صفحه 272 از 417 نخستنخست ... 172 222 262 268 269 270 271 272 273 274 275 276 282 322 372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 4168
Like Tree1472تشکر

موضوع: آخرین قیمت لنزها

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط adeliry نمایش پست ها
    دوست عزیز ظاهرا برند کنون تو سوئد خیلی گرونه ولی نیکون قیمتهاش منطقی تر هست. شما تغییر برند بدی خیلی بصرفه تر هست.

فایل پیوست 28378

لنزی که شما میخواهید حدود 2950 براتون در میاد( هر کرون سوئد 248 تومنه) که تفاوت میلیونی با قیمت ایران و آمریکا داره ولی اگه نگاه کنید لنز نیکون حدود 4400 که ایران هم کمابیش همین حدودهاست. ( این سایت expert توزیع کننده اصلی نیکون تو سوئد هست ظاهرا ( تو استکهلم که خیلی شعبه داره).
    بله درسته
    البته فروشگاهها شدیدا با هم تفاوت دارن و ممکنه حتی تا 20% هم با هم اختلاف قیمت داشته باشن اینجا
    این لنز رو که اینجا زده 11999 کرون شما میتونی 10700 کرون بخری از یک فروشگاه دیگه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما در ارزونترین حالت میتونین از انگلستان و آمازونآ لمان خرید کنین که باز هم 1.2 برابر آمریکاست
    در مورد 25% هم در کل اروپا این قانون هست و هدفش دقیقا جلوگیری از خرید اینترنتی از آمریکاست و فقط میزانش بستگی به قوانین مالیاتی اون کشور داره که برای سوئد 25% هست و برای نروژ 30% و ایتالیا کمتر از اینها ...
    من که دارم 2 ساله اینجا زندگی میکنم 100% مطمئنم راهی برای هم قیمت بودن چیزی با ایران یا آمریکا در اینجا وجود نداره !

برای خرید از سویس هم باید مالیات داد چون عضو EU نیست !
    خیر قربان. چنین صحبتی درست نیست. بنده هم فراوان خرید کردم که دارم بهتون عرض می کنم. دست کم تو سوییس حرف ۲۵٪ و ... نیست. هیج هزینه ای به جز پول پست پرداخت نکردم. بنده هم اینجا زندگی می کنم و همینطوری حرف نمی زنم.
    شما هم ظاهرا مدت زیادی نیست که اونجا زندگی می کنید و کمی طول می کشه که وصعیت کلی دستتون بیاد.
    همین الان که قیمت های اجناس در سوییس بالا رفته باز هم قیمت اغلب تجهیزات عکاسی بین ۵ تا ۱۰ درصد پایین تر از آمریکا هست. برای مثال همین لنز ۱۰-۲۲ در آمریکا ۸۰۰ دلار هست در حالی که قیمت این لنز در سوییس حدود ۷۳۰ دلار هست.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    خیر قربان. چنین صحبتی درست نیست. بنده هم فراوان خرید کردم که دارم بهتون عرض می کنم. دست کم تو سوییس حرف ۲۵٪ و ... نیست. هیج هزینه ای به جز پول پست پرداخت نکردم. بنده هم اینجا زندگی می کنم و همینطوری حرف نمی زنم.
    شما هم ظاهرا مدت زیادی نیست که اونجا زندگی می کنید و کمی طول می کشه که وصعیت کلی دستتون بیاد.
    همین الان که قیمت های اجناس در سوییس بالا رفته باز هم قیمت اغلب تجهیزات عکاسی بین ۵ تا ۱۰ درصد پایین تر از آمریکا هست. برای مثال همین لنز ۱۰-۲۲ در آمریکا ۸۰۰ دلار هست در حالی که قیمت این لنز در سوییس حدود ۷۳۰ دلار هست.

دوست عزیز قوانین اینجا صراحتا در سایت tulverket.se که همون سازمان مالیات و ... خودمون هست نوشته شده
    در مورد 25% هم قانون برای همه کشوراهای خارج از EU یکیه
    برای خرید بیشتر از 500 کرون شما باید مالیات بدید
    بله مواردی هم هست که به صورت کاملا شانسی و تصادفی بسته میرسه و مالیاتی نمیگیرن اما قانون اینه که بگیرن و 99% مواقع هم میگیرن
    شما نمیدونم کجا زندگی میکنین اما یا کشور اروپایی نیست یا اینکه خریدتون خیلی ارزون بوده و یا اینکه شانس اوردین ! و اگر سویس هستین باید بگم که سویس چون عضو EU نیست قوانین مالیاتی و صادرات وارداتش هم تفاوت داره با کشورهای عضو EU
    تنها راهش اوردنش توسط مسافر هست که برای بسته بزرگ و سنگین لنز کمتر کسی همچین لطفی میکنه !

در مورد آشنایی به زندگی و قوانین اینجا هم خیالتون راحت هیچ مشکلی نیست !

سویس از چه فروشگاهی 730 دلار قیمت دارید ؟ لین سایتش رو اگه بذارید ممنون میشم چون شاید یه مسافرت جور شد رفتم

این هم لینک قانون که فکر میکنم واضح توضیح داده : http://tullverket.se/en/startpage/ke...b80003825.html
    بهتره بر مبنای واقعیات و اطلاعات موثق نظراتمون رو بدیم و مخصوصا بقیه رو به نداشتن اطلاعات متهم نکنیم وقتی خودمون اطلاعات موثقی نداریم !
    ویرایش توسط iman kh : Monday 4 June 2012 در ساعت 15:12

كاربر همراه
    تشکر کرده
    287

لنز Canon EF-S 10-22mm 3.5-4.5 USM
    705 فرانک که با فرانک 1800 تومن میشه حدود 1،270،000 تومن.

لنز Canon EF 70-200mm IS USM F/4.0L
    1120 فرانک که میشه کمی بیشتر از 2 میلیون تومن.

با توجه به کاهش شدید ارزش فرانک در مقابل دلار، این روزا خرید از سوئیس به صرفه شده.

برای دیدن بقیه قیمتهای سوئیس هم از سایت toppreise.ch استفاده کنید.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام..از دوستان کسی قیمت لنز 15-85 کانن رو ترجیحا با گارانتی ایده ال نداره؟؟ بنده میخوام از شیراز خرید کنم..دوستان شیرازی اطلاعی دارند که بهترین مکان برای خرید دوربین و تجهیزات ( چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ اطمینان) کجاست؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید..با سپاس فراوان

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام..از دوستان کسی قیمت لنز 15-85 کانن رو ترجیحا با گارانتی ایده ال نداره؟؟ بنده میخوام از شیراز خرید کنم..دوستان شیرازی اطلاعی دارند که بهترین مکان برای خرید دوربین و تجهیزات ( چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ اطمینان) کجاست؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید..با سپاس فراوان
    تو شیراز فقط در خیابان داریوش نمایندگی های ایده آل و غیره آنجا هستند و همچنین در ابتدای خیابان ملاصدرا
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

سلام ،

دوستان لطفا قیمت Tokina 11-16 و Sigma 10-20 رو دارنند بفرمایند ،

با سپاس فراوان

كاربر آشنا .:ShahaB:. آواتار ها
    تشکر کرده
    391

دوستان کسی قیمت
    150mm F2.8 EX DG OS HSM APO Macro رو داره؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

28-300 Nikon
    از افرنگ به قيمت ١٩٥٠٠ خريداري شد.
    و nikon 50mm f1.8. از پايتخت ٢٦٥ خريداري شد كه البته افرنگ ،٣٣٠ ميداد.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    28-300 Nikon
    از افرنگ به قيمت ١٩٥٠٠ خريداري شد.
    و nikon 50mm f1.8. از پايتخت ٢٦٥ خريداري شد كه البته افرنگ ،٣٣٠ ميداد.

منظورتون 1950000 یا 19500000؟اینطوری که نوشتین 19500000 خونده میشه.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم