نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آقایان اساتید لطفا کمک کنید!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question آقایان اساتید لطفا کمک کنید!

دوستان من تا به حال دستم به دوربین عکاسی نخورده است! اما حالا بعد از فراغت از تحصیل و فرصتی که برایم پیش آمده است می خواهم عکاسی یاد بگیرم و می خواهم آن را به طرز صحیح و اصولی اش یاد بگیرم ،به نظر شما ایا لازم است من با دوربین آنالوگ شروع کنم ؟یا نه می توانم از همین ابتدا با دیجیتال شروع کنم واصول را هم یاد بگیرم؟ممنون می شوم اگر نظرتان را در مورد نوع دوربین هم به من بگویید ؟
    ویرایش توسط shrek : Tuesday 30 August 2005 در ساعت 22:56

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

با دوربین دیجیتال حتی بهتر و سریعتر می توانید اصول عکاسی را یاد بگیرید. چرا، بخاطر اینکه همان لحظه اثر تنظیم و کارتان را می بینید، عکس گرفتن با آن ارزان و بدون هزینه است و می توانید تعداد زیادی عکس با تنظیمات مختلف بگیرید و روی آنها عکاسی و اصول آن را تجربه کنید، در یک آن می توانید حساسیت های مختلف و تنظیمات مختلف را در اختیار داشته باشید بدن اینکه به تجهیزات گران و زیادی نیاز داشته باشید... و مزایای دیگر. از لحاظ اصول عکاسی هیچ تفاوتی بین این دو دوربین وجود ندارد. فقط بعضی مطالب که مربوط به خود نگاتیو یا ماهیت دیجیتالی دوربین است متفاوت است که در اصول عکاسی دخالت زیادی ندارد.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

ادامه بحثهای این تاپیک به علت مربوط بودن به بحث دیجیتال و آنالوگ و بخاطر اینکه بحثهای قبلی نیز مورداستفاده علاقمندان قرار بگیرد، به پستی که از قبل در مورد این موضوع وجود داشت منتقل شده است: در بخش دوربین دیجیتال تاپیک "مقایسه آنالوگ و دیجیتال" لطفا بحثها را آنجا دنبال کنید.