صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: کمک برای خرید دوربین دیجیتال تا فردا !!! فوری فوری !!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض کمک برای خرید دوربین دیجیتال تا فردا !!! فوری فوری !!!

سلام . من فردا یعنی چهارشنبه باید یه دوربین دیجیتال بخرم
    تو رنج قیمت 300 تا 400 تومان
    البته اگه بیشتر بشه هم مشکلی نیست مثلا تا 500 هم جا داره ولی تو این رنج هم معرفی کنین تو رنج تا 500 هم معرفی کنین
    البته من خودم تمام مقالات این فروم رو خوندم و تمام پست هارو نگاه کردم
    و خودم از canon s2 IS خوشم اومده ولی تو رنج 300 تا 400 چی هست ؟؟؟
    از olympus 7070 هم که برنده EISA شد خوب به نظر میرسه
    هدف من هم از دوربین مهمترین عامل کیفیت عکس هست . فقط کیفیت با رزولوشن بالا
    بعدشم خوب shutter بالا هم حال می کنم که اگه دست یه کم بلرزه بازم تصویر خوب باشه
    البته نکه این عامل ضروری باشه چون می دونم s2 IS لرزش گیر داره
    منظورم اینکه اشغال نباشه فقط
    همین فردا هم باید بگیرم چون پس فردا دیگه ایران نیستم
    خواهشا کمکم کنید خیلی اینجا گیج شدم
    رنج 300 تا 400 بهترین کدومه ؟؟؟؟
    از کجا بگیرم خوبه ؟؟؟ ( این هم میگم که منصفانه باهام حساب کنن )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط return_of_hate
    سلام . من فردا یعنی چهارشنبه باید یه دوربین دیجیتال بخرم
    تو رنج قیمت 300 تا 400 تومان
    البته اگه بیشتر بشه هم مشکلی نیست مثلا تا 500 هم جا داره ولی تو این رنج هم معرفی کنین تو رنج تا 500 هم معرفی کنین
    البته من خودم تمام مقالات این فروم رو خوندم و تمام پست هارو نگاه کردم
    و خودم از canon s2 IS خوشم اومده ولی تو رنج 300 تا 400 چی هست ؟؟؟
    از olympus 7070 هم که برنده EISA شد خوب به نظر میرسه
    هدف من هم از دوربین مهمترین عامل کیفیت عکس هست . فقط کیفیت با رزولوشن بالا
    بعدشم خوب shutter بالا هم حال می کنم که اگه دست یه کم بلرزه بازم تصویر خوب باشه
    البته نکه این عامل ضروری باشه چون می دونم s2 IS لرزش گیر داره
    منظورم اینکه اشغال نباشه فقط
    همین فردا هم باید بگیرم چون پس فردا دیگه ایران نیستم
    خواهشا کمکم کنید خیلی اینجا گیج شدم
    رنج 300 تا 400 بهترین کدومه ؟؟؟؟
    از کجا بگیرم خوبه ؟؟؟ ( این هم میگم که منصفانه باهام حساب کنن )
    سلام.
    برای خرید یه سر به عکسباران بزن. توی اسکان هستش. قیمتهاش از هر جایی که من دیدم ارزونتره.
    رحمان حق پرست / Rahman Haghparast
    Konica Minolta Dimage Z3 / HP PSC 1315
    Canon EOS 550D, Canon EFS 18-55 IS, Canon EFS 55-250 IS, Canon 35-80 Reverse

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

تا جایی که من دیدم عکسباران گرانتر از بقیه میداده!!
    همون S2is فکر می کنم خوبه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ممنونم از جواب هاتون
    ولی تو رنج 300 تا 400 چی پیشنهاد می کنین ؟
    خواهشا سریع جواب بدین تا 5 ساعت دیگه باید برم بخرم .....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon S2IS

Canon S2IS بخر و تمومش کن.

چون اگه ادامه بدی ممکنه بهت بگم برو اقلا 350D , یا D50 , D70s بخریا!!

تازه اگه میخوای اونطرف استفاده کنی و به این زودی ها برنمی گردی اری اشتباه می کنی که اینجا می خری. یه سری به amazon.com بزن تا بفهمی..

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اونطرف ترکیه هستش .
    گرونتره .
    در ضمن s2 IS یکم بالای بودجه هست ولی میشه خریدش
    حالا می خواهم تو رنج 300 تا 400 هم بدونم بهترین چیه ؟؟؟؟

که اگه s2 IS رو نتونستم بگیرم اونو بگیرم ......

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

اونطرف ترکیه هستش .
    گرونتره .
    در ضمن s2 IS یکم بالای بودجه هست ولی میشه خریدش
    حالا می خواهم تو رنج 300 تا 400 هم بدونم بهترین چیه ؟؟؟؟

که اگه s2 IS رو نتونستم بگیرم اونو بگیرم ......
    در ضمن olympus C-7070 حدود 600000 تومان با گارانتي قيمت دارد كه تصور نمي كنم در رنج مورد نظر شما باشد . شما در درجه اول بايد نياز هاي خود را بررسي كنيد و با آنها كنار بياييد مثلا اگر به زوم بالا احتياج داريد Z5 پاناسونيك يا
    S2IS كانن و يا H1 سوني و مواردي از اين دست . اگر به كيفيت عكس اهميت بيشتري مي دهيد A95 و گزينه هايي از اين دست و يا اگر علاوه بر كيفيت وايد بودن لنز براي شما اهميت دارد S60 كانن. بر اساس نيازهايتان مي توانيد انتخاب خوبي داشته باشيد . از سايت shop.ir هم مي توانيد كمك بگيريد موفق باشيد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من قیمت olympus 7070 رو نمی دونستم ولی تو سایت های خارجی که قیمت زده بودن تو رنج 300 تا 400 بودن

از A95 بهتر می خواهم که باشه

من تو بقیه پست ها که میدیدم به نظر میومد fuji 5500 گزینه خوبی هستش ولی یکی هم ازش بد گفته بود
    nikon 7900 هم تو یه سایت خارجی rating بالایی بهش داده بودن
    canon ixus 700 هم خوب به نظر میرسه

حالا با این اوصاف موندم چی بگیرم ؟

یه جور دیگه سوالمو مطرح می کنم که هم برای شما جوابش آسون باشه هم خودم راحت تر انتخاب می کنم

جدا ازینکه هدف شما از دوربین دیجیتال چیه اگه به شما 400 تومن یا کمی بیشتر یا کمتر بدن که یه دوربین برای خودتون بخرین چی می خرید ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

من قیمت olympus 7070 رو نمی دونستم ولی تو سایت های خارجی که قیمت زده بودن تو رنج 300 تا 400 بودن

از A95 بهتر می خواهم که باشه

من تو بقیه پست ها که میدیدم به نظر میومد fuji 5500 گزینه خوبی هستش ولی یکی هم ازش بد گفته بود
    nikon 7900 هم تو یه سایت خارجی rating بالایی بهش داده بودن
    canon ixus 700 هم خوب به نظر میرسه

حالا با این اوصاف موندم چی بگیرم ؟

یه جور دیگه سوالمو مطرح می کنم که هم برای شما جوابش آسون باشه هم خودم راحت تر انتخاب می کنم

جدا ازینکه هدف شما از دوربین دیجیتال چیه اگه به شما 400 تومن یا کمی بیشتر یا کمتر بدن که یه دوربین برای خودتون بخرین چی می خرید ؟
    خوب سوال خيلي سختي است البته چون حدس مي زنم پاسخ من ممكن است در انتخاب شما تاثير گذار باشد. پس اجازه دهيد به طور واضح مدل خاصي را پيشنهاد نكنم .
    براي شخص من ظاهر دوربين خيلي مهم است شايد مهمتر از كيفيت عكس . در يك دوره خاصي ابعادش هم مهم بود چون مي دانستم همسرم از دوربينهاي بزگ و حجيم بيزار است و اگر چنين دوربيني بخرم قطعا او از عكاسي دل زده ميشود .دوست داشتم كمي امكانات حرفه اي هم داشته باشد تا من را ارضاء كند خوب بايد مي رفتم در رده دوربينهاي كامپكت ميگشتم و سري دورينهاي كانن مي توانستند انتخاب خوبي باشند.چون تنوع بيشتري داشتند هرچند سري دبليو سوني هم امكانات منوال دارند. در اين زمينه وسعت مالي و رزلوشن تصاويروظاهر دوربينها مي توانستند محدوده انتخاب مرا تنگ تر كنندو به هدفم نزديك تر.
    بعدا با دوربين سوني 707 كار كردم . يك دوربين اس ال آر لايك . بيتعارف كار كردن با آن لذت خاصي داشت ولي تصاوير آن نويز بيشتري داشتند در ضمن رنگهاي تصاوير را به اندازه عكسهاي كانن دوست نداشتم . با اين وجود تصميم گرفتم در حيطه توانم چنين دوربيني بخرم . تنها دوربين آن زمان S5500 فوجي بود. اما عكسهاي فوجي را دوست نداشتم . پس از خريد آن صرف نظر كردم . تا زماني كه توان مالي من امكان خريد دوربين بهتري را بدهد.
    و اكنون سري جديد دوربينهاي زوم بالا با لرزش گير وسوسه ام مي كنند . اما من كه فرصت چنداني ندارم تا صرف خودم كنم به صحرا يا جنگل بروم و از زوم بالاي آنها استفاده كنم . بودن يا نبودن آنها فرقي چنداني نمي كند . تنها نكته وجود لرزش گير است كه بدون آن هم ملالي نيست .

سري دوربينهاي اس ال آر براي من وسوسه انگيز بودند ولي توان مالي خريد آنها را نداشتم همچنين من اغلب اوقات در مورد همراه بردن دوربين كوچكمان با همسرم مشكل دارم چه رسد به اينكه بخواهم يك اس ال آر همراه داشته باشم
    دسته ديگري از دوربينها كه كاملا اتوماتيك هستند براي من چندان دلچسب نبودند . من دوست دارم در تنظيمات دوربين دخيل باشم و در هنگام عكس گرفتن بيش از فشار دادن يك دكمه تاثير گذار باشم . به نظر من حدس زدن شرايط نوري و انتخاب سرعت شاتر و اندازه ديافراگم با توجه به وضعيت سوژه مانند حل كردن يك معادله رياضي شيرين است . مخصوصا وقتي كه معادله به بهترين نحو ممكن حل شود .
    حالا اينكه شما دوربينهاي كاملا اتوماتيكي مثل نيكون 7900 يا كنونixus 700 را پسند مي كنيد و اينكه كدام يك بهتر است به نظر من شكل خود دوربين و كيفيت عكسهاي آنها در شرايط مختلف بررسي كنيد . و اگر نه دوربينهايي با امكانات بيشتري مي خواهيد خوب در بعضي موارد اين قضيه ممكن است به بهاي كمي افت كيفيت تمام شود.
    در انتخاب من پارامترهاي مختلفي مطرح بودندولي من آنها را با ديد باز و بدون تعصب طبقه بندي كردم نتيجه اينكه دوربين من تمامي خواسته هايم را برآورده نمي كند ولي بخش بزرگي از آن را پوشش مي دهد كه مرا راضي مي كند.
    به هر حال اگر شما دقيقا نيازهاي خود را مطرح كنيد يعني دوربين مورد نظر شما چه خواسته هايي را بايد براورده سازد آنگاه دوستان محترم سايت هم مي توانند بهتر شما را راهنمايي كنند. مثلا چه رزلوشني براي شما كافيست يا عكسهاي خود را با چه ابعادي پيرينت مي گيريد. به زوم بالا تا ميزان احتياج داريد. دوربيني را دوست داريد تا در جيب شما جا بگيرد يا اينكه دوست داريد حجيم و به چشم بيا باشد . اصلا عكاسي را در چه حدي دوست داريد و مي خواهيد تا كجا ادامه دهيد؟
    در ضمن از سايتهاي زير نيز مي توانيد كمك بگيريد :

در پايان از شما مي خواهم تا انجا كه ممكن است عجله نكنيد و دوربينهاي مورد نظر خود را با حوصله بررسي كرده تا انتخاب خوبي داشته باشيد . براي شما آرزوي موفقيت مي كنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خوب اگر من باشم و نخوام که S2IS , Sony H1 بخرم با زضایت کامل میرم و فقط FujiFilm E550 میخرم و لذتش رو می برم. همونطور که الان هم دارم از فوجی لذت می برم و این دوربین هم از dpreview.com حسابی Highly Recomended شده.

اینم اطلاعات بیشتر. پشیمون نمیشی. بیشتر از اینم گیج نکن خودتو..

http://home.fujifilm.com/products/di...550/index.html

http://www.dpreview.com/reviews/fujifilme550/

قیمتش هم احمالا متفاوت هست اما نمایندگی اصلی فوجی فکر می کنم 380 می فروشه.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین