صفحه 104 از 417 نخستنخست ... 4 54 94 100 101 102 103 104 105 106 107 108 114 154 204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 4168
Like Tree1472تشکر

موضوع: آخرین قیمت لنزها

كاربر جديد greenline آواتار ها
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    دوست عزیز درست یا غلط این کار را باید به دوستانی گفت که باور نمیکردند دلار متفاوت از قبل شده.
    حتی این مسئله بر روی سه پایه گرفته تا لوازم جانبی مثل خیمه نور و فون و ... سایه انداخته.
    به هر حال امیدوارم پایین بیاید. انشالله
    اینطوری پیش بره از خیر خریدش میگذرم و 105-24 میخرم با گارانتی ایده آل 1130

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط greenline نمایش پست ها
    باز این داستان مقایسه لنز پیش می آید. پیشنهاد میکنم در تاپیک مربوط به این دو لنز در همین سایت مقایسه را انجام سپس خرید کنید.
    من خودم این لنز را داشتم ولی ناچار به تعویض با 15-85 شدم.
    از طرفی دیگر پیشنهاد میکنم از فروشگاههای دیگری هم قیمت را چک کنید. خصوصا حافظ یا ... مطمئن هستم با این دو کار نتیجه را لااقل با اطمینان پیگیری میکنید. چون الان تصمیم شما بیشتر وابسته به قیمت شده و نه انتخاب.
    موفق باشید
    نادر مسلمی

كاربر جديد greenline آواتار ها
    تشکر کرده
    14

حق با شماست
    باور کنید اینقدر سریع قدرت پولی سرزمین جیب من به نسبت بازار کم ارزش می شود که نظام و ساختار فکری بنده را بهم ریخته فکر میکنم دست آخر پول بنده سرانجام 50mm 1.8 هم نرسد.
    ممنون از راهنمایی و نظرات ارزشمندتان

كاربر آشنا reza.p آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام
    روز همه بخیر
    من هفته قبل رفتم شرکت آفومار تا لنز canon 15-85 بگیرم اما به دلیل یه سری مشکلات افتاد برای این هفته.
    امروز که رفتم بخرم دیدم 70 تومان گرون شده !!! 950 تومن قیمت زده بود. میگم 5 روز قبل 880 تومن گفتید که گفت فعلا که اینه
    یعنی 70 تومن توی 5 روز
    به به .. هر دم از این باغ بری میرسد...
    چشم هممون روشن (مخصوصا ساسان خان نژادی عزیز)... تجربه ثابت کرده حتی با تثبیت قیمت دلار قیمتها به این راحتی پایین نمیاد...
    NIKON D750 + Tamron 24-70 + Sigma 100-400

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

سلام
    به نظر من هم با این قیمتها 24-105 انتخاب بهتریست.15-85 هرچقدر هم لنز خوبی باشد ارزش پرداخت این قیمت را ندارد.به خصوص اینکه تنها دوستمون که پافشاری میکنه باید 24-105 ها را فروخت و به جای اون 15-85 خرید جناب نادرخان هستش.
    علیرضا اصلانی

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من هم با این قیمتها 24-105 انتخاب بهتریست.15-85 هرچقدر هم لنز خوبی باشد ارزش پرداخت این قیمت را ندارد.به خصوص اینکه تنها دوستمون که پافشاری میکنه باید 24-105 ها را فروخت و به جای اون 15-85 خرید جناب نادرخان هستش.
    جناب اصلانی عزیز با سلام
    صد در صد با ما در باب قیمت این لنز در این حد موافقم ولی ...
    غیر از من جناب برنجی و شادمند هر دو از بچه های همین سایت همین کار را تکرار نمودند. دوست ندارم دوباره به عقب بازگردیم و بهتره در بخش خودش به این مسئله بپردازیم.
    هنوز هم میگویم لنز 24-105 روی فول فریم عالی جواب میدهد.
    قربان شما نادر
    نادر مسلمی

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

به ناصر خسرو هم سر بزنید و یه گشتی هم اونجا داشته باشید...معمولا قیمتها اونجا بهتر هست...
    105-24 لنز بسیار خوبی هست...اگر هم زمانی قصد فول فریم داشتید یه لنز خوب از قبل توی مجموعه تون دارید...
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.p نمایش پست ها
    چشم هممون روشن (مخصوصا ساسان خان نژادی عزیز)... تجربه ثابت کرده حتی با تثبیت قیمت دلار قیمتها به این راحتی پایین نمیاد...

به به حاج رضا پزشکی ، قربان رسیدن بخیر .... یادته گفتم میخوام یه لنزی بهت بدم یادگاری ؟خوب بفرما دیدی یادگاری شد، قربان ارزش دوستی خیلی بیشتر از اینهاست ، باور کن هیچوقت ناراحت نشدم که این لنز گرون شدومن از دستش دادم به جاش خوشحال شدم که شما یه چیز با ارزش بدست آوردی و خوشحال شدی ....حالا کم یا زیاد من دوباره همون لنز رو خریدم اما ایندفعه با یک دوست خوب بدست آوردمش .......ببخشید دوستان موضوع کلا بی ربط شد

خوب من هم 105-24 رو داشتم هم 85-15 و فکر میکنم 105-24 برای فول فریم عملکرد بهتری داره تا روی 7D ....به قول یکی از دوستان این 85-15 دیـــــــــــوانست

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    دوست عزیز درست یا غلط این کار را باید به دوستانی گفت که باور نمیکردند دلار متفاوت از قبل شده.
    حتی این مسئله بر روی سه پایه گرفته تا لوازم جانبی مثل خیمه نور و فون و ... سایه انداخته.
    به هر حال امیدوارم پایین بیاید. انشالله
    سلام
    با فرض پذیرش اینکه دلار گرون شده و باید قیمت ها دچار تغییر بشه ...اما همه می دونیم که این لنز ها و دوربین هایی که الان داره فروش می ره ، مطمئنا خریدشون مربوط به مدت ها قبل از گرونتر شدن دلار بوده و اگر باید تغییر قیمت افزایشی هم اعمال بشه باید برای کالا هایی که بعد از نوسان قیمتی دلار خریداری میشه، دچار افزایش قیمت بشن. به نظر من عوامل اصلی نبود نظارت دقیق روی این شرکت هاست که هر کسی برای خودش یک قیمتی در میاره و به قول عزیزی نبود وجدان و انصاف هست ((دینم که ندارن هیچ آزاده هم نیستن)) فکر نکنم توی پاکستان سیل زده هم اینطور باشه.

پ.ن: این نکته هم باید در نظر داشته باشیم که کمپانی ها هنگام تحویل محصولاتشون برای نمایندگی ها تخفیف های خوبی ارائه می کنند ، به علاوه کلی تشویق های مادی و معنوی و... در واقع سازنده اصلی وقتی به نمایندگی خودش یک محصول رو میده اونقدر ارزون میده که الان در همه جای دنیا نمایندگی هاشون سال هاست سر پا و راضی هستند. ولی اینجا نمایندگی ها از دو طرف می خورند هم از تخفیف نمایندگی و هم از گران فروشی به مشتری...
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر آشنا reza.p آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نوشته اصلی توسط nejadi
    خوب من هم 105-24 رو داشتم هم 85-15 و فکر میکنم 105-24 برای فول فریم عملکرد بهتری داره تا روی 7D ....به قول یکی از دوستان این 85-15 دیـــــــــــوانست

نوشته اصلی توسط radioheadz
    با فرض پذیرش اینکه دلار گرون شده و باید قیمت ها دچار تغییر بشه ...اما همه می دونیم که این لنز ها و دوربین هایی که الان داره فروش می ره ، مطمئنا خریدشون مربوط به مدت ها قبل از گرونتر شدن دلار بوده و اگر باید تغییر قیمت افزایشی هم اعمال بشه باید برای کالا هایی که بعد از نوسان قیمتی دلار خریداری میشه، دچار افزایش قیمت بشن.

بنده هم مطالب جناب نژادی عزیز و آقا نادر و کاملا تایید میکنم ، لازمه بگم بنده هم مدتی پیش بر سر انتخاب این دو لنز کاملا مردد بودم که با کمک و مساعدت دوست عزیزم جناب نژادی و زحمتی که ایشون کشیدند بالاخره 85-15 رو انتخاب کردم و از انتخابم هم کاملا راضی هستم چون کیفیت و شارپنس این لنز واقعا بینظیره... پیشنهاد میکنم توی بازار بگردین و مطمئن باشین که با توجه به اینکه خرید ها مربوط به قبل از گران شدن دلاره بالاخره فروشنده با انصافی پیدا خواهد شد که قیمت مناسب تری بدهد.. بقول قدیمیا جوینده یابنده است...
    NIKON D750 + Tamron 24-70 + Sigma 100-400