فروش گذاشته بشه ( با درج برچسب refurbished بر روی محصول ). پس حرف همین فروشنده ها در رابطه با refurbished بودن به همین راحتی نقض میشه. چون جعبه دوربینی رو نمیشه در ایران پیدا کرد که روش برچسب refurbished وجود داشته باشه.

ثانیا این فروشنده ها برای اینکه شما و مشتریانشون رو دو دل کنند و اونها رو ترغیب به خریداری جنس گرونتر خودشون بکنند میان می گن که جنس فلانی چون ریفر هست به همون دلیل ارزونتر هست. من حاضرم با اون فروشنده شرط ببندم که جنس مغازه اون با جنس مغازه همسایش هیچ فرقی نداره. منتها ایشون می خوان گرون فروشی کنند و برای این منظور به 100 تا دروغ و عذر بدتر از گناه متوسل میشند.

به حرف این فروشنده ها کوچکترین توجهی نکنید که یه روده راست تو شکمشون نیست و بهش بگین که من اصلا می خوام جنس ریفر بخرم و برید از جایی که ارزونتره خریدتون رو با خیال راحت انجام بدید.

موفق باشید.
    ehssanehs، yaghoobi، nautilus_214 و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا amir_dre آواتار ها
    تشکر کرده
    135

امروز 17 اسفند 92
    D5100 به همراه لنز 18-55 به قیمت 1270 خریداری شد ( جمهوری - پ حافظ )
    پ.ن 1 : البته کارتنش پک d5100 18-55 نبود بدنه جدا و 18 55 هم جدا بهم داد البته با ضمانت ایده آل
    yaghoobi، ata_m3 و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    211

قیمت نیکون D7000 رو اگه ممکنه؟

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

d7100 بادی به قیمت 2760 گارانتی دوساله ایده ال
    18-105 به قیمت 880 گارانتی ایده ال
    جمهوری بازار حافظ
    146 بابت بیمه
    ehssanehs، yaghoobi، Danial_f4 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    211

در تاریخ 92/12/26 یک دستگاه نیکون D7000 با لنز 105-18 از خیابان جمهوری به قیمت 2770000 تومان با گارانتی ایده آل خریداری شد.
    yaghoobi، mitik و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

در تاریخ 93.1.16 یک دستگاه nikon d5100 با لنز کیت 18-105 vr از طریق یکی از شرکت های اینترنتی با بیمه 12 ماهه بازتاب به قیمت 19000000 ریال + 110000 هزینه پست به تبریز خریداری شد.
    yaghoobi، aro1355، hosseinf722 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Amirghasemi آواتار ها
    تشکر کرده
    16

سلام دوستان و اساتيد گرامي
    ببخشيد.
    من. دنبال يك دوربين رينج فاندر ميگردم. حد امكان آنالوگ باشه
    من فردا ميام تهران ميخوام راهنماييم كنيد كه كجا ميتونم پيدا كنم
    خيلي ممنون ميشم. از كمكتون دوستان
    hosseinf722 تشکر می‌کند.