صفحه 221 از 417 نخستنخست ... 121 171 211 217 218 219 220 221 222 223 224 225 231 271 321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,201 تا 2,210 , از مجموع 4168
Like Tree1472تشکر

موضوع: آخرین قیمت لنزها

كاربر همراه
    تشکر کرده
    139

در ضمن جعبه 85 اف1.4ه از این طلایی زردها نیست و از اون تیره هاست که روش یه عالمه عکس اپتیک و لنز داره؟
    (چه تفاوتی با این جعبه زرد - طلایی ها میکنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    قیمت توی بازارش رو ندارم اما چند وقت پیش توی یک سایت دیدم که قیمت ۱۴۰۰ تون رو زده بود. قیمت دلاری این لنز هم همین حدود هست. احتمال کار کرده بودن لنز زیاد هست چون بعید میدونم فروشنده‌ای راضی‌ بشه که لنزی نو رو داخل ویترین بذاره و آخر سر هم ۳۰۰-۴۰۰ تون زیر قیمت بفروشه. به هر حال اگر تصمیم به خرید داشتید موقع خرید دقت کنید. بوکه این لنز بی‌ نظیره!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

دوستان، کسی‌ از قیمت لنز ۱۱-۱۶ توکینا مانت نیکون خبر نداره؟

از مطلب جالب جناب غفاری عزیز ممنونم. حق با ایشون هست. منتها اگر از دوستان کسی‌ هست که این لنز رو رویت کرده و قیمت این لنز رو با زمان تقریبی دیده شدن این لنز اینجا قرار بده برای من سودمند تر خواهد بود.

با سپاس.
    ویرایش توسط jebrahim : Saturday 24 December 2011 در ساعت 01:42
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Usef60 نمایش پست ها
    لنز ١٠٠-٤٠٠ توي بازار ناصرخسرو ٢٨٠٠ همينجوري پيش بره خريد تجهيزات مثل يه رويا ميشه ، بابا خداوكيلي من در تعجبم كه يه لنزي كه يه مغازه دار در زمان ارزوني دلار خريده چرا بايد بخواد با قيمت نجومي بفروشه
    خدای من این چه قیمتی است من پارسال یکی از مشهد خریدم 1850
    حالا میخواستم یکی دیگه بخرم گفتم شاید 2100 یا 200 شده باشه
    پس باید بی خیال شد

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

خوب حرف شما درست اون كاسب وقتي كه با قيمت بالا اون لنز رو خريد اون موقع منطقيه كه قيمت لنز رو بالا ببره . من هم نميگم سود نكنه وقتي كه مثلاً يه لنزي رو با قيمت ٢ تومن ميخره و ٢٢٠٠ ميفروشه پس ٢٠٠ تومن سودش رو برده وچرا بايد همين لنز رو با قيمت ٢٨٠٠ بفروشه و هر وقت كه همين لنز رو تو گروني با قيمت ٢٦٠٠ ميخره اونموقع منطقيه كه بياد بگه ٢٨٠٠.

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

خوب حرف شما درست اون كاسب وقتي كه با قيمت بالا اون لنز رو خريد اون موقع منطقيه كه قيمت لنز رو بالا ببره . من هم نميگم سود نكنه وقتي كه مثلاً يه لنزي رو با قيمت ٢ تومن ميخره و ٢٢٠٠ ميفروشه پس ٢٠٠ تومن سودش رو برده وچرا بايد همين لنز رو با قيمت ٢٨٠٠ بفروشه و هر وقت كه همين لنز رو تو گروني با قيمت ٢٦٠٠ ميخره اونموقع منطقيه كه بياد بگه ٢٨٠٠.
    با سلام
    اصول کسب و کار حفظ همیشگی موجودی و تعداد انبار است.
    بنده از گران فروشی دفاع نمیکنم پس خواهش میکنم تو پیام های خصوصی به من توهین نکنید ولی سود در این مساله شما میفرمایید نیست.
    سود یعنی حفظ انبار + درامد
    پس با این حساب به طور مثال در صنف طلا فروشی هم طلا فروش باید طلای خود را به قیمت خرید قبلی بدهد که اینکار را نمیکند(البته قابل قیاس مستقیم نیست)
    درست است که ما در دین و اخلاق به این مساله توجه و توصیه شده ایم ولی متاسفانه توجهی نمیشود (چاره ای هم ندارند)
    اگر قرار بر ابن باشد بعد از چند مدت به نظر سود کرده ایم ولی در اصل از اصل سرمایه کاسته شده.
    این چیزی که شما میفرمایید سود نیست افت ارزش پول ملی و سرمایه است.
    البته که بعضی فروشندگان از اب گل الود ماهی میگیرند و به نام تورم مینویسند.
    یک مثال:
    شما 1000 تومان سرمایه دارید و با ان مالی را میخرید و باید 1100 بفروشید
    موقع فروش متوجه میشوید به قیمت 1500 همه میفروشند و شما همان 1100 میفروشید.
    حال شما 100 تومان سود کرده اید ولی وقتی برای خرید مجدد جنس میروید باید 1400 پرداخت کنید.
    همین مساله را چند بار تکرار کنید.
    شما در هر مرحله به ظاهر 100 تومان سود کرده اید ولی در باطن 300 تومان هم دوبار وارد سرمایه کرده اید.
    اگر این مساله چند بار اتفاق بیفتد دیگر شما توان جایگزین کردن جنس خود را ندارید یعنی شما همان جنس اولیه را نیز توان خریدش را ندارید.
    پس در باطن سود نکردید بلکه از ارزش پول شما کم شده است
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
    در ضمن بنده دوربین و لنز فروش نیستم
    ویرایش توسط farhad_k : Saturday 24 December 2011 در ساعت 10:00
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

كاربر آشنا Mehr282 آواتار ها
    تشکر کرده
    101

دوست عزیز اینجا ایرانه ، دنبال منتطق میگردی ؟؟؟ تازه سیر نجومی قیمت ها دیر به لوازم عکاسی و لنز و ... رسید . وگرنه قطعات کامپیوتری ؛ آلات موسیقی و اون چیزایی که من باهاش سر و کار داشتم خیلی وقته که به همین وضع در اومده. به قول این دوستمون قیمت ها لحظه ای شده .

كاربر آشنا Sarmaee آواتار ها
    تشکر کرده
    65

سونی 85mm f2.8 را کسی از دوستان قیمت تهران ندارد؟ شیراز که پیدا نمی کنم.

كاربر همراه kartal آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    دوستان، کسی‌ از قیمت لنز ۱۱-۱۶ توکینا مانت نیکون خبر نداره؟
    با سپاس.
    فکر نکنم بتونید تو ایران پیداش کنید ! اما اگر بگید از اون طرف بیاره براتون ( مالزی مثلا ) نزدیک 950 تومان آب میخوره .
    Canon 60D EOS - EFS 18-55 IS - EFS 55-250 IS - Canon 50 F1.8 - Canon 8-15 Fisheye L USM

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

امروز 3/10/90 لنز EF 50mm f/1.8 II با گارانتی ایده آل به قیمت 145000 تومان از مرکز کامپیوتر پایتخت خریداری شد.
    قیمت ها در مغازه های مختلف به شدت متفاوت بود. از 180000 تومان در مغازه معروف طبقه دوم تا 145000 تومان که ارزان ترین قیمت بود.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Saturday 24 December 2011 در ساعت 20:27

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

لنز Canon EF 85mm f/1.8 امروز به قیمت 900 هزار تومان در طبقه سوم پایتخت قیمت شد!!
    از فروشنده دلیل افزایش قیمت بیش از حد این لنز را که پرسیدم در جواب تحویل گرفتم
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي