صفحه 353 از 417 نخستنخست ... 253 303 343 349 350 351 352 353 354 355 356 357 363 403 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,521 تا 3,530 , از مجموع 4168
Like Tree1472تشکر

موضوع: آخرین قیمت لنزها

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

درود..
    شرکت Henry یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای فروش تخصصی تجهیزات،لنز،دوربین و وسایل جانبی آن در کاناداست که تقریبا در تمامی استان های این کشور(شامل شهرهای بزرگ تا متوسط) شعبه دارد.
    هر هفته در فلایر(برگه تبلیغاتی تخفیف در فروش) این شرکت تخفیف های مختلفی در مورد وسایل گوناگون ارائه می شود که بصورت هفتگی اعتبار دارد.
    در طول یک سال اخیر بیشترین میزان تبلیغ و فروش به اجناس شرکت Canon اختصاص یافته است و سهم Nikon روز به روز با شیب ناچیزی رو به کاهش است.
    در تبلیغات تلویزیونی شبکه های کابلی نیز شرکت Canon حضور پررنگ تری یافته است.
    اگر فراموش نکرده باشید در چند روز گذشته حتی اشاره کردم که این شرکت و نمایندگی آن در کانادا در حال ارائه تخفیف های بسیار مناسب به دانشجویان رشته عکاسی جهت خرید تجهیزات عکاسی است.(متاسفانه باید اذعان کنم که گرچه علاقه شخصی بنده نیکون است ولی نباید از ذکر حقیقت کوتاهی نمود.)

حال در دمادم سال نوی میلادی و همچنین فرارسیدن زادروز خجسته و میمون(یوم الکانادا) Boxing day، شرکت مزبور شروع به خانه تکانی اجناس خود نموده و در فلایر این هفته خود لنز های Canon را نشانه گرفته است که با تخفیف های گوناگون ارائه می شود(تصاویر به پیوست موجود است).البته این میزان تخفیف، کمتر از آنچه خواهد بود که در روزهای منتهای سال و همچنین Boxing day ارائه می شود.در طول دو هفته باقی مانده سال سعی خواهم کرد که فلایر های دیگر این شرکت را نیز ضمیمه کنم تا معیاری برای کافران(!)و شیفتگان انجمن عکاسی باشد..باشد که رستگار شوید!(افت کیفیت ناشی از ریسایز شدن است.به گیرنده های خود دست نزنید.متشکرم!)
    henrys canon lenses 1.jpg
    henrys canon lenses 2.jpg
    yaghoobi، rezafh، Sina.J و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

سلام
    24-105 کانن قیمتش چنده؟
    ممنون
    علیرضا اصلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    سلام
    24-105 کانن قیمتش چنده؟
    ممنون
    آفرنگ تا 2400 اومده
    yaghoobi، Ali Reza Aslani و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mehran2190 آواتار ها
    تشکر کرده
    834

لنز Nikkor 18-140mm F3.5-5.6G ED VR هنوز وارد ایران نشده؟ اگه شده قیمتش چند هست؟ ممنون.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه شهاب سیّافی آواتار ها
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط شهاب سیّافی نمایش پست ها
    دوستان!‌ لنز nikon 50mm f1.8G از بندر عباس به قیمت ۶۷۰ هزار تومان!!!!‌ خریداری شد
    دوستان در ادامه پست خودم: لنز امروز به دستم رسید! در کمال تعجب گارانتی ایده آل هم داشت! نخرین آقا از این سایتا نخرین! همین گارانتی ایده آل رو سایتا میدن 900!!! من خریدم 670!!! دزدی تا چه حد؟!؟!؟!؟!
    yaghoobi، rezafh، S.M.Shamsi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

خودم رو توی این لینک معرفی کردم
    http://forum.akkasee.com/f23/t275-40.html#post344715

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

توی لیست سایت پیکسل اومده ولی قیمت نداره. توی سایت های خارجی من قیمت گرفتم 309$.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbazargani نمایش پست ها
    توی لیست سایت پیکسل اومده ولی قیمت نداره. توی سایت های خارجی من قیمت گرفتم 309$.
    قیمت بالایی گرفتین یک نگاهی به این لینک بندازید : Nikon Nikkor AF-S Lens - 50 mm - F/1.8 - Nikon F

البته دقت داشته باشید تبدیل کردن قیمت لنز از دلار به تومان از روی فروشگاه های اینترنتی کار دقیقی نیست
    قیمت دلاری که به طور مثال در B&H میبینید ، قیمت فروش هست در حالی که فروشگاه هایی مثل همین فروشگاه بندرعباس
    قیمت عمده خریداری میکنند ، پس قاعدتا جدا از انصاف یک فروشنده همینکه قیمت پایینتری نیز خریده است باعث کاهش قیمت شده.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    قیمت بالایی گرفتین یک نگاهی به این لینک بندازید : Nikon Nikkor AF-S Lens - 50 mm - F/1.8 - Nikon F

البته دقت داشته باشید تبدیل کردن قیمت لنز از دلار به تومان از روی فروشگاه های اینترنتی کار دقیقی نیست
    قیمت دلاری که به طور مثال در B&H میبینید ، قیمت فروش هست در حالی که فروشگاه هایی مثل همین فروشگاه بندرعباس
    قیمت عمده خریداری میکنند ، پس قاعدتا جدا از انصاف یک فروشنده همینکه قیمت پایینتری نیز خریده است باعث کاهش قیمت شده.
    البته فکر کنم منظور ایشون پست قبلی بود که لنز 18-140 نیکون رو سوال کرده بودند دوست عزیز ;)
    این لنز با قیمت 600 دلاری، فکر کنم درصورت ورود به ایران قیمت 2 تا 2.5 میلیونی داشته باشه

موفق باشید
    D.Daneshmand، mhbazargani و ben163s تشکر می‌کنند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

توکینا 11-16 ورجن یک و دو به ترتیب 2 و 2.44 میلیون تومان از آمازون آلمان خریداری شد

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

هنوز از نیکون 28mm 1.8 AFS در بازار ایران خبری نیست؟ لابد اگر بیاد هم لنز 600 دلاری را 3 میلیون میفروشن!
    yaghoobi و ben163s تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally