نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دوربین سونی چطوره :)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Wink دوربین سونی چطوره :)

من یک دوربین دیجیتال میخوام بگیرم با مشخصاتی که دوستمون بالا گفته بودوضمنا باطری اون قابل شارز باشه و لرزش دست رو بگیره و حافظه اون هم قابل ارتقا باشه اما میخواستم بدونم نظرتون در مورد دوربینهای سونی چیست
    نظرتون در مورد این دو مدل Dsc-t7,dsc-w5 چیه
    ممنون میشم اگه بهم کمک کنید

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز در مورد دوربین های سونی من اطلاعات کمی رو که دارم در اختیارت میذارم امیدوارم به دردت بخوره . البته دلیل اینکه این اطلاعات رو هم دارم تجربه چند سالمه تو استفاده دوربین های دیجیتال سونی . که اول یک سونی 717 داشتم ( که همه دیگه میدونن یکی از پر فروشترین و موفق ترین دوبین های زمان خودش و حتی الان بود و هست ) و سال بعد هم یک سونی T3 ( مدل قبلی T7 که شما فرمودین ) گرفتم .
    در مورد سونی بخوام تو ند تا جمله بگم دوربین های Userfriendly و خانوادگی خیلی خوبی هستش فقط و فقط برای مصارف خانگی و تا حد خیلی خیلی کم حرفه ای . دوربین W5 هم که گفتی تقریبا هم رده 717 بود منتهی با این تفاوت که یه مقدار بنز ضیفتری داشت ( البته لنز هرو کارل زایس هستش و خوب دیگه همه لنزهای کارل رو میشناسن )
    کلا بهت پیشنهاد میکنم اگه واسه مصرف عادی میخوای و کار کردن آسون با منوها برات مهمه حتما سونی رو انتخاب کن ....
    سری T سونی هم که میدونی از Slim ترین دوربین های موجود تو بازار هستش و باز هم لنز کارل سایزر داره و من واقعا از جمع و جور بودنش لذت میبردم همه جا ( همینطور کیفیت فیلمبرداری بی نظریش . ) اما یه خورده تو نور کم باهاش مشکل داری که خوب طبیعیه .
    نکات ظعفش رو خلاصه بخوام بگم اینا هستش ( فلاش ضعیف - زوم کم - امکان لرزش دست به خاطر کوچیک و سبک بودن دوربین - و عدم مجود تنظیم سرعت شاتر دستی .)
    اما نکات مثبتش ( حجم فوق العاده کم و جابه جایی راحت - باطری لیتیوم - رزلوشن خوب تو نور خوب - فیلم عالی )
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800